12 - 18 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumları

h mine 1.jpg
h mine 2.jpg
h mine 12.jpg
h mine 12a.jpg
h mine 12b.jpg

_____________________________________________________________________________________

h mine 13 14.jpg
h mine 13.jpg

_____________________________________________________________________________________

h mine 14.jpg

h mine 14g.jpg

h mine 15 16 - Kopya.jpg

h mine 15 16.jpg

h mine 17 a.jpg
h mine 17.jpg

h mine 18.jpg

hh4 (1).jpg

12 – 18 Şubat 2024 KOÇ BURCU​

Sevgili koçlar siz bireysel olarak çok büyük bir çıkış yapma dönemindesiniz gibi görünüyor. Çok orijinal fikirlerle orijinal kararlarla değişimlerle sahnede olabilirsiniz.

Koçlarda öyle bir etki var ki sanki böyle siyasete atılıyorlar. Topluluğa hitap ediyorlar. Liderlik becerilerini tam anlamıyla ortaya koyuyorlar.

Artık kendilerine hayırlı olmayan, sadece sömürü için etraflarında olan arkadaşa eşe dosta herkese veda etme zamanından geçiyorlar.

Yani biraz. Birazcık artık ben başka bir yola giriyorum. Bu yola girerken de benimle misiniz? Diye sorabilir. Koçlar etrafındaki herkese ben yeni bir yola giriyorum. Ben bu yola girerken de acaba benimle misiniz diye sorabilirler.

Çünkü sosyal çevrelerinde de çok büyük bir değişim yaşanacak. Benim onlara avantaj olarak söyleyeceğim şey şu, gerçekten orijinal fikirlerle çok farklı fikirlerle, farklı kariyer planlarıyla kendinizi çok iyi bir şekilde gösterebilirsiniz.

Bugüne kadar size hizmet etmeyen hep aynı noktada gitmenizi sağlayan iş arkadaşlarınıza ya da işinize veda edebilirsiniz.

Gerçekten ya bu iş beni geliştirmiyor. Ben bu işin içinde 20 yıldır 10 yıldır çalışıyorum ama hiç gelişemedim dediğiniz işleri, arkadaşlıkları bir kenara bırakabilirsiniz.

Bu süreçte sizin karşınıza avantaj olarak size başka bir pencere olduğunu gösteren dostlar arkadaşlar çıkabilir.

Sen hep bu yoldan gidiyorsun ama bak burada bambaşka bir yol var artık kendini aş tarzını değiştir, tavrını değiştir diyecek güçlü dostlarla ve arkadaşlarla karşılaşabilirsiniz.

Bununla beraber ne dezavantaj olarak bakarsak gerçekten sosyal çevrelerinde çok büyük kapışmalar şahit olabilirler.

Arkadaşlarının birbirlerine düşmesi veya arkadaşlarının kavgalarına dahil olmak veya bazı insanlarla gerçekten çok ciddi tartışmalara girmek gibi durumlar söz konusu olabilir.

Sadece bu hafta için falan söylemiyorum. Önümüzdeki yaklaşık 20 gün kadar sosyal çevrenizde gerçekten çok büyük bir dönüşüm yaşanacak.

Yani yıllardır emek verdiğiniz, arkasını kolladığınız insanların bile nankörlüğünü gördüğünüz için hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Çok uzun vadeli dostluklar bile bu sebepten dolayı bitebilir ama bu sizin tamamen hayrınıza. Sakın kendinizi üzmeyin. Evet, bir bitiş her zaman yeni bir başlangıcın işaretidir.

Ölüm de bir son değil, her zaman başka bir şeye evrildiğimizi sakın unutmayın. Dostluk ilişkileriniz de böyle olacak.

Sizi başka bir noktaya taşıyacak ve sizi bu anlamda konfor alanınızdan çıkarıp ya ben yıllardır bunlarla hep aynı ortamdaydım bana hiçbir hayırları olmamış.

O sizin kariyerinize öyle bir katkı olacak ki ortam değiştirmeniz insanları hayatınızdan çıkarmanız gidenin yerine bolluk ve bereketin geleceği bir süreçten geçiyor olacaksınız.

