Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

günaydın kızlar
takımdan ayrılacagımı habet etmek için girdim çok sevinmeyin benden kurtulamasınız kısa süreli eşim duracak burda havalar çok soguk oldugu için evde duracam 1.5 ay felan kızımçok fena hastalandı yanında kimse yok hergün çocuk buz gibi evde üşütüyo
15 tatilden sonra geri dönecem bugün burdayım bugünden sonra yokum yani şubat 15 kadar
ama arada gelirsem size ugrarım

günaydın kızlar
takımdan ayrılacagımı habet etmek için girdim çok sevinmeyin benden kurtulamasınız kısa süreli eşim duracak burda havalar çok soguk oldugu için evde duracam 1.5 ay felan kızımçok fena hastalandı yanında kimse yok hergün çocuk buz gibi evde üşütüyo
15 tatilden sonra geri dönecem bugün burdayım bugünden sonra yokum yani şubat 15 kadar
ama arada gelirsem size ugrarım

gayecim geçmiş olsun canım haftada bir kg bildirimi zamanlarıda giremezmisin birbirimize alıştık gelmeyenler çok hissediliyor en azından ben hissediyorum:1hug:

çoğuu boşladı zaten rose fazla giremiyecegini söylüyor buranın neşesi oydu kaydirigubbakcemile5
tuğbada bayramdan beri varmı yokmu belli degil:sm_confused:
neslihancım yeni başladı gelmeyekaydirigubbakcemile
eylülce ara ara geliyor haticede yoğun az katılıyor sempatik fazla giremiyor sibelcim ve nurayda olmasa-tatlicadiarzu- e yaniiiiiiiisenağlama

hayırlı sabhlar arkadaşlar uymuş kalmışım yaa.aslında sabah kalkmıştım namaza ve arkasından 9.30 kadar uyanıktım.sonra kızımın yanına bi uzantım tam uzanmışım.neyse azcık yazayım çıkcam işlerim duruyo kahvaltı felan da yapcam.sonra spor .ya gayem çok üzüldüm .ama geçerli bi sebebin var.yinede sen diyetine devam et canım.

gayecim geçmiş olsun canım haftada bir kg bildirimi zamanlarıda giremezmisin birbirimize alıştık gelmeyenler çok hissediliyor en azından ben hissediyorum:1hug:

çoğuu boşladı zaten rose fazla giremiyecegini söylüyor buranın neşesi oydu kaydirigubbakcemile5
tuğbada bayramdan beri varmı yokmu belli degil:sm_confused:
neslihancım yeni başladı gelmeyekaydirigubbakcemile
eylülce ara ara geliyor haticede yoğun az katılıyor sempatik fazla giremiyor sibelcim ve nurayda olmasa-tatlicadiarzu- e yaniiiiiiiisenağlama
ben buraya hergün girip okuyamazsam bişi anlamıyom ne diyetden nede yarışmadan bilmem farkınfdamısınız ama diyeti diyet yapan takım oluyo yoksa gerçekden verilmiyo bellimi olur belki evde bende bi rekor yapar 10 kilo felan verio gelirim

kIZLAR SELAMMM :teytey::teytey::teytey:

BU GÜN BABAMIZ GELDİ ÇOK MUTLUYUZ HEPİMİZ oğlanda iyileşti oğluştan fırsat bulursam gelirim yanınıza

benim diyet çok iyi gidiyo 1 muz yedim şimdiye kadar 3-4 kase çorba içtim eşime o kadar dedim adanadan yiyecek bir şey getirme diye cezerye birde benim çok sevdiğim kestaneli çikolatalardan getirmişşsenağlamadelikafadulden bi de diyo sen çok seviyosun diye kestaneli aldımdelikafaduldenhay allahımm yemedim ama
diyete devamm:eek:

gayem arada uğramaya çalış canım özletme kendini kızınada çok geçmiş olsunŞeniz

OOOOOOO OOO kızlar nerdesiniz ya :kızgın:bem gittim geldimmm birde girememiş halim bu

lahancılar ne yiyosunuz yazın bakayım hadi lülülülülülüben şimdi 2. küçük muzumu yiycem ve yeşil çay içiçem

yarın et günü oleyyyy :sm_cool:bir şeyler çiğneyebilcem sonundasositososito

Nuraycım tebrikler kız iyi gidiyosun çukulatalarını sakla arada atarsın ağzınayerimseniben benim eşimde geçenlerde istanbula gitmişti gelirken pişmaniye aldı bende çok severim ara ara yutmuştum -tatlicadiarzu-

Ben bu hafta 2 gün yedim eger yememe rağmen1 kg verebilirsem artık her hafta cumartesi günümü yeme ve misafir günü yapıcam

bana gelecek olanlar var diyetten sebeb çağıramıyorum artık bir günümü ona ayırıcam öyle karar aldım

oh bee az önce site hata veriyodu.hiç gelmiycek sandım.. ayyyy meğer burası benim için nekadar önemliymiş.
nuraycım gözleriniz aydın canımm.sen daha devam ediyomusun lahanaya.ben bıraktım bugün.ayyy ben kahvaltısız peynirsiz yapamam .düzenli kahvaltımı yapayımda başka bişey istemem ben.
bu arda nerdesiniz yaaa.

slm kizlarr ...........
ne habersiniz ya bende sabahtir kocis evdeydi onunla oturdumm simdi yeni gitti yemegimiode hazirladim gectim bakalim kizim uyanana kadarr burdayim

