17 haziranda Ameliyat oldum

hepinize tek tek teşşekkür ederim ameliyat olanlara bir sorum olucak cevaplarsanız sevinirim benim sadece kemerimee dokunuldu burun delikleri ellenmedii ama bir tanesi büyük deliğin diğeri küçük bazıları şöyle diyor hangi delikten işlem yaptysa o büyük kalır diyee .ama sonra gecer henüz 1bir ay falan oldu ilk başlarda böyle sorun yaşayıpta sonra düzelen oldumu hala burnumun ucu taş gibi ve de

hepinize tek tek teşşekkür ederim ameliyat olanlara bir sorum olucak cevaplarsanız sevinirim benim sadece kemerimee dokunuldu burun delikleri ellenmedii ama bir tanesi büyük deliğin diğeri küçük bazıları şöyle diyor hangi delikten işlem yaptysa o büyük kalır diyee .ama sonra gecer henüz 1bir ay falan oldu ilk başlarda böyle sorun yaşayıpta sonra düzelen oldumu hala burnumun ucu taş gibi ve de

geçmiş olsun burnun gayet güzel olmuş güle güle kullan :nazar:
ben dediğin sorunu yaşadım ilk yirmi gün sağ tarafımdaki delik büyük ve diğerine göre asimetrik görünüyordu dikişlerde oraya doğruydu ama sonra şişlikleri inince düzeldi şimdi sadece dikiş izleri var onlarda belli değil sadece kaşınıyo deli ediyo :kedi:
burnumun ucuda hala taş gibi ama deliklerin sertliği geçti doktorum ancak 6 ayda ucu normal sertliğe döner demişti umarım seninkilerde düzelir a.s.

burnun cok guzel olmus sanırım burnunda kırık vardı yeni burnun hayırlı olsun ...
delik kucuk buuk takma kafana bendede var o sorun şimdilik ...
burun ucu eskisi gibi olması için yumusaklıgı 6 ay gecmesi lasım eski yumusaklıgı elde etmen için demişti dr um bana karameliminde dediği gibi yani ...

evet bir kaza sonucu kırılmıştı benimkii içindeki etleri aldırmaya gittim doktor bu kırık düzelmediği sürece et tekrar dolacak dedii estetik olmak aklımın ucundan bile geçmezdi ki ailemde karşı çıkardıı çok sağolun ohaa ben daha 1.ay dayımm taş gibi şuan umarum düzelincee deliklerde normale dönerr teşekkrülerr

X