Cuma Zayıflama Yarışması 12. Takım

Beni de 6.takima at ozaman devam edeyim hedef koydum kendime:KK61:

Okudum okudum hiç birşey anlayamadım. Niye böyle oldu. Çok üzülmüşsün senin adına da üzüldüm kaptanım. Benimde gecen hafta 104.2 bu hafta 103.7 fark 0.5 beni izinli yaz kaptanım. Muhtemelen bir daha cuma yarışmalarına katılmam.

Kızlar şu an işteyim. 81.2 geldim çok özür dilerim. A Anka izne çıkacaktım canım. Tekrar hatırlatayım dedim. 9591de kaldım. İşten sonra okuyup döneceğim size.

Arkadaşlar inanın şu an bu mesajı yazarken hem titriyorum hem ağlıyorum. Eşim çocuklar noldu diye sorup duruyor saçma sapan sebepler söylüyorum.

Maalesef ben kaptanlığa devam etmeyeceğim. Bu sefer kesin ve net kararım. çoğu kişi için sanal ortam burası ama benim ne kadar önemseyip kendime zarar verdiğimi bir çoğunuz bilir. Kararım net ki seabahara da yazdım. Herkese emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Diğer takımlara transfer olmak isteyenler yarın direk o takımın listesinde yer alabilir. Herkesten özür diliyorum verdiğiniz destek ve emekler için teşekkür ediyorum.
Çok üzüldüm cnm,
emeğine sağlık.

Beni de 6.takima at ozaman devam edeyim hedef koydum kendime:KK61:
Canım o zaman bu hafta direk onların listesinde olacaksın. Başarılar diliyorum sana çok güzel ilerliyorsun yaza hedefine ulaşacaksın inşallah.
A Anka kaptanım hakkını helal et kendinide üzme boşuna. Inş hepimiz istediğimiz kilolara düşeriz kızlar hepiniz allaha emanet olun.
Geçen cuma 83.8
Bu hafta 82.5
Sağol canım çok güzel vermişsin tebrik ederim 🤗
geçen hafta : 77.7
Güncel : 77
Yüzde 0.90
Çok güzel gitmiş canım tebrik ederim :KK9:
Okudum okudum hiç birşey anlayamadım. Niye böyle oldu. Çok üzülmüşsün senin adına da üzüldüm kaptanım. Benimde gecen hafta 104.2 bu hafta 103.7 fark 0.5 beni izinli yaz kaptanım. Muhtemelen bir daha cuma yarışmalarına katılmam.
Bence senin yolun uzun. Bu hafta izinli yazalım sen yine başka takımlara göz gezdir birine gir. Tamamen kopma burdan canım. Benim de başka hayallerim başka düşüncelerim vardı ama olmuyor. 4 çocukla zaten yoruluyorum bi de burdan emeklerin hiç edilmesi beni çok üzüyor. :KK43: diyeti bırkma lütfen. Hedefine ulaşana kadar durma 🤗🤗
Kızlar şu an işteyim. 81.2 geldim çok özür dilerim. A Anka izne çıkacaktım canım. Tekrar hatırlatayım dedim. 9591de kaldım. İşten sonra okuyup döneceğim size.
Tamam canım yazdım.
:KK57: Ben yine şok.

Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah. A Anka canım sen üzme kendini emeğin çok hakkını helal et:KK36:
Zaten biraz daha deneyelim demiştik. Olmuyor canım. Helal olsun siz de helal edin 🤗🤗

Tebrik ederim canım. Sen bu yüzdeleri nasıl hesaplıyorsun 😅
Transfer olacak mısın başka takıma. İzinli mi yazayım canım.
bilemedim şimdi cnm ne yapacağımı,
sen ne dersin? deva edeceksek hangi takıma gidelim?
Yada devam etmek isteyenler topluca bi takıma gide gidebilir miyiz?

bilemedim şimdi cnm ne yapacağımı,
sen ne dersin? deva edeceksek hangi takıma gidelim?
Yada devam etmek isteyenler topluca bi takıma gide gidebilir miyiz?
Bence geçin başka takıma. Tek başına zor oluyor diyet yapması. Eliff Eylül 6 ya geçti. Su perisi 10 a geçmiş. Sen de bak takımlara yakın gelene geç istersen. Toplu halde zor şimdi takım bulmak.

Canım o zaman bu hafta direk onların listesinde olacaksın. Başarılar diliyorum sana çok güzel ilerliyorsun yaza hedefine ulaşacaksın inşallah.

Sağol canım çok güzel vermişsin tebrik ederim 🤗

Çok güzel gitmiş canım tebrik ederim :KK9:

Bence senin yolun uzun. Bu hafta izinli yazalım sen yine başka takımlara göz gezdir birine gir. Tamamen kopma burdan canım. Benim de başka hayallerim başka düşüncelerim vardı ama olmuyor. 4 çocukla zaten yoruluyorum bi de burdan emeklerin hiç edilmesi beni çok üzüyor. :KK43: diyeti bırkma lütfen. Hedefine ulaşana kadar durma 🤗🤗

Tamam canım yazdım.

