2 dir vajinal kuruluk yasıyorum

sofia3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
2
1
30
Merhaba arkadaşlar 2 dir iliski sirasında vajinal kuruluk yasıyorum cinsellik istegim var ama neden böyle bir durum oldu anlamadım ilk defa basima böyle birşey geldi daha once böyle bi durum yaşıyan varmı bana yardımcı olabilirmi

Merhaba arkadaşlar 2 dir iliski sirasında vajinal kuruluk yasıyorum cinsellik istegim var ama neden böyle bir durum oldu anlamadım ilk defa basima böyle birşey geldi daha once böyle bi durum yaşıyan varmı bana yardımcı olabilirmi

Bir sürü şey olabilir, enfeksiyon vardır, prolaktin hormonunuz yüksektir, sinirli veya streslisinizdir, vajina temizliğinde kullandığınız ürünler yapabilir duş esnasındaki, çok sık cinsel ilişki gibi bir çok sebebi var.. Devam ederse bir kadın doğuma muayene olup esas sebebi öğrenebilirsiniz çözüm konusunda sizi daha doğru yönlendirir 🌸 Geçmiş olsun

Hormonal kaynaklıdır. Kayganlaşyırıcı kullanabilirsiniz

X