Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sabah yarım gevrek domates, salatalık, peynir
Ara da 1 tane muz
Akşam salata
Eğer acıkırsam yoğurt yerim.
Kahvaltımı zor bitirdim. Ama salatamı akşam bitiremedim. Bu sefer çok azimliyim. Bir de kafama göre yapıyorum bu diyeti. Mesela gevrek yemem lazım ama canım istedi diye yedim. Tatlı hiç yemiyorum. Kahve 3 tane içerim onu da sade
Gayet dengeli bir menü olmuş. Yoğurdu mutlaka yemelisin çünkü sağlıklı beslenmede karbonhidrat ve protein dengesi çok önemli. Su ne kadar içiyorsun? Spor var mı?
Yok canım ilaç olmadığı için arkadaş tavsiyesiyle aldım. Ama kullanmak isteyen varsa doktorunuza sorabilirsiniz.
Bence aldığını bitirdikten sonra devam etme canım. Sağlıklı beslenebilmek için bence hiçbir takviyeye ihtiyaç yok.
Herkese merhaba hanımlar. Ben de katılmak istiyorum ne yapmam gerekiyor acaba? 🙈
Hoş geldin canım. Takımın ilk sayfasında katılım formumuz var. Onu doldurup paylaşman yeterli.
Ben de katılmak istiyorum
Hoş geldin canım. Sen de takımın ilk sayfasındaki formu doldurup burada paylaş lütfen.

Gayet dengeli bir menü olmuş. Yoğurdu mutlaka yemelisin çünkü sağlıklı beslenmede karbonhidrat ve protein dengesi çok önemli. Su ne kadar içiyorsun? Spor var mı?

Bence aldığını bitirdikten sonra devam etme canım. Sağlıklı beslenebilmek için bence hiçbir takviyeye ihtiyaç yok.

Hoş geldin canım. Takımın ilk sayfasında katılım formumuz var. Onu doldurup paylaşman yeterli.

Hoş geldin canım. Sen de takımın ilk sayfasındaki formu doldurup burada paylaş lütfen.
Suyu ölçmedim ama 2 litreden fazla içiyorum. Spor yapmıyorum malesef. Zaten 20 günlük artı benim ağrılarıma da faydası var. Bitince bir daha almayacağım. Ama kolojen hapına başlıcam

Kullanıcı Adı : Sinolika
İsim (İsteğe Bağlı ): Sinem
Mesleginiz: Ev Hanımı
Yaşınız : 26
Medeni Durumunuz : Evli
Çocuk Sayısı :0
Yaşadığınız şehir: İstanbul
Boyunuz :161
Kilonuz:93
Hedef kilonuz : 75
Kilo alma hikayeniz : 12 yaşımdan beri insülin direnci sorunum var sürekli kilo alıp verme süreci yaşıyorum yıllardır.
Kilo vermeyi neden istiyorsunuz ? : Sağlıklı olmak ve rahat bir şekilde gebe kalmak için
Daha önce Cuma Zayıflama Yarışmasına katıldınız mı? : Hayır
Takım kurallarını okudum ve kurallara uymayı kabul ediyorum.

Hayırlı aksamlar

Sabah 10.30
2 haşlanmış yumurta
Bir büyük dilim peynir
Bir salatalık

Ara 12.00 gibi
Bir poğaça
Bir avuç taze fıstık

14.00
Bir yeşil elma

aksam 20.00
yemicektim ama çok acıktım.
Bir dolu kase makarna
Çay.

21.00
Şekerli türk kahvesi

Merhaba kızlar. ❤
İsterdim takıma katılayım ama diyet yapamam büyük ihtimalle, buraya yediklerimi yazmam da diyetteki üyeleri rahatsız edebilir. Sporla kilo vermek istiyorum çünkü. Yani genelde sadece ekmeği kesip spor yapmak oluyor benimki.

Bir de kpssye hazırlanıyorum çok aktif olamam, atılırım o yüzden. Ama kilo verirsem neler yaptığımı paylaşmak isterim sizinle. Yasak değilse. Çok kilom yok, göbeğim var. 😂 6-7 aylık hamile gibi görünüyorum o yüzden. Bölgesel kilo alıp da bölgesel verememek çok saçma be.
Herkese başarılar dilerim. Bol kalori yakmalı, fitlige koşar adım ilerlemeli günler olsun. ❤

Benimde kilodan topuk dikeni çıktı sanırım.ilk hamilelikten sonrada böyle olmuştu topuk dikeni demişti doktor yine aynıyım..oturduktan sorna kalktigimda yada sabah uykudan kalkınca ayaklarımın altı acıyor basamıyorum.paytak paytak yürüyorum resmen kalkarken doktordan randevu aldim gidicem bakalım tahmin ettigin gibimi

