15-07-2009 Ameliyat oluyorum. Bugn Trkiyeye kyoruz

gizem_2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
161
0
44
turkbayragia.s.slm arkadaslar bana dua edin lutfen bugun araba ile tukiyeye gidiyoz aksam yola cikacagiz.iyisallah yolllarda sorun yasmayiz bulgaristan cok kotu diyolar iyisallah kazasiz belasiz geliriz memleketimiz turkiyeye bende 3 heycan var yol heycani turkiyeyi cok ozledim onun heycani ve carsamba gunu ameliyat olacagim onun heycani iyisalllah hepsi guzel gecer sorun yasamam ve geldikten sonra sizlere resimlerimi cekecegim ameliyat tan sonra once. ayyyy cok heycanliyim kalpten gidecegim ve endiselerimde cok var kizlar bana dua eedin lutven mafoldumben:çok üzgünüm::a015:hihoyyytopuyorumnanaktan

geçmiş olsun şimdiden inşallah rahat rahat gelirsiniz nerde kime olacaksınız ameliyatınızı?

ınşallah herşey yolunda gider canım dualarımız seninle hayırlısıyla gidip gelmen dileğiyle herşey gönlünce olsun güzel haberlerini bekliyor olacağız a.s.

şimdiden geçmiş olsun.senden 1 gün sonra ben ameliyat oluyorum perşembe :)) inşallah çok gzl burunlarımız olur.sende bana dua et :)) iyi yolculuklar....

iyi yolculuklar cnm...gelcek ay da ben yola cikyiorum ama ucaklahihoyyyt

arabalya yolculuk zor....ameliyatt icin de hiic endiselenme ben de de war tabii ki heyecan ama cok korkmuyorum

hatta beni icin endiselenenleri teselli ediyorum :lepi:

geldim arkadaslar yeni bir burun ve yeni goguslerim var cok iyim superim resimlerimi kisa zamanda paylasirim sizlerleopuyorumnanaktan

X