Bunu kesinlikle aklınızdan çıkarmayın. Bu arada aşk ilişkilerinizde çocuklarınızla olan ilişkilerinizde de böyle bir anlaşmazlık, özellikle ergen ebeveyn iseniz çocuğunuzu anlayamama anlaşmazlık veya işte gelininizle damadınızla anlaşmazlıklar olabilir.

Siz yıkıcı olan taraf olmamaya ve böyle aklı Selim olarak davranış göstermeye devam edin. Çünkü su akacak ve yolunu bulacak. Gitmesi gereken hiç kimseyi de asla tutamayacaksınız. Gitmek zorundaysa gitmek zorunda.

Yeni bir bakış açısıyla orijinal fikirlerle kariyerinize çok katkı olacak bir süreçten geçtiğinizde sakın unutmayın. Bu aralar parayla ilgili risk almasınlar. Çok büyük risklere girmemenizi tavsiye ediyorum.

Bu sebepten ve yalnız olan koçlar öyle çekici insanlarla denk gelebilirler ki, hani ya bununla bu biraz arızalı ama bana da çok çekici geliyor. Kadın erkek için söylüyorum. Bu arada hani tek cins için söylemiyorum.

Çok karizmatik, çok çekici ve çok zeki insanlarla ilişkiler başlayabilir. Bu süreçte koçların hayatında onlara da demişti.

Ya Veli, Ya Kafi niye dost olarak bana Allah yeter demeniz için dostlarınız sizi üzerse sevdikleriniz bunu söyleyin.

14 Şubat’ta tutku öfke ve seninle ne sensiz gibi giriyor bak bunu da hepsine söyleyelim. Koçlar biraz böyle şey giriyor sorumluluklarıyla sosyal hayatlar arasında sıkışabilirler.

Çocuğa mı bakayım, dışarı mı çıkayım, yemeğe mi gideyim. İşte eşimle mi ilgileneyim işimle mi ilgileneyim diyebilirler.

Sakın 14 Şubat’ta kalabalık gruplarda olmayın sevgiliniz veya eşinizle baş başa olun. Sosyal çevrenizden birileri canınızı çok merak sıkabilir. Kalabalıkta olmayın. Evinizde güzel güzel oturun, eşinizle, sevgilinizle neyse geçirin arkadaş kurbanı olabilir koçlar.

12 – 18 Şubat 2024 BOĞA BURCU​

Evet boğaların değerine değer katacağı bir süreç aslında ödüller ve kutlamalar zamanı diyebiliriz.

Şöyle, bu arada kutlamalarda da nasıl bir ruh hali olacak ya ben bu kadar emek veriyorum. Gerçekten bunu hak ettiğimi de biliyorum ama içimde de tam hak ettiğim değeri hala göremiyorum Böyle bir şey diyebilir.

Ayrıca bir de boğalarda bir özgürleşme arzusu, bir özgürleşme arzusu yere göğe sığamıyor, kendini aşmak istiyor. Sanki böyle bir üstünde kabuğu varmış da bu arada bu oran 3 sene etki 2018’den beri yaşıyor.

Boğa çok büyük çarpıldı, elektrik çarptı boğa 2018’de başladı. Elektrik çarpmaları bir süre daha böyle elektrik çarpacak onu ama ona ne katacak?

Gençlik, dinamiklik, başarı, orijinallik ve özgürlük benim özgürlüğümü kısıtlamazsan hayatımda kalabilirsin beni rahatsız edersen üstüme gelirsen baskı yaparsan yolunda gitmemi engellersen kusura bakma kardeşim eşim, dostum, sevgilim her kimsen ben seninle uğraşamam.

Benim artık tahammülüm kalmadı sabırsızlık şeyi bu süreçte boğayı bir kova burcu gibi düşünebilirsiniz. Hani kovalara atfettiğimiz özellikler var ya özgürdür, çağdaştır işte önüne işte orijinaldir.

Kimse dursun istemez, dostluklara önem verir ve gerçekten kendisini iyilikle keyifle gelen, kendini geliştirmiş insanlarla ilerlemek istiyor.

Bu hafta boğaların bu hafta değil aslında geçen haftadan başlayan bir etki yaklaşık bir 15 20 gün devam edecek. Boğaların yanına ateşle yaklaşmayın.

