155 Kilodan 65 Kiloya düştüm :)

ASL3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2017
6
28
26
Merhaba arkadaşlar , sizlere motivasyon olması açısından zayıflama hikayemi sizlerle paylaşıyorum.. Herşey Bundan Tam 9 ay Önce çocukluk arkadaşımın dügününe gitmemle başladı o zamanlar tabi 155 kilo oldugumdan davul gibiyim kalktık halaya havada sıcaktı 5 dk içerisinde ter içinde kaldım ama kızlar anlatamam sucuk gibi ter içinde kalmışım , sonra halay bitti oturduk tam o sıra yanımızdan (Bikaç kız arkadaş beraber oturuyoruz) bi erkek grubu geçti , dedikleri bana dokunsa bile inkar edemem bayada yakışıklılardı :KK70: :KK70: neyse yanımızdan geçerken içlerinden birisi bana laf attı , o anları pek fazla hatırlamamak için uzatmıyorum lakin dedikleri bana baya dokundu ve eve gidince kendi kendime söz verdim ve zayıflamaya koyuldum..

Diyetimi yaparken 155 Kilodan 120 kilo oluncaya kadar (Yaklaşık 2 ay 3 hafta sürdü) günde 2 saat spor yaptım..

120 kilodan 90 kiloya düşene kadar günde 3 saat spor yaptım (Yaklaşık 3 ay sürdü)

90 kilodan 65 kilo olana kadar günde 4 saat spor yaptım (Yaklaşık 3 ay 1 hafta sürdü)

ve Toplamda 90 Kilo zayıfladım ve şuan sarkmalarım neredeyse yok denecek kadar az.. ve Bu Diyeti yaparken ilk 4 ay yaklaşık 800 kalori geri kalan 5 ayda ise 950 - 1000 kalori arasında beslendim ve hiçbir özel diyet listesi kullanmadım..

Aynen ama İnsan zamanla sanırım alışıyor , yorgunluk hissi hissetmedim , spor hocam çok yardımcı oldu :)

Hocayla çalıştıysan daha iyi olmuştur. Bravo ya süpersin:nazar: darısı başıma

Teşekkür ederim :)

Ben koskoca 90 kiloyu vermişim sen 10 kiloyu rahat verirsin :) Herşey istemekle başlıyor , yada kıskançlıkla :KK70:

Doğru söylüyorsun da bi türlü gitmiyor takıldı kaldı 60ta ( boy kısa olduğundan 60 fazla bana ) :)

Aslında 20kilo fazlam vardı da 2 aydır 7 kilo gitti şimdi 47 için 13 daha vermem lazım ama düz 5 olsun şimdilik 10 kilo

Ya ama 3 haftadır 59.5-60.5 arası takılmış.

Napsam da bi atağa gecse yeniden acaba

Doğru söylüyorsun da bi türlü gitmiyor takıldı kaldı 60ta ( boy kısa olduğundan 60 fazla bana ) :)

Aslında 20kilo fazlam vardı da 2 aydır 7 kilo gitti şimdi 47 için 13 daha vermem lazım ama düz 5 olsun şimdilik 10 kilo

Ya ama 3 haftadır 59.5-60.5 arası takılmış.

Napsam da bi atağa gecse yeniden acaba

Lipton'un Slim Plus çayları var , zayıflamaya yardımcı oluyor ve içerisinde birsürü bitki var onu kullanabilirsin ve ayrıca bol bol sade kefir iç :) yediklerinide biraz kısarsan eminim 1 haftada en az 2 kilo verirsin , zaten kilo vermeye başladıgın zaman devamı geliyor , açken daha mutlu hissediyorsun kendini..

Lipton'un Slim Plus çayları var , zayıflamaya yardımcı oluyor ve içerisinde birsürü bitki var onu kullanabilirsin ve ayrıca bol bol sade kefir iç :) yediklerinide biraz kısarsan eminim 1 haftada en az 2 kilo verirsin , zaten kilo vermeye başladıgın zaman devamı geliyor , açken daha mutlu hissediyorsun kendini..

Bi süredir içmiyorum bitki çayı bu olabilir bak gelmedi aklıma sagol:)

tebrik ediyorum canım.benim 2 ay sonra nişanım var.düğünüme de 6 ay var ve ben hala tosun gibiyim.80 kg oldum.sürekli stresten bişeyler yiyorum nasıl olacak böyle hiç bilmiyorum.neler yedin örnek menü yazar mısın?sporu hergün yaptın mı?ben 1,5 saat yapsam her gün o bana yeter.sarkmalar için neler yaptın biraz bahseder misin ?

tebrik ediyorum canım.benim 2 ay sonra nişanım var.düğünüme de 6 ay var ve ben hala tosun gibiyim.80 kg oldum.sürekli stresten bişeyler yiyorum nasıl olacak böyle hiç bilmiyorum.neler yedin örnek menü yazar mısın?sporu hergün yaptın mı?ben 1,5 saat yapsam her gün o bana yeter.sarkmalar için neler yaptın biraz bahseder misin ?

Canım dedigim gibi hergün uyguladıgım devamlı bi diyet listem yoktu , ama Tuz ve şekeri hayatımdan çıkarmıştım , ekmegi ise günde en fazla 2 dilim light ekmek olarak tüketiyordum, acıkınca sürekli meyve yiyordum (abartmamak şartıyla) ve akşam 6 dan sonra asla yemek vs yemiyordum sadece çok acıkırsam bi bardak limonlu ılık su içiyordum ve marul veya maydanoz en olmadı salata yiyordum açlıgım gidiyordu.. Spor konusuna gelirsek , vücudumun sarkmaması için yaptım , başarılı da oldum sayılır , Sarkma olmaması için de bol bol su iç çok işe yarıyor :)

fotograf paylaşabilir misiniz ?

Bİr arkadasım var zayıflamak isteyen sporla olucagına ikna edemiyoruzda:işsiz:

Bu arada azminizden dolayı tebrik ederim:KK9:

fotograf paylaşabilir misiniz ?

Bİr arkadasım var zayıflamak isteyen sporla olucagına ikna edemiyoruzda:işsiz:

Bu arada azminizden dolayı tebrik ederim:KK9:

40kilonasilgider
Ece Dündar Atmaca

yazsın instagrama :)

Bide yabancı bir kadın vardı

alvinarayne
İnstagramda yine