Anket 1717’e mesaj gönder burnun kalksın !

Estetik operasyonlarda ödeme şeklim ;

• Ankete Katılan
    380
Estetik özel bi ihtiyactir ya ne kredi cekicem varsa yaptiririm. Daha yaptirmadim ama burun bende dusunuyorum kesinliklere nakit olacagim. Ben bikere borc sevmiyorum.

Hifu yaptırdım para nakit sıkı pazarlıkla 1000 tl den 600 tlye yaptırdım iki seans uygulandı tavsiye ederim

Drlar nakit talep ettiği için öyle oldum bugüne kadar. Kredi, taksit fln olsa iyi olur tabi

Henüz olmadım. Olsam da nakit olurum . Nakidim olsa bu gün olurum

Ameliyat düşünüyorum devlet hastanelerinin kırık burunları ücretsiz ameliyat ettiğini duymuştum yada cüzi bir miktarla bilen bankada yardımcı olsun.

Estetikli değil ama burnum dik :KK49:sanırım hep burnumun dikine gittiğimden :confused:

Cok gecmis olsun. Devlet hastaneleri ucretsiz duzeltiyor evet ama kbb cimi yapiyor yoksa plastik cerrahmi bilmiyorum.
Valla bana fark etmez eğikliği düzeltsin doğal bı hal alsın yeter bana bide uygun fiyatlı

Diğer seçeneğini işaretledim. Cevap: Hiçbiri. Zaruri olmadıkça, şahsım adına görsellik için (estetik) ameliyata karşıyım.

Parasını peşin vermezsem iyi hizmet alamam diye düşündüm

Yaptirmayacak olanlarin ‘ayyh benim ihtiyacim yok zaten’ havalari da beni bitiriyo :) illa yorum yapacaklar.

Gogus estetigi olacagim. Nakit.
Dr arastirdiniz mi peki ya da tavsiyesini duydugunuz var mi.ben 14 yil sonra ikinci kez meme kucultme ameliyati olucam cunku hala toplayici 90 d kullaniyorum

X