Kızlar akşam yemegimde bir kase ekmeksiz yoğurtlu ıspanak yedim bi ara patates haşlıycam bir iki tanede ondan yerim meyva olarak sadece ayva yemeyi düşünüyorum

oh bee az önce site hata veriyodu.hiç gelmiycek sandım.. ayyyy meğer burası benim için nekadar önemliymiş.
nuraycım gözleriniz aydın canımm.sen daha devam ediyomusun lahanaya.ben bıraktım bugün.ayyy ben kahvaltısız peynirsiz yapamam .düzenli kahvaltımı yapayımda başka bişey istemem ben.
bu arda nerdesiniz yaaa.

bende aslında jahvaltısız yapamam ama daha önceki lahana diyetlerinde sabah peynir zeytin yiyordum ama bu sefer yemiyorum sabah eşimle kahvaltı yaptık canım yemek istemedi hayret çayın yanında keçiboynuzu kemirdim

mrb arkadaslar ,bugun hep bizim hamur gunumuz uf ya yedimde hic yemem lazimdi ama aksam telafi etcem insallah
sabah kahvalti yapmadim yemek kursum vardi ancak oray yetistim orda bi yesil cay ictim
sonra yaptgimiz baya kaloili bol yagli bagdemli tart gibi biseydi neyse eve getirdim, dedim azcik bunun tadina bakim diye, bi baktim kayinvalidem birsuru hamur mayalamis pogaca yapcakmsi neyse ondan yaptik 1bucuk kucuk pogaca yedim o tarttan ince dilim yedim ,azcikta tarttan kalan hamurla bise yaptim onu aldim ,sistim cok yemedim ama agirdi hepsi, aksam insallah telafi etcem
bu hafta herkes gibi benimde kilo vermem gerekli

mrb arkadaslar ,bugun hep bizim hamur gunumuz uf ya yedimde hic yemem lazimdi ama aksam telafi etcem insallah
sabah kahvalti yapmadim yemek kursum vardi ancak oray yetistim orda bi yesil cay ictim
sonra yaptgimiz baya kaloili bol yagli bagdemli tart gibi biseydi neyse eve getirdim, dedim azcik bunun tadina bakim diye, bi baktim kayinvalidem birsuru hamur mayalamis pogaca yapcakmsi neyse ondan yaptik 1bucuk kucuk pogaca yedim o tarttan ince dilim yedim ,azcikta tarttan kalan hamurla bise yaptim onu aldim ,sistim cok yemedim ama agirdi hepsi, aksam insallah telafi etcem
bu hafta herkes gibi benimde kilo vermem gerekli

sempatik ne yaptın güzelim sennnn:eek:klava::eek:klava: 1 saaten fazla egzersiz yapıcaksın ona görekaydirigubbakcemile5

egzersizi suan yapamam ama aksam yapmadan once ancak yapiyorum
hatta dun yatmadan odamda telefonda internete girdim ,bi bakti sizler yamisiniz kimi demis spor yaptim kimi demis su ictim ,ben salakta turmus muzik dinliyodum :)
valla bi sise suyu aldim ,hem ictim hemde 40 dk kadar spor yaptim
ohhh dedim be n niye oturuyomki
bundan sonra her aksam yatmadan once yapcam insallah

slm kızlar sasırtıcı ama lahanamın 4.günü aslında bugun biraz garip yaptım
karnım çok agrıdı bugun sanırım regl olucam akşam 6 ya kadar hiç bişey yiyemedim bugun süt ve muz günüydü ama benm midemde sütle ilgili bi sorun var gaz yapıyo laktoz eksikliği varmıs ondan bugunkü günle yarını yer degiştirdim bugun aksam 6 da 2 kase lahana çorbası içtim 1 saat sonrada et yedim balık olarak derisiz yanındada 1 dilim ekmek yarınkiyle biaz degiştirdim yarında bugun olanı yapıcam

oo haysemcim ne güzel eksi
k etme yanından gördükçe içersin
Bende öyle yapıyorum yatana kadar dikliyorum galiba bir sorunum var üsten içip :eek:alttan çıkarıyorum :uhm:acaba iç organlarımda bir sorunmu var bukadar çabuk çıkarmı dersin-tatlicadiarzu-

yaw kızlar nerelerdesinizkötükedihüso yine fenalık geldii hedelikafadulden gidip geliyorum kimse yok şimdi ben çıkarım siz gelirsiniz :eek:ahadaa çıkıyorum-tatlicadiarzu-
tuğba kız çıksana ortaya:tomato: anam bu kız hepten koyverdi bide gelip geçmişi okumadığını yazıp beni hatırlamıyorsunuz demiyomu:mymeka:

belki sonraları kendimden de bişiler katarım evde bisürü şey var yemiyorum süpersizin sizin sayenizde %80 i

selam kızlar geldim geldim
valla ben anca bugün evdeydim oda ev toplamakla geçti
bugün sabah sadece 1 kase yogurt ve 2 galete yedim
akşamda yaglamadan balık attım patatesle fırına onu yedim salatayla
geçmişi okumaya fırsat bulamadım kızlar ayyy nesrinnn ız haklısın valla bi türlü adapte olamıyorum ben akşama kadar iii gidiyo akşam şaşırıyorum adette olcam 3-4 güne kadar
herkez iyimi kızlar bana kızıyosunuz dimi yaaa

X