13 ayda 54 kilo verdim!!

Baya kilo vermissin canim bende yaklasik senin kadar vermem gerek basladim diyete umarim idolumsun su an bende senin yaptigini yapicam insallah insanlar baya acimasiz olabiliyor zaten kırıyorlar baya sozleriyle kiyafetler de ayni sekilde sorun istedigini giyemiyorsun filan tebrik ederim bu arada seni hic kolay degil o kadarini vermek sayfa cok vardi hepsine bakamadim attinmi ama oncesi sonrasi fotografin varsa atabilir misin motive kaynagi olursun hepimiz icin :)

Selam defne:KK68:
hatırlar mısın bilmem bir ara mefkure bacımın grubundaydık.bayağı bir zaman geçti .inşallah kilonu koruyabilmişsindir ve herşey yolundadır .benim bu arada 2. bebeğim dünyaya geldi elhamdülillah..her güzel şeyin bir bedeli oluyor. şimdi 3.5 aylık bebeğim ve 20 kilo fazlam var.
şimdi yeniden diyete başlayacağım.sütümü kesmeyecek şekilde tabii ki.:KK28:
öyle güzel yazmışsın ,anlatmışsın ki duygularını ,yazın bana şevk verdi.sanki yeni okumuşum gibi.:KK9::KK9::KK9:
tekrar tekrar tebrikler.:KK19:
kendine iyi bak güzel insan.:KK25:
Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah verirsin kiloları sıkma kendini:KK15:

Baya kilo vermissin canim bende yaklasik senin kadar vermem gerek basladim diyete umarim idolumsun su an bende senin yaptigini yapicam insallah insanlar baya acimasiz olabiliyor zaten kırıyorlar baya sozleriyle kiyafetler de ayni sekilde sorun istedigini giyemiyorsun filan tebrik ederim bu arada seni hic kolay degil o kadarini vermek sayfa cok vardi hepsine bakamadim attinmi ama oncesi sonrasi fotografin varsa atabilir misin motive kaynagi olursun hepimiz icin :)

27. Sayfada var canım. Allah kolaylık versin.

Bende senin hikayeni okuyup ilham alanlardanim verdiğin gazla ve şevkle bende yapabilirim dedim ve 103 ten 80 e geldim şükür 10 kilo daha verince bu iş tamamdır :))

muska77 muska77 çok çok tebrik ederim darisi bana olsun inşallah ))ne guzel ki eşiniz hiç sizi uzmemis. malesef eşim kilomdan dolayi çok rahatsız!.Ne yapacağını bilemiyorum.en fazla 2ay diyet yapsam tam vucudumu toparldim derken.yine yemeye başlıyorum ve eskisinden daha fazla kilo alarak geri dönüş yapıyorum.kış ayindayiz malum diyet biraz zor oluyor.bi ekmeği tam kesebilsem yeter. ya özellikle şu sırt yağları beni inanılmaz rahatsız ediyor.sanki ip gibi olsamda o yağlar hep kalacak gibi.acaba sizin bel yaglariniz erişimi?

X