Zaten biraz daha deneyelim demiştik. Olmuyor canım. Helal olsun siz de helal edin 🤗🤗

Ben ins. Sayfa açmıştım kendime. Yediklerimi paylasiyordum. Hem orasi hem burası baya vakit alıyor. Sana soz verdiğimden devam ediyordum yazmaya. Tıkanirsam gelirim yine göz atarım takımlara.

Selamın aleyküm millet :KK66:

Herkese hayırlı cumalar :KK66:

En eski üyelerden hatta Ex bir kaptan olarak hakkinizda hayırlısını diliyorum :KK66:

Bardağı taşıran son damla oldu artık canım. Kimse için vakit harcamak istemiyorum. Kaç yıldır burda kaptanım hani nerde çoğu şu anda adımı bile hatırlamıyordur. Gel burda bana eski kaptanını kötüle. İlgisizdi bilmem ne de. Sonra onu görünce git ona beni kötüle. Heryerden engelle. Yazıktır günahtır yani insanla bu kadar oynanmaz.

Ankacigim bu ve bir önceki mesajini duygusal olarak etkilenerek yazdığını düşünüyorum :KK66:
Evet biz kaptanlar çoğu zaman yeri geliyor ailelerinin bile ihmal edebiliyoruz takım uğruna ( en azından ben öyleydim zamanında ) ama şöyle de bir şey var ; karşımızdaki motive olamiyorsa başka bir takıma geçmek istemesini de saygıyla karşılamak zorundayız :KK66: her ne kadar uzulsek dahi :KK66: Sonuçta herkes önce kendi sağlığı için kilo vermek istiyor :KK66: kendi motive olamayan üyenin takıma da faydası olmaz :KK66:

Aslında şu mesajına kadar asla müdahil olmayı düşünmüyordum ama bu arkadan konuşma olayı bana dokunduğu için kendimi tutamadim :KK43:
Ben 8. Takımda kaptanlık yaptigimda benim sağlık sorunlarım başta olmak üzere bir çok sebepten takım dağılma noktasına geldi :KK66: Arkadaşlarımızın çoğu benim zorunlu olarak ilgisiz kalmamdan dolayı başka Takımlara dağıldı :KK66: ki benim takimdan sana gelen arkadaşımızdan bahsettiysen o da bana açıkça Abla durum bu motive olamıyorum demişti :KK66: asla kirilmadim darilmadim çünkü onlardan önce ben diyordum gereken alakayi gosteremiyorum diye :KK66: ben diyetini düzgün yapıp örnek olarak paylasamiyorsam kimseye karışma hakkını kendimde görmüyorum da dedim :KK66: Yani sonradan gelip burda da eski kaptanim ilgisizdi dese de asla arkamdan konuşmuş olarak algilamam çünkü uzun zamandır tanıyorum ve yuregini de bildiğim için asla gücenmem sonucta ben biliyorum o dönem ne yaptığımı ne yapmadığımı :KK66:

Bu sekilde yazıp insanların farklı düşünmesini yazman da biraz kırıcı olmuş sonuçta sana durumu tatlı dille izah eden birine sakin bir daha takıma yazma diye tembihleyip sonra da bu şekilde yazarak tövmet altında bırakmam hoş olmadı :KK66:
Uzun oldu ama dedigim gibi duygusalliktan bu sekilde tepki verdiğini düşünmek istiyorum ♡

Yinede Rabbim herkesin gönlüne göre versin diyorum ♡ Başınızı sisirdim hakkınızı helal edin :KK66:

Son düzenleme:
Bardağı taşıran son damla oldu artık canım. Kimse için vakit harcamak istemiyorum. Kaç yıldır burda kaptanım hani nerde çoğu şu anda adımı bile hatırlamıyordur. Gel burda bana eski kaptanını kötüle. İlgisizdi bilmem ne de. Sonra onu görünce git ona beni kötüle. Heryerden engelle. Yazıktır günahtır yani insanla bu kadar oynanmaz.

Bu mesajını tesadüf olarak okudum canım. Kim olduğunu söyler misin bilelim bu kişi kimse :KK39:

Selamın aleyküm millet :KK66:

Herkese hayırlı cumalar :KK66:

En eski üyelerden hatta Ex bir kaptan olarak hakkinizda hayırlısını diliyorum :KK66:

Ankacigim bu ve bir önceki mesajini duygusal olarak etkilenerek yazdığını düşünüyorum :KK66:
Evet biz kaptanlar çoğu zaman yeri geliyor ailelerinin bile ihmal edebiliyoruz takım uğruna ( en azından ben öyleydim zamanında ) ama şöyle de bir şey var ; karşımızdaki motive olamiyorsa başka bir takıma geçmek istemesini de saygıyla karşılamak zorundayız :KK66: her ne kadar uzulsek dahi :KK66: Sonuçta herkes önce kendi sağlığı için kilo vermek istiyor :KK66: kendi motive olamayan üyenin takıma da faydası olmaz :KK66:

Aslında şu mesajına kadar asla müdahil olmayı düşünmüyordum ama bu arkadan konuşma olayı bana dokunduğu için kendimi tutamadim :KK43:
Ben 8. Takımda kaptanlık yaptigimda benim sağlık sorunlarım başta olmak üzere bir çok sebepten takım dağılma noktasına geldi :KK66: Arkadaşlarımızın çoğu benim zorunlu olarak ilgisiz kalmamdan dolayı başka Takımlara dağıldı :KK66: ki sana gelen arkadaşımız da bana açıkça Abla durum bu motive olamıyorum demişti :KK66: asla kirilmadim darilmadim çünkü onlardan önce ben diyordum gereken alakayi gosteremiyorum diye :KK66: ben diyetini düzgün yapıp örnek olarak paylasamiyorsam kimseye karışma hakkını kendimde görmüyorum da dedim :KK66: Yani sonradan gelip burda da eski kaptanim ilgisizdi dese de asla arkamdan konuşmuş olarak algilamam çünkü uzun zamandır tanıyorum ve yuregini de bildiğim için asla gücenmem sonucta ben biliyorum o dönem ne yaptığımı ne yapmadığımı :KK66:

Bu sekilde yazıp insanların farklı düşünmesini yazman da biraz kırıcı olmuş sonuçta sana durumu tatlı dille izah eden birine sakin bir daha takıma yazma diye tembihleyip sonra da bu şekilde yazarak tövmet altında bırakmam hoş olmadı :KK66:
Uzun oldu ama dedigim gibi duygusalliktan bu sekilde tepki verdiğini düşünmek istiyorum ♡

Yinede Rabbim herkesin gönlüne göre versin diyorum ♡ Başınızı sisirdim hakkınızı helal edin :KK66:
Keşke senin dediğin kadar masumane olsaydı her şey canım. Arkadaşın önce sürekli üyeler hakkında şikayet edip sonra üyelerle burda samimi mesajlar yazıp beni arada bıraktı. yanlış bildirimde bulundu diskalifiye olması gerekirken seslenmediğim halde bana whatsapptan senin gibisini görmedim vs gibi hakaretler etti bardağı taşırdı üste çıktı gitti. Sonra kendisi geldi yine hiç bir şey demedim Kabul ettim. Sonra ortada hiç bir şey yokken whatsapptan engellendiğimi farkettim. Ben yine bişey demeyecektim ona direk 10. Takımın listesinden gireceksin o zaman dedim. Kimseyi töhmet altında bırakmıyorum herkes kimin ne olduğunu billiyor zaten. Burda verilen bi emek var. Kimseye ben bunu hiç ettirmem kimse kusura bakmasın. Sözler verip verip ayy ankacım ben 10 a geçiyorum diyip gitmek ne demek. Hdi git onda da gözüm yok işin düşünce yazıyordun oyalıyordun burda işin bitti engellemek ne demek. Ben oyuncak mıyım? Sen kendin nasıl görürsen gör canım. Benim için bu nankörlüktür.

benim gözlerim kan çanağı oldu sabaha kadar ağladım sinirimden. Bi de hiç bir şey yokmuş gibi yazıyorsunuz. seaBahAR seaBahAR konuyu kilitleyebilir misiniz rica etsem. Körler sağırlar birbirini ağırlasın. Ben çekiliyorum aradan.

benim gözlerim kan çanağı oldu sabaha kadar ağladım sinirimden. Bi de hiç bir şey yokmuş gibi yazıyorsunuz. seaBahAR seaBahAR konuyu kilitleyebilir misiniz rica etsem. Körler sağırlar birbirini ağırlasın. Ben çekiliyorum aradan.

Tam sende haklı olabilirsin kendi tarafından bakınca diyecektim körler sağırlar iyi oldu :KK66: bu sekilde fevri yaklaşmak yanlış anlamalara sebep olabiliyor demekki :KK66:

Aldım ben de payıma düşeni :KK66:
Biz körler sağırlar böyle daha mutluyuz ♡
Hani derler ya Herkese Allah yüreğinin ekmeğini yemeyi nasip etsin aynen öyle :KK66:

Tam sende haklı olabilirsin kendi tarafından bakınca diyecektim körler sağırlar iyi oldu :KK66: bu sekilde fevri yaklaşmak yanlış anlamalara sebep olabiliyor demekki :KK66:

Aldım ben de payıma düşeni :KK66:
Biz körler sağırlar böyle daha mutluyuz ♡
Hani derler ya Herkese Allah yüreğinin ekmeğini yemeyi nasip etsin aynen öyle :KK66:
Ya gerçekten şoktan şoka giriyorum. Ne anlatırsam anlatayım karşıdakinin anladığı kadar işte. :KK43: çok yerinde bi karar oldu kapatma kararım. Herkese başarılar diliyorum. Yüreğimi herkes biliyor çok şükür. Herkes sevse zaten sıkıntı. :KK66:

X