Kaç kilodasın. Emzirme var mı?
Ben geçen sene doğumdan sonra 2 aylıkken oğlumda diyete başladım ve 9. Takımda bildirim geldi orda devam ettim ama ondan önce 8 kilo verdim 3-4 aylık bir sürede 56 kiloya düştüm. Ben aralıklı oruç diyeti yaptım. Emzirmede etkili.
Oğlum 17aylık halen emziriyorum.
Korumada şunları yaptım
Herşeyi yiyorum ama az ve yemekten sonra hareket halindeym.
Diyetin verdiği alışkanlık olsa gerek o gün karbonhidrat fazla tükettiysem sonraki gün sebze ve spor yapıyorum zaten hareket halindeym 2 çocuk olunca. Haftada 2-3 gün de zumba yapıyorum 20-30 dakika. Kısacası böyle yapıyorum. Günde de 7 bin adım atıyorum.🌷💪😘
52 kiloyum şu an, 2 ayda 11 civarı verdim diyetisyenle. Ben de haftanın 3 günü hit Cardio, 2 gün pilates yapıyorum. Evde tabi ki. Kilo vermek sıkıntı olmuyor da bende, koruma biraz zorluyor olacak ki, 4 yılda eskiye döndüm. Beslenme konusunda kapınızı çalarım 🥳

52 kiloyum şu an, 2 ayda 11 civarı verdim diyetisyenle. Ben de haftanın 3 günü hit Cardio, 2 gün pilates yapıyorum. Evde tabi ki. Kilo vermek sıkıntı olmuyor da bende, koruma biraz zorluyor olacak ki, 4 yılda eskiye döndüm. Beslenme konusunda kapınızı çalarım 🥳
Harika vermişsiniz 💪 ben genelde hamile kaldığımda kilo alımı hızlanıyor. Normal zamanda ise 3-5 kilo alıp veriyorum. 52 kilo güzel. Amacım 34-32 beden olmak değil fit görünmek olduğu için 36 beden bana göre yeterli 😉🌷
Bilgilerimizi baylaşırız. Ne de olsa Paylaştıkça çoğalır💙🌹

Merhabalar arkadaşlar, ben de beraber diyet yapacağım bir grup arkadaş arıyordum. 40 gün oldu doğum yapalı ve ben kendi irademle sadece 1 kilo verebildim 🙆 Nasıl bir yol uyguluyoruz beraber diyet takımı kurunca? WhatsApp grubu olsa ne güzel olurdu birbirimize diyet yemek tarifleri ve motivasyon gönderirdik. Beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim 🥰

Merhabalar arkadaşlar, ben de beraber diyet yapacağım bir grup arkadaş arıyordum. 40 gün oldu doğum yapalı ve ben kendi irademle sadece 1 kilo verebildim 🙆 Nasıl bir yol uyguluyoruz beraber diyet takımı kurunca? WhatsApp grubu olsa ne güzel olurdu birbirimize diyet yemek tarifleri ve motivasyon gönderirdik. Beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim 🥰

😂Canim whatsapp grup yasak sitede. Bu arada bende bu gruptayim. Ben dogumdan sonra 16 17kg vermistim. 3 kg geri almisim hemen diyete basladim. Zaten kilolu hamile kalmistim dikkat etmem lazim.

Merhaba bildirim gelince foruma daldım
:rapci:
6 ayına az kalmış bir bebişim var. Ek gıdaya geçeceğim bu günlerde ve artık form tutmam lazım ama hamilelikten sonra iyice saldım her şeyi o_O

Merhaba. Ben de bildirimle soluğu burada alanlardanım. 2 hafta sonra tatile çıkacağım 1 haftalık. Daha sonra diyete başlamayı düşünüyordum tam denk gelmiş oldu

Mutlu pazarlar kızlar :KK200: :KK200: :KK200:

Evde biraz işlerim var. Halledip hemen geleceğim. Malum yarın okullar açılıyor :KK36::KK36:

Sizler neler yapıyorsunuz?

Geçmişi okuyamadım, gelince okurum :KK55::KK55:

Ben g5 e yazıldım 6sean.Bir de inşallah yarından itibaren evde video izleyerek spoa başlamak istiyorum. Daha önce den de 10 seans g5 e gitmiştim spor ve diyetle baya işe yarıyor. Bir de 20 dk uzanmak, evden uzaklaşmak psikolojik olarak da baya iyi geliyor😂

X