15 Saniyede Manikür

Niobem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2007
96
2
arkadaşlar sally hansen'in çıkardıgı;bişeymiş bu deneyenler bilgilendirebilir mi?

Kesme işlemi gerektirmeden, tırnak çevresinde yer alan ölü deriyi temizlemeyip, pratik ve sağlıklı bir manikür sağlamaya yardımcı olyrmuş...

arkadaşlar sally hansen'in çıkardıgı;bişeymiş bu deneyenler bilgilendirebilir mi?

Kesme işlemi gerektirmeden, tırnak çevresinde yer alan ölü deriyi temizlemeyip, pratik ve sağlıklı bir manikür sağlamaya yardımcı olyrmuş...

ben kullanıyorum çok memnunum aynı markanın bir çok ürününüde kullanıyorum gerçekten çok güzel zamanla etler yok denecek kadar az çıkmaya başlıyor el ve ayak için olan kremleride çok güzel özellikle ayak peelingi hiç ponza yapmadan aynı işlemi gerçekleştiriyor

peki kaça aldın tatlm bu 15 snyede manikur olanı? degerse alalım wlli))

walla değeceği kesin şişesi küçük ama baya uzun zaman gidiyor çok az sürüyorsun çünküben bir kaç ürününü beraber almıştım ecz. nemde indirim yapmıştı o yüzden tam fiyatını bilmiyorum ama 20-30 arasında değişiyor ürünlerin fiyatı

(Ürün bilgisi paylaşalım link vermeyelim) bu arada diğer ürünlerinide incele bence burdan

ürünün resmini koyabilirsin canim ama internet uzeri link verilmesi kesinlikle yasak ürün hakkinda etkileri yan etkileri vs konusabilirsiniz ama saticilarin önüne gecmemiz icin net adresi paylasimi yasaktir yerimseniben

X