Bak geçen hafta da söyledim, neden? Çünkü bir öyleler, biri böyleler, bir sabah çok neşeli olacaklar, ertesi gün çok sinirli olacaklar, siz de arada paralayabilirler, duygu durumları, tansiyonları bu arada sadece duygu durumları değil, tansiyonları, enerjileri, duyguları.

Mesela birden eski aşkını özleyebilir, birden yeni sevgilisine kızabilir, birden annesini hatırlayıp duygulanabilir. Ben acaba iyi bir evlat değil miyim, garip garip duygusallıklara ve fırtınalarından geçebilirler.

Seni çok seviyorum deyip ertesi gün telefon atabilir valla samimiyete söylüyorum ama kariyerlerinde parlayacaklar. Yani hak ettikleri başarı dönemine giriyorlar. Hak ettiği başarı dönemine giremeyenlerle patronlarına, otoritelere rest çekebilir.

Annesine babasına ayrı, büyüklerine rest çekebilir. Evlilerse eşliğinin aileleriyle problem yaşamamaya dikkat etsinler. Boğalar 14 Şubat’ta sakın ailenizden hiç kimse partnerinizle olduğunuz ortamda olmasın.

Anne baba kardeş eşinizin ailesi hadi bugün önder şubatta annemle babama gidelim hanım derse hayır diyeceksiniz bakın sakın diyorum, aile içi tartışmalar çıkabilir.

En güzel gününüzü mahvetmeyin. Kendi yuvanız da evinizde kutlayın. Sizde aile içinden kimse olmasın arkadaş olabilir, aileden kimse.

Baş başa kalalım aynen ama arkadaşlar olabilir. Mesela koçta arkadaş olmamalı. Boğada aileden kimse olmalı. Aile büyükleri 2 taraftan da kardeş akraba olmayacak, başkaları olabilir ama bunlar olmasın.

Çünkü aile kavgaları çıkabilir. Dikkat edin. Bunun dışında sakin ol ipleri koparmadan 2 düşün düğün lavanta portakal aromalarını bu ara bol bol tüket sakinleşme planlarını sıraya koyarak ilerle. Birdenbire onu alacağım bunu giyeceğim.

Bunu takacağım havasından çıkmalısın boğa. Sıraya koy çok sabırsızlaşıyorsun, dengeleye korumaya nefes egzersizleri yapmaya gayret et.

Ya Muktedir, Ya Melik yükselişi, başarısı ve kendi markasını oluşturabilmesi için destekler.

12 – 18 Şubat 2024 İKİZLER BURCU​

Kesinlikle onlara en büyük tavsiyem şu, bakış açınızı değiştirmeniz. Şu an mevcut olan bütün sorunlarınızı çözmenize vesile olabilir.

Bir kere önümüzdeki bir yıl, 2 yıl değil, 20 yıl boyunca sizin düşünce sisteminiz inançlarınız bakış açınız o kadar çok değişecek ki daha güzel olan şeyi söyleyeyim.

Millet yaş alırken siz daha da gençleşeceksiniz, daha da güzelleşeceksiniz, daha da yakışıklı olacaksınız. Neden? Çünkü Plüton yıllar boyu sizi destekleyeceği bir pozisyona geçti, karizmanız artıyor, cazibeniz artıyor, birazcık ikizler de şey olabilir ya ben herkese çok neşeli davranıyorum, çok verici davranıyorum.

Ama bundan da hiçbir hayır görmüyorum, bundan sonra ketum olacağım ikizler bu ucun o konuşkan her şeyini anlatan ikizleri artık biraz daha ketum karizmatik ağırbaşlı önce dinleyen olma yolunda görebiliriz.

Kendilerini bu anlamda eğitecekler. Eğitemezlerse de büyük sıkıntılar yaşayabilirler. Mesela fevri davranışları yüzünden mahkemelerde uğraşabilirler. Fevri davranışları yüzünden eğitim hayatları uzayabilir. Fevri davranışları yüzünden akrabalarıyla birbirlerine düşebilirler.

Çok sevdikleri bir insanla bile yollarına ayırmak zorunda kalabilirler. O zaman ikizler ne yapmalı? Asla fevri olmamalı şunun için evriliyorsunuz.

Önce dinle, sonra konuş 2 düşün bir söyle her şeyini anlatma dünyanın en güzel kadını da olsan en yakışıklı erkeği de olsan colcene olan insanların hiçbir zaman kıymeti olmuyor.

