2. Başarı hikayem 60 dan 55 e :)

flove

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2014
130
37
Evet arkadaşlar ben 2013 yılında 70 kiloyu görmüştüm ve 2014 yılı yazında 60 kiloya inmiştim başarı öyküsü yazmıştım ama bu yazda 55 kiloya indim motive etmek için yeniden yazdım 1 haziranda diyete 60 kiloyla başladım ve 55 kiloya indim günde 2 lt su içtim Yeşilçay içtim ekmeği ve tatlıyı kestim günde 2 öğün yedim geçen sene takıldığım 60 kilodan aşağı düştüm :) şu An 50 kiloya inip stop demek istiyorum o zaman 70 den 50 ye Die başarı öyküsü yazıcam uzun uzun :)

Tebrik ederim yaz bitmeden 50 kiloyuda görürsünüz inşallah :KK66:
Bir ayda 5 kg veriliyor demekki benimde 5 kilo fazlam var kendime 1 ay veriyorum bende o zaman :KK53: sizede başarılar dilşyorum tekrardan :KK52:

Tebrik ederim yaz bitmeden 50 kiloyuda görürsünüz inşallah :KK66:
Bir ayda 5 kg veriliyor demekki benimde 5 kilo fazlam var kendime 1 ay veriyorum bende o zaman :KK53: sizede başarılar dilşyorum tekrardan :KK52:
Teşekkür ederim :) bende verilmez diyodum ama bahane eğer tam uyarsan kaçamak yapmazsan veriyosun canım

Canım oruç tutuyomusun merak ettim bende şimdi :KK49:
zayıflamak isteyip zayiflayamayanlardanim da bende o_O

Canım oruç tutuyomusun merak ettim bende şimdi :KK49:
zayıflamak isteyip zayiflayamayanlardanim da bende o_O
Evet canım aynı ramazandan önceki gibi devam ediyorum sahurda kahvaltı iftarda yemek arada bişey yiyip içmek yok eğer ekmek ve tatlı hiç yemezsen zayıflarsın zayıflayamıyorum Die bişey yok :)

Evet canım aynı ramazandan önceki gibi devam ediyorum sahurda kahvaltı iftarda yemek arada bişey yiyip içmek yok eğer ekmek ve tatlı hiç yemezsen zayıflarsın zayıflayamıyorum Die bişey yok :)

Sağol canım ya dediklerini deniycem ilk fırsatta :KK15:

Ama çok iyisin :) bende 48 dediğimde herkes kızıyor bakalım 50 ye iniyim de sonra gerekirse 48 de inerim

hayır iyi falan değilim bacaklarım çok kalın kalçam geniş :KK43: armutum ben :KK53:
banada diyorlar iyisin diyede ben memnun değilim zayıflıktanda öte fit olmak istiyorum. bacaklarımın incelmesi içinde kilo vermem şart :stop:

dün iftarda ekmek yemedim gaza geldimde :KK53: ama sahurda yedim o_O sahurda yediklerimiz nasıl olsa eriyecek diye düşünüyorum ben sen ne diyorsun o_O ekmek yememeye korktum açıkcası sonra bayılırım falan akşama kadar :KK57::KK53:

hayır iyi falan değilim bacaklarım çok kalın kalçam geniş :KK43: armutum ben :KK53:
banada diyorlar iyisin diyede ben memnun değilim zayıflıktanda öte fit olmak istiyorum. bacaklarımın incelmesi içinde kilo vermem şart :stop:

dün iftarda ekmek yemedim gaza geldimde :KK53: ama sahurda yedim o_O sahurda yediklerimiz nasıl olsa eriyecek diye düşünüyorum ben sen ne diyorsun o_O ekmek yememeye korktum açıkcası sonra bayılırım falan akşama kadar :KK57::KK53:
Canım benim valla ben bir aydır ekmek yemiyorum alıştım ramazandada yemiyorum sahurda da 2 yumurta haşlanmış bir dilim peynir salata zeytin ve kuruyemiş yiyorum gayet de iyi durabiliyorum Kilo meselesine gelince haklısın 48 çok az gibi dursada herkes iyi hissettiği kiloda olmalı :)

Canım benim valla ben bir aydır ekmek yemiyorum alıştım ramazandada yemiyorum sahurda da 2 yumurta haşlanmış bir dilim peynir salata zeytin ve kuruyemiş yiyorum gayet de iyi durabiliyorum Kilo meselesine gelince haklısın 48 çok az gibi dursada herkes iyi hissettiği kiloda olmalı :)
Aynen ben kendimi 48 de çok iyi hissetcem inş :KK53:

Anladımm tatlım bende senin gibi yapayım o zaman haşlanmış yumurta tok tutar :KK51: zaten iftarda biçok yemek oluyo ekmeğe ihtiyaç kalmıyo pekbende ekmeğe son veriyorum o zaman :21:

Aynen ben kendimi 48 de çok iyi hissetcem inş :KK53:

Anladımm tatlım bende senin gibi yapayım o zaman haşlanmış yumurta tok tutar :KK51: zaten iftarda biçok yemek oluyo ekmeğe ihtiyaç kalmıyo pekbende ekmeğe son veriyorum o zaman :21:
Bırak tabi canım inanki hiç aramıcaksın ekmeği

Ay inşallah canım zaten kendime zaman verdim eylüle kadar diyete devam edicem heralde 48 e inmiş olurum iki ay var daha
ohoo o zamana kadar halledersin tatlımm :KK60: bende bayrama söz verdim bakalım ama ben tatlı yemicem dedikçe karıma tatlılar çıkıyor yaa :KK43: sabırr sabırr :KK53:

ohoo o zamana kadar halledersin tatlımm :KK60: bende bayrama söz verdim bakalım ama ben tatlı yemicem dedikçe karıma tatlılar çıkıyor yaa :KK43: sabırr sabırr :KK53:
Canın çok tatlı isterse meyve ye ama mümkünse meyve bile yeme canım tatlı resmen bağımlılık bende bazen tatlı yemek istiyorum kiraz yiyorum mecbur aslında onuda yememem gerek ben karatay diyeti yapıyorum ya

X