2 çocuklu, çıtır bir kadın olacağım 💃🏻

Pirayeeeee

..
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
1.297
3.424
Herkese merhaba,

Ben biri 6 aylık, diğeri 2 buçuk yaşında iki 👦 annesiyim.

Boy: 1.68

Kendimi bildiğimden beri hiç öyle incecik biri olamadım ama ara ara yaptığım diyetlerle yine de kendimi koruyordum.

Şimdi gelelim asıl konuya... Ardı ardına yaptığım iki doğum, pandemi, kendi içimde yaşadığım buhranlar derken en son yaklaşık bir ay önce tartıda 89 u gördüm.

90’a bir kala.!!!

9 Ağustos‘ta 89 olan tartım da bugün yani 28 Ağustos itibariyle 85.2...

19 gün yaklaşık 4 kilo...

Fena gitmiyorum sanki 💪🏻

Hedef 62 arkadaşlar.

Buraya ara ara yaptıklarımı yazacağım motivasyon olsun diye.

Benim gibi emziren, çocuklu ve de içinde bulunduğu bedenden memnun olmayan kadınları sohbete beklerim. ☕

Başlangıç:
09 Ağustos—>89

4 Eylül—> 83.5

11 Eylül—> 82.7
16 Eylül—> 81.7
22 Eylül—> 80.6
30 Eylül—> 79.45
20 Ekim—> 78.5
23 Ekim—> 77.5
8 Kasım—>> 76.5
15 Kasım—> 75.3
22 Kasım—> 74.5
29 Kasım—> 73.7
06 Aralık—> 72.65

Güncelleme:
30 Aralık—>> 69.85

660F1E0D-574C-40B6-8553-7C0843927DF8.jpeg

İlk hedefim yeni yılı altmışlı bir kiloyla açmaktı. (7-8 yıldır görmediğim bir sayı💆🏻‍♀️) Çok şükür! 20 kilo gitti 5 ayda.Şimdi sıra ideal kiloya inmekte... En Büyük KK:halay:

Son düzenleme:
Kolaylıklar diliyorum etrafa çok aldırmayın kendi kafa sesinizden başkasını duymayın..
Ben Ferin Batman’ın roket diyetlerini denemeni öneririm fiyatı uygun tarifleri çok lezzetli ve ananas gibi bazen bulamadığımız meyveler varsa listede hemen mesaj attığınızda yerine alternatif öneriyor. Öneririm çok yoğun spor yapmışcasına vücudum şekle girerek kilo vermiştim sayesinde

Kolaylıklar diliyorum etrafa çok aldırmayın kendi kafa sesinizden başkasını duymayın..
Ben Ferin Batman’ın roket diyetlerini denemeni öneririm fiyatı uygun tarifleri çok lezzetli ve ananas gibi bazen bulamadığımız meyveler varsa listede hemen mesaj attığınızda yerine alternatif öneriyor. Öneririm çok yoğun spor yapmışcasına vücudum şekle girerek kilo vermiştim sayesinde

Teşekkür ederim hiç duymamıştım söyleyediğiniz kişiyi.. Bakarım ama ben daha çok evde ne varsa abartmadan sebze ve protein ağırlıklı besleniyorum şu an. Bir de spor da yapmaya çalışıyorum tabi ama iki çocukla ne kadar olursa.

Güncel: 84.8

Daha önce diyetisyenle çalıştığımda ayda 4 kilo vermiştim.
Onun bana verdiği liste her öğünde çok daha doyurucuydu ne yalan söyleyeyim. Bir de emziren bir anne olduğum için...

Şimdi daha hızlı kilo veriyor gibiyim. Yine bebek emziriyorum ama sütüm azalmadı.
Aksine oldukça fazla su içtiğim için sütümün arttığını düşünüyorum.

Ayrıca bu sefer kendimi çok daha motive hissediyorum. Pantolonlarım şimdiden bollaşmaya başladı. Belim gözle görülür derecede inceldi.

Daha yolun başındayım ama çok motiveyim.

Bu sefer bozmayacağım!

Bu arada bu sefer daha hızlı kilo verişimin nedeni, bence; akşam öğünümü daha erken ve çok hafif yemem...

Bütün gece aç kalacağım mantığıyla karnımı diyet menü de olsa tıka basa doldurmuyorum.

Mesela dün sadece doyurucu etli bir çorba ve salata yedim. O kadar.

Devam kızım aşırı güzel olacaksın!

Rabbim yardimcin olsun bende hicbirzaman zayıf olmadım ömrüm kilo verme serüveni ile tamamlanacak galiba
Ben if diyeti yaptım ve verdiğim kilolar hemen geri gelmedi tavsiye ederim

Rabbim yardimcin olsun bende hicbirzaman zayıf olmadım ömrüm kilo verme serüveni ile tamamlanacak galiba
Ben if diyeti yaptım ve verdiğim kilolar hemen geri gelmedi tavsiye ederim
Teşekkür ederim. Hiçbir zaman zayıf olamamak gerçekten çok kötü bir durum.

Benim hayatım bu yüzden hep ertelemekle geçti.
Ah çok güzel elbiseme ama zayıflayınca alırım diye diye farkettim ki hiç yaşıma göre, tam istediğim gibi giyenememişim.

Hem siyah ve kusur kapatıcı parçalar.

İf diyeti sanırım aralıklı oruç değil mi?

Denerim ama şu an böyle iyiyim. Bir tık motivasyonum düştü birkaç gündür spor yapamıyorum, su içmem istemiyorum gibi.

Ama yemiyorum. Yola devam.

Güncel kilom 78
Boyum 1. 58
erkek evladım var 5 aylık ek gıdaya geçtik +emziriyorum
Ev hanımıyım yani çalışma durumum yok
Hamile kaldığında 53 tüm şimdi 78 hedeflenen kilom 60
Üç gündür diyetteyim 0 ekmek bol yeşillik
Günde 45 dk Leslie 3 yapıyorum
Aralıklı oruç diyetine başlayacağım
İnşallah başarırız 🙏🏻

Meraba bende 2 kiz annesiyim. Biri 4 yaşında biri 1.5. yaşım 27. Boyum 1.68.
Benzettim sizi kendime :)
Ben max 115 kgyu gördüm. Dogum ve pandemi birlesti benim. Lohusalık ve korona olmamizla 115i gördüm. Gecen yil ekim ayinda bebegim 9 ay civariyken diyete basladim. Baslarda cok veremedim sonradan hizlandim. Toplamda 40 kgya yaklastim suan 76.5 oldum

Ben max 115 kgyu gördüm. Dogum ve pandemi birlesti benim. Lohusalık ve korona olmamizla 115i gördüm. Gecen yil ekim ayinda bebegim 9 ay civariyken diyete basladim. Baslarda cok veremedim sonradan hizlandim. Toplamda 40 kgya yaklastim suan 76.5 oldum
Süper ya 😍 bende 20 kilo versem diyorum ya ne kadar fazla geliyor gözüme ama maşallah 40 kilo gitmiş

Bende emziriyorum 6 aylık bebeğim var if diyetine uymaya çalışıyorum ama daha disiplinli olmam lazım azminiz beni de azimlendirdi 79 kiloyum daha aktif olsa buralar daha güzel olur sanki 😊

İf diyetine uyuyorsanız süper. Bebiş akşam kaçta uyuyor benden tavsiye o uyuduktan sonra mutlaka yarım saat leslie 3 yapmaya çalışın. Bu hem sizi çok yormayacak hem de attığınız teri görünce ertesi güne daha motive başlayacaksınız.
Waaov süpersiniz, tebrik ederim.

Ne kadar farketmiştir. Ben de yetmişlere insem azmim iki katına çıkacak inanıyorum.

Ama bozmak yok!

Bir de ben kendime termal tayt aldım hanımlar yukarı da yazdım ya leslie yapıyorum diye inanın attığınız teri görünce inanamıyorsunuz. İnanılmaz etkili bir ürün. Mutlaka tavsiye ederim.

Ve burdan günlük yediklerimizi günlük gibi birbirimizle paylaşabiliriz. Benim de motivasyonum çok inişli çıkışlı çünkü. Birbirimize destek olalım.

Seneye yazın şunu desinler istiyorum; bu kadının iki küçük çocuğu yok mu yahu maşallah manken gibi! 😄

Güncel kilom 78
Boyum 1. 58
erkek evladım var 5 aylık ek gıdaya geçtik +emziriyorum
Ev hanımıyım yani çalışma durumum yok
Hamile kaldığında 53 tüm şimdi 78 hedeflenen kilom 60
Üç gündür diyetteyim 0 ekmek bol yeşillik
Günde 45 dk Leslie 3 yapıyorum
Aralıklı oruç diyetine başlayacağım
İnşallah başarırız 🙏🏻

Size cevap vermemiştim yoğunluktan çok iyi başlamışsınız devam ediyorsunuz değil mi?

Evet devam ediyorum bugün Leslie yapamadim yarın misafirim var evi topla düzenle felan bir de 05 aylık bebem var onunlap ilgilen derken Leslie gitti araklikli oruç devam ekmek yok 👍🏻devam
Süpersin!
Ben de sporu yapamıyorum bu aralar regliyim. Ekstra bir halsizlik ve iştah açılması var. Normalde akşam yemeğinden sonra hiçbir şey yemezdim birkaç gündür aranıyorum resmen ama leblebi hurma vs bastırmaya çalışıyorum.

Bozmadıkça hiçbir şey olmaz inşallah, devam 💪🏻

Ben bu haz harika tepkiler aldim. Ustelik 80 kgydum :) ama geçen yilki halimi gordukten sonra bu halimi herkes begendi. Bugun daha once olmayan kiyafetlerimi denedim. Hepsi oldu. İnşallah seneye hepsi bol gelsin 🤗 ben spor epeydir yapamadim maalesef. Buyuk kizimin okul işini cozemedik suan da da hastayiz. İnsallah duzen kurup baslicam

Süpersin!
Ben de sporu yapamıyorum bu aralar regliyim. Ekstra bir halsizlik ve iştah açılması var. Normalde akşam yemeğinden sonra hiçbir şey yemezdim birkaç gündür aranıyorum resmen ama leblebi hurma vs bastırmaya çalışıyorum.

Bozmadıkça hiçbir şey olmaz inşallah, devam 💪🏻
Ben de doğumdan sonra ilk reglik bugün bitti Allah'ım bir istahsizim hamile olmadan önceki gibiyim emziriyorum ama iştah sıfır ve bu çok güzel aralıklı orucun kahvaltisi birde ben ikide zar zor yaptım o da kalk Meryem sen emziriyon merye diye diye kahvaltıda mısır gevreği bir de şeftali yedim akşam da bir küçük kare dilim börek bir ttabak mercimek çorbası bu kadar Eşim söz verdi 10 kilo ver koşu bandı Alaçam diye 😂😂👍🏻🌺

İf diyetine uyuyorsanız süper. Bebiş akşam kaçta uyuyor benden tavsiye o uyuduktan sonra mutlaka yarım saat leslie 3 yapmaya çalışın. Bu hem sizi çok yormayacak hem de attığınız teri görünce ertesi güne daha motive başlayacaksınız.

Waaov süpersiniz, tebrik ederim.

Ne kadar farketmiştir. Ben de yetmişlere insem azmim iki katına çıkacak inanıyorum.

Ama bozmak yok!

Bir de ben kendime termal tayt aldım hanımlar yukarı da yazdım ya leslie yapıyorum diye inanın attığınız teri görünce inanamıyorsunuz. İnanılmaz etkili bir ürün. Mutlaka tavsiye ederim.

Ve burdan günlük yediklerimizi günlük gibi birbirimizle paylaşabiliriz. Benim de motivasyonum çok inişli çıkışlı çünkü. Birbirimize destek olalım.

Seneye yazın şunu desinler istiyorum; bu kadının iki küçük çocuğu yok mu yahu maşallah manken gibi! 😄
8 9 gibi uyuyor bebişim ama benim akşam hıc halim kalmıyor yorgunluktan bayılıyorum 😀 gün içinde yapayım desem uykuları çok az yine olmuyor bir türlü olduramadım termal tayt mantıklı ama bende alayım olmazsa bide korse hıc kullanmadım korse düşünüyorum bu aralar

Günaydın bu sabaha 82.7 ile uyandım. 🤩

Bu hafta regliydim. Bolca tatlı krizi yaşadım. Üstüne iki çocuğa rağmen hâlâ ağrılı geçer regli dönemlerim, spor hiç yapamadım. Suyumu aksattım.

Yine de 800 gr vererek, 70 Li sayılara yaklaşıyor olmanın heyecanı düştü içime💃🏻

İnanıyorum bundan sonra çok daha hızlanacak kilo vermem çünkü aynadaki kadınla şimdiden flörtleşmeye başladım. 😀😀

Bir de geçen sağlık ocağına gittim, küçük oğluma aşıya, hemşireler beni görünce -ne kadar zayıflamışsınız size çok yakışmış- dediler.

Nasıl ağzım kulaklarıma geldi anlatamam.

İdeal kiloma indiğimde giyeceğim kıyafetleri, çevrenin tepkisini düşündükçe asla hiçbir şey yemek istemiyorum.

Devam kızlar, devaaammmm!!! 💪🏻

Herkese merhaba,

Ben biri 6 aylık, diğeri 2 buçuk yaşında iki 👦 annesiyim.

Boy: 1.68

Kendimi bildiğimden beri hiç öyle incecik biri olamadım ama ara ara yaptığım diyetlerle yine de kendimi koruyordum.

Şimdi gelelim asıl konuya... Ardı ardına yaptığım iki doğum, pandemi, kendi içimde yaşadığım buhranlar derken en son yaklaşık bir ay önce tartıda 89 u gördüm.

90’a bir kala.!!!

9 Ağustos‘ta 89 olan tartım da bugün yani 28 Ağustos itibariyle 85.2...

19 gün yaklaşık 4 kilo...

Fena gitmiyorum sanki 💪🏻

Hedef 62 arkadaşlar.

Buraya ara ara yaptıklarımı yazacağım motivasyon olsun diye.

Benim gibi emziren, çocuklu ve de içinde bulunduğu bedenden memnun olmayan kadınları sohbete beklerim. ☕

4 Eylül—> 83.5

Güncelleme: 11 Eylül—> 82.7
Tam aradağım sayfa 😊 bende iki çocukluyum biri 3 yaşında , biri 3 aylık. Ben 26 yaşındayım 😊 su anda 68 kıloyum ama 58 olmak istyrm bide göbek gıtsın istyrm 🙄 ben 21 gunluk sıkılaşma programı ve şekersız dıyetıne gırdım bakalım 10 gun oldu inşallah gider bir iki kilo 😁

Son düzenleme:
X