Çok konuşan, çok gülen insanların ortamdaki bütün karizması ölüyor hayatta seni bu noktada eğitmeye gayret ediyor. Sen de gayretli ol. Bu arada öğrenci olanlar biraz daha böyle ders odaklanma konularına yönelebilirler.

Nasıl daha odaklanabilirim? Başarılı olabilirim. Bu süreçte hukuk, eğitim, iletişim, uluslararası işler, seyahat planları, uzak ülkelere yerleşme planları, köklü değişiklikler hayatınızda çok büyük önem arz edecek.

Gerçekten bakış açınız, inançlarınız, fikirleriniz ve düşünceleriniz o kadar çok değişecek ki ikizler mesela gidip hiç bilmediği bir konuda eğitim almaya başlayabilir, kendini geliştirmeye başlayabilir.

Benim bir şey bulmam lazım ama ne olduğunu bilmiyorum. Duygusu çok olabilir ikizlerde benim böyle kalmamam lazım. Benim başka bir noktaya gitmem lazım.

Teknolojiyi ve iletişim becerilerini de çok had safhada iyi kullanabilecekleri bir süreçten geçiyorlar ve biliyorsunuz ki bu yılın en şanslı burçlarından birisiniz.

Şu yaz aylarının ortalarına geldiğinizde bunu daha iyi anlayacaksınız hep. Birileri siz durdurmak isteyecek. Bütün yıl boyunca hep yapma, gitme bırakma etme, siz sıkışacaksınız belki ama başarı da peşinizi bırakmayacak. Bu çok önemli.

Gereksiz tartışmalara girmeyin. Bu arada karizmanızın farkına varın ve lütfen bunu çok anlatarak çok dile getirerek bozmamaya gayret edin.

Ya Aliy-ül Azim bak bu ismi birleştirdim. Ali'yi ve azim isimlerini ya ali azim bu sizin bu bilgi birikim beceri, azmetme, derinleşme, odaklanmayla ilgili bütün problemlerinize katkı olabilecek güzel bir isim ya da 2 isim diyeyim.

Onlar kiminle geçirmesine sakın sevgililer gününü eşinizin akrabalarıyla geçirmeyin. Bak, kendi kardeşleri ufak ufak olabilir ama eşinizin akrabaları, kuzenleri eltiniz, görümceniz sakın böyle bir kalabalık gruba girmeyin.

12 – 18 Şubat 2024 YENGEÇ BURCU​

Evet, biraz öyle bir süreçten geçiyorlar. Onlar aslında Ekim, kasımdan beri ilişki sorunları, sağlık sorunları, problemler işte iniş çıkış iş konusu. Hepsi birbirine girmişti zaten.

Ocak ayında da çok sağlam ilerledir ama Mars’ın oğlak burcunda olması, onları sürekli partnerleriyle, ortaklarıyla birlikte iş yaptıkları insanlarla, arkadaşlarıyla böyle bir didiştirmiş olabilir.

Ayrılıklar, kopuşlar, iniş çıkışlar ayrıldık, barıştık bunları yaşamış olabilirler. Birazcık daha bu süreç azıcık devam ediyor olabilir. Bir ilişkiniz varsa evliliğiniz varsa hala kendinizi tam olarak güvende hissetmiyor olabilirsiniz.

Partnerinizin gergin, sinirli ya da mutsuz davranışları sizi Çok fazla kaygılandırıyor olabilir. Benimse tavsiyem şu, bu bir süreç gelip geçici bir süreç. Lütfen ben neyim, neredeyim, nereye gidiyorum? Sorularını sürekli sorup kendinizi darlamayın.

Bu ara en güvensiz hissetme sebepleri kendilerini kesinlikle ekonomik sebepler, maddi sebepler, ilişkiler bir arkadan gelirken gelecek kaygısı, ekonomik sebepler kendilerinde bir ne bileyim, çok kilo almıştır, çok kilo vermiştir, kendini beğenmiyordur, sürekli kendini eleştiriyordur.

Bazıları hamile olabilir, bazıları baba oluyor olabilir, bir kaygı yaşıyorlar, güven problemi yaşıyorlar. Benim onlara tavsiyem şu, gerçekten ben kendimi güvende hissetmiyorum.

Bu ilişkide bu işte bu yolda ya da hamileyim güvende hissetmiyorum. Çocuğum olacak, korkuyorum lütfen destek alın. Uzman birinden bu süreçte destek alın. Çünkü tek başınıza atlatamıyorsanız bu sürecin uzamaması açısından birazcık böyle destek almanız gerekiyor.

Olma açıdan bakarsak özellikle tıp sektöründe olanlar psikoloji işiyle uğraşanlar, parayla alakalı konularda uğraşanların çok büyük sıçramalar yapabilecekleri bir süreç. Böyle hani bir hazineyi ararsın, ararsın, nihayet bulursun ya.

Hedeflerinize ve hayallerinize giden yolda çok güzel bir kapı açılabilir. Önünüzde ve kendinizi çok aşabilirsiniz. Çok zengin olmakla büyük bir hata yapıp fakirleşmek arasında çok delice ince bir çizgi var.

Yengeçlerde yatırımlarınıza çok dikkat edin. Gerekirse bu konularda eğitim alın. Psikoloji, derinleşme, insanların en derin arzularını çözebilecek kadar manevi gelişimler yaşayabilirler.

Mesela ibadetlerini, maneviyatlarını arttırarak bu süreçte gerçekten sezgi güçlerini de çok fazla yükseldiğine şahit olabilirler.

Bambaşka bir sezgi gücüne giriyor, yengeçler algılamaları zaten açıktır, daha da çok açılacak gibi gözüküyor. Para konularında ölçülü davransınlar, önümüzdeki günlerde hiç yapmadıkları kadar çok harcama yapabilirler.

Dolandırıcılıklara çok açıksınız, 20 gün kadar paranıza pulunuza, yatırımlarınıza lütfen çok dikkat edin, hata yapmamaya çalışın, elinizden çok fazla para çıkabilir. Zira

Ve hak ettikleri parayı almak için de çok büyük mücadeleler verebilirler. Hak ettikleri gücü elde etmek için de sevgililer gününde sevgilinize bana niye hediye almadın? Muhabbeti yapmayın, para konusunu sakın açmayın.

Para sıkıntılarınızı ilişkinize yansıtmayın. Sizin de buna dikkat etmeniz gerekiyor. Tamam.
Aynen ya da ama niye çok susun, niye bana dokunmuyorsun, niye sarılmıyorsun? Bunlara da girmeyin çünkü çok sert bir açı var.

Ya Rahman, Ya Rahim hem eril enerjinizi hem dişil enerjinizi şefkatinizi dengeler.

12 – 18 Şubat 2024 ASLAN BURCU​

Bu ara en sinirlerine hakim olmakta zorlanacak burçlardan birisi de aslan burcu konuşmalarında ölçüyü kaçırabilir, öfke kontrol problemi yaşayabilir. Çok beklendik ya da beklenmedik kopuşlar yaşayabilir.

Hayatında arkadaş eş doz sevgili bir takım ayrılıklar, kopuşlar yaşayabilir. Birazcık kendine karşıdan bakmalı ama bu karşıdan bakışta haklıyım. Kavga etmekte de haklıyım. Yıkmakta da haklıyım şeklinde değil de biraz daha ben kendimi daha nasıl iyi hissedebilirim?

Sağlığıma hayatıma, dış görünüşüme nasıl daha çok özenebilirim noktasında olmalı. Yani haklı olduğu çok konu vardır aslanların. Mutlaka ki haklıdırlar, haklarını almak istiyorlar. Adalet bekliyorlar.

Birçok konuda ama bu süreçte kendilerine özen göstermek kendilerini mutlu hissetmek için gayret etmek bu gayretlerini yani mücadele gayretini kendilerini daha iyi bir birey haline getirmek için harcamak onlar açısından çok daha yararlı olacak gibi geliyor bana.

Çünkü eşlerini, partnerlerini etraflarındaki insanlara bu aralar anlamakta zorlanabilirler. Onların davranışlarına sabır göstermekte, yanlışlarına sabır göstermekte zorlanabilirler.

Benim tavsiyem her şeyi bir yana bıraksınlar, benim huzurum mutluluğum sağlığım stresten uzak kalmam çok önemli.

Ben kendime özen göstereceğim desinler ve kendilerini aynaya bakıp beğenmemek beğenmemeleri sebebiyle sürekli bir şeylerini değiştirme arzusu, bunlardan da emin olmadan hani değişimler yapmaya kalkışmazlar.

Mesela birden saç rengi değiştirmek, birden tavır değiştirmek, birden giyim değiştirmek, birdenbire estetik operasyonlara karar vermek, bir dizi bunlara girmemelerini tavsiye ederim. Yani Yanılabilirler.

O değişim arzusu, özgürleşme, bir değişiklik yapma arzusu o kadar güçlü olacak ki yanılabilirler. Bu aralar, patronları ve yönetici figürlerle de bir takım zıtlaşmalar yaşayabilirler.

Resmi işler resmi işlemlerle de ilgili çok iniş çıkış uğraş verebilirler. Birazcık sinirleri gergin olabilir. Aslanlar lütfen açık açık size düşmanlık eden, rekabet eden insanlara elinizden geldiğince prim vermek yerine şunu düşünün, eğer birisi sizinle çatışabilecek mesafeye yaklaşmışsa, sizin o mesafeden yukarı çıkmanız gerekiyor demektir.

Onun karşısında durmaya devam ettiğiniz sürece siz de onun seviyesinde olacaksınız. Lütfen onları görmezden gelin ve nasıl daha yukarı çıkabilirim, nasıl daha başarılı olabilirim diye düşünmeye bakın.

Alışkanlıklarınızı, yemenizi içmenizi, sağlığınızı her zamankinden daha çok düşünmenizi tavsiye ediyorum ve siz de bağımlılıklarından, yanlışlarından arınması gereken gruptasınız iş arkadaşlarınız ya da birlikte iş yaptığınız insanlarla da gerilim olmamasına dikkat edin.

Birazcık şey var gibi onlara iş öğreten, baskı yapan, özgürlüğünü kısıtlayan kişilerle ilgili bir çatışma içerisinde olabilirler gibi.

Fakat bir yandan da yalnızım. Hayatımda kimse yok. Yıllardır hiç kimseye hayatıma almıyorum diyenler büyük bir yıldırım aşkına tutulabilir.

Hakikaten çok karizmatik, çok güçlü, belki biraz tehlikeli ve gizemli insanlara çekilme ihtimaliniz çok fazla görünüyor. Bugüne kadar hayatta ben hoşlanmam.

Mesela sizden yaşça çok büyük sizden yaşça küçük size göre çok farklı bir sektörden benim hiç tarzım değil dediğiniz bir insana çekilebilirsiniz. Önümüzdeki 20 gün yalnız olan aslanlar için çekici ve biraz da gizemli insanlara çekilme olasılığı çok yüksek bir şey.

Aşıklara da hiç dur diyemem. Valla aşıklara bas gaza gidin. Beni dinlemeyin bana sormayın daha aklıselim birine soru bunları.

Ama bence böyle bir bas gaza git, aşık olacaklar gibi çok gibi geliyor bana. Ezber bozan ilişkiler içerisinde göreceğiz.

Onlara ezber bozan ve ben şuna inanıyorum bir insan birine aşıklar çok seviyorsa çok da büyük bir problem yoksa arada bence insan duygusunu yaşamalı duygusunu peşinden gitmeli.

Hayatta o kadar uzun değil yani hani diye düşünüyorum. Bana sormayan böyle konuları ben çok duygusalım size hiç güzel tavsiye veremem.

Aslanlar siz ne yapacaksınız? Sevgililer gününde şimdi şey diyeceğim sevgilinizle görüşmeyin diyeceğim olmayacak tabi.

Görüşün ama ne yapmayın mesela birincisi akraba aile ilişkilerinize iş sorunlarınızı eşinize yansıtmayın ve yine onun eğer hayatında bir sorun hastalık zor bir süreç varsa mesela bazıları bu sevgililer gününde sevdiklerinden uzak olabilir, sevgilisi askerde olabilir, yurt dışında olabilir, uzak birikmiş odur veya kadınsa ailesinin yanına gitmiş olabilir.

Bunları çok dert edip de içinizi vurmayın diyeyim ben size ve çok da partnerinizle tartışmayın. Çok tartışma riskiniz var. Bunu yapmayın. Bu arada da yalnız olanlar da sosyalleşsin.

Çünkü aradıkları aşka tam da sevgililer gününde karşılaşabilirler. Hayatıma bomba gibi düşün yaktın. Kavurdun beni diyeceğimiz aşklara hazır olun gerçekten.

Bu arada, lütfen sizi pamuk gibi hissettirecek aktivitelere geçin çilekler, vanilyalar, güller. Ya Mümin, Ya Selam eminlik ve korunma selamet için.

Bu arada büyük bir yanılgıyı da fark edebilir. Kuzu gibi zannettiği insanların hiç dünyasını görüp hayretler içerisinde de kalabilir. Bu arada sadece aşk için düşünmeyin bunu. Sen neymişsin diyeceğiniz şeyler olabilir hakikaten.

12 – 18 Şubat 2024 BAŞAK BURCU​

Bu dönemde başaklar çok mükemmeliyetçi yapıya sahipler. Allah Allah nereden biliyorum diye sormayın. Çünkü ben de bir başağım ve gerçekten bir şeyi çok iyi yapmazlarsa kendilerini hep çok kötü hissederler.

Yani en iyisini yapma arzusu çok yüksek olduğu için de onların derdi hiç bitmez çünkü eşyalar. Yerli yerinde olacak hayat yerli yerinde olacak. Bu aralar hayatımı toparlayamıyorum, evimi toparlayamıyorum işime zaman ayıramıyorum.

Acaba eksik miyim? Kendilerini çok eleştirdikleri bir dönemden geçiriyor olabilirler ve başak burçları şimdiden söylüyorum. Önümüzdeki yıllar sizin artık bazı alışkanlıklarınızı komple değiştirmeniz yönünde ilerliyor.

Mesela hiç spor yapmıyorsanız ufak ufak spora başlayın. Mesela egzersiz yapmıyorsanız beslenmenize dikkat etmiyorsanız başak burçlarına önümüzdeki günlerde ve yıllarda nur bazı yiyecekler komple yasaklanabilir. Bunu yemeyeceksin.

Bak bunu artık kes mesela şekeri bırak, gluteni bırak, laktoz alerjin var. Bir takım sağlık problemleri yaşamamak istiyorsanız size iyi gelmediğinden emin olduğunuz yiyecekleri siz kendi kendinize şimdiden bırakın sağlığınıza, psikolojinize, huzurunuza özen gösterin.

Başak burcu en çok neye dikkat etmeli, neye özen göstermeli tamamen kendine. Bedenini doğru dinle ihtiyaçlarına kulak asma vücudunda bir problem varsa arkasını ara kendini evham yapın diye söylemiyorum.

Bunları bir de öyle yazanlar oluyor ya ben sizin gibi değilim. Mesela bu kadar takılmam, sağlık, hastalık arkadaşlar.

Hepimizin yapması gereken şeyler bunlar. Sana iyi gelmediğini bildiğin bir yiyeceği yemeye devam etme uykunu getiren şey, demek ki sana yaramıyor git arkasını ara 6 ayda bir vitaminlerine minerallerine baktır.

Yani bu bir kötü bir şey değil insanın kendisini kontrol etmesi ben şey biliyorum mesela hastalık korkusuyla hiç doktora gidip kontrol olmayan kadınlar var ne kadar yanlış bir şey yani insanın bir şey çıkacak diye kötü bir şey çıkacak diye daha kötü yapıyorsun.

Sen kendini kontrol altına tutmayarak başakları bunları sizleri evham yapın diye söylemiyorum ama psikolojinize sağlığınıza, bedeninize, ruhunuza her zamankinden çok dikkat edin dolaşım problemlerine ve kalp sorunlarına en açık olan gruplardan birisiniz.

Ne yapmanız lazım? Yavaş yavaş egzersiz çok ağır olmamakla beraber Birden nabınızı yükseltmemekle beraber bol su sıvı tüketimi, sağlıklı spor, nefes egzersizi toprak bakın 4 elementinize bu şekilde dengeleyin.

Akşamları güzel bir mum, yakın nefes egzersizliğinizi yapın. Ondan sonra işte bol sıvı tüketin, toprakta yürüyün. Bu dördünü yaparsanız bu söylediğim 4 eylemi bu size çok iyi gelecek bence diye düşünüyorum.

Ben yapıyorum size de tavsiye ederim avantajınız ne iş hayatında çok orijinal fikirlerle ilerleyebilir, teