19 Kilo Verip Tığ Gibi Oldu

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Ünlü şarkıcı ve oyuncu Serengil, 19 kilo verip incecik oldu.
thumbnail_detail_469626.jpg

Ünlü isimler Pelin Öztekin, Okan Karacan, Işın Karaca, Hakan Aysev derken Seren Serengil de tüp mide ameliyatı oldu.

19 KİLO VERDİ

Bir ay önce özel bir hastanede ameliyat olan ünlü şarkıcı ve oyuncu Serengil, 19 kilo verip incecik oldu.

İşte tüp mide ameliyatı sayesinde 19 kilo veren Seren Serengil'in son hali...

seren-serengil-19-kilo-verip-tig-gibi-oldu-8478268_790_m.jpg
seren-serengil-19-kilo-verip-tig-gibi-oldu-8478268_3040_m.jpg
seren-serengil-19-kilo-verip-tig-gibi-oldu-8478268_9749_m.jpg

(acun)

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Serengil, 19 kilo verip incecik oldu.
Eki Görüntüle 1839852
Ünlü isimler Pelin Öztekin, Okan Karacan, Işın Karaca, Hakan Aysev derken Seren Serengil de tüp mide ameliyatı oldu.

19 KİLO VERDİ

Bir ay önce özel bir hastanede ameliyat olan ünlü şarkıcı ve oyuncu Serengil, 19 kilo verip incecik oldu.

İşte tüp mide ameliyatı sayesinde 19 kilo veren Seren Serengil'in son hali...

seren-serengil-19-kilo-verip-tig-gibi-oldu-8478268_790_m.jpg
seren-serengil-19-kilo-verip-tig-gibi-oldu-8478268_3040_m.jpg
seren-serengil-19-kilo-verip-tig-gibi-oldu-8478268_9749_m.jpg

(acun)
Bir 19kiloyla insan bu hale gelemez bence 19kilo vermiştir artı bölgesel yağ aldırma vs. Yaptırmıştır..Ama medyaaaa:)

Aslinda cok basit bu isler. almak istiyorsan yiyeceksin vermek istiyorsan bogazini tutacaksin. Beynimiz bize verilen bir cevher, onu kullanip neleri ne kadar nasil yemen gerektigini düsüneceksin.
Aslinda insanlarin problemi desteksiz yapamamak.
Inaniyorum ki tek basina cok basarili olan insanlar da vardir.
Ama illa ki yardima ihtiyaci olanlar da var. Misal mide ameliyati, misal yasam kocuna milyarlari bayilmak gibi..
Sonuca bakarsak hersey psikolojik. Ben beyin gücüne cok inaniyorum. Komutu gercekten verirsen o hallediyor.

Doktorların yaptıgı etik mi acaba !!! Benim bildiğim obez olup belirli bi kilo ustunde ve diyetle zayıflayamayanlara yapılmıyırmu bu ameliyatlar. . 19 kilo ne ya okadar zenginliğin içinde nasıl veremiyorlar... ben sporsuz kendi imkanlarımla 16kg verdim demekki aletlere masaj vs girip spor yapsam ne olurdum pehpehh

Diyetle bile o kiloya gelebilirdi.Zayıflamak uğruna bıçak altına yatmak çok tehlikeli bir tanıdığım yaptırdı sağlığı tamamen bozuldu.

Aslinda cok basit bu isler. almak istiyorsan yiyeceksin vermek istiyorsan bogazini tutacaksin. Beynimiz bize verilen bir cevher, onu kullanip neleri ne kadar nasil yemen gerektigini düsüneceksin.
Aslinda insanlarin problemi desteksiz yapamamak.
Inaniyorum ki tek basina cok basarili olan insanlar da vardir.
Ama illa ki yardima ihtiyaci olanlar da var. Misal mide ameliyati, misal yasam kocuna milyarlari bayilmak gibi..
Sonuca bakarsak hersey psikolojik. Ben beyin gücüne cok inaniyorum. Komutu gercekten verirsen o hallediyor.
Basit mi? Almak istiyorsan ye demişsiniz de siz hiç iştahsizlik çektiniz mi? Ağzınıza attığınız bir lokma ekmek yüzünden mideniz kalktı mi? Kilo vermeye çalışmadım hiç, zor mu kolay mi bilmiyorum da kilo almak çok çok zor.. Bir doktor da aynı şekilde almak vermekten daha zor demişti. Yani bu işler o kadar kolay değil.

Seren de 45 yaşında aslında ama 15 yaşında gösteriyor :KK75:

19 kilo için tüp mide ameliyatı yapılıyor mu ya? Çok şaşırdım şu an. Benim bildiğim baya yüksek kiloda olmak gerekiyor. Şu an 50kg gibi duruyor,demekki 79 kg'dı.
Birde bu kadın hep kiloluydu hafiftende olsa. İradesi zayıf demekki.

Doktorların yaptıgı etik mi acaba !!! Benim bildiğim obez olup belirli bi kilo ustunde ve diyetle zayıflayamayanlara yapılmıyırmu bu ameliyatlar. . 19 kilo ne ya okadar zenginliğin içinde nasıl veremiyorlar... ben sporsuz kendi imkanlarımla 16kg verdim demekki aletlere masaj vs girip spor yapsam ne olurdum pehpehh
Maşallah size, darısı başıma

Basit mi? Almak istiyorsan ye demişsiniz de siz hiç iştahsizlik çektiniz mi? Ağzınıza attığınız bir lokma ekmek yüzünden mideniz kalktı mi? Kilo vermeye çalışmadım hiç, zor mu kolay mi bilmiyorum da kilo almak çok çok zor.. Bir doktor da aynı şekilde almak vermekten daha zor demişti. Yani bu işler o kadar kolay değil.
aynen ben de kilo almak isteyip alamayanlardanım. herkes ye ye diyor.
midem küçük diyorum ye de miden büyüsün diyorlar.
halbuki mide kabul etmiyor fazlasını alınca içim dışıma çıkacak gibi oluyor midem bulanıyor
çok kolay dışarıdan bakana

Yine bir gözünü para bürümüş dr. vakası daha!

Bu ameliyatı yapması için obez olması gerek, para ugruna meslegini kötü kullanan, sosyetik dr. lara gıcıkk oluyorum.

aynen ben de kilo almak isteyip alamayanlardanım. herkes ye ye diyor.
midem küçük diyorum ye de miden büyüsün diyorlar.
halbuki mide kabul etmiyor fazlasını alınca içim dışıma çıkacak gibi oluyor midem bulanıyor
çok kolay dışarıdan bakana
Ben yaşamak için yiyorum valla, az az.. Fazlasını kabul etmiyor mide..

Özellikle hastaliklar burada yaptigim yoruma girmiyor. Cünkü rahatsizlik zaten yardim alinmasi gereken bir durumdur.
Evet bor lokma aldigimda midem bulandigi da oldu. Kiloyu da gördüm, midem kücülünce birsey yiyemeyip tüm gün yattimi da bilirim. Ama bunlar zaten yardim alinmasi gerekn konular. Saglikli bir insan zaten isteyerek programli bir sekilde verir de alir da. Düzenli yiyeceksin ya da az yiyip düzenli spor yapacaksin. Sagliksiz bir durum söz konusuysa yardim alinmali.
Ha kimileri kilo alamaz yakarlar hemen. Nadir var ama var. Suna rastladim kilo alamiyorum derler ama zaten birsey yemezler. Zaten bu da cok sagliksiz. Bu isler kolay degil biliyorum. Hatta su an birkac kilo fazlam olsa bile yemek yiyebilmenin ne kadar degerli oldugunu biliyorum cünkü rahatsizlik gecirdigim cok oldu.

Fıstık gibi olmuş.. Stefani die kızına isim koymuştu vefat etmişti onu unutmuyorum.. Stefani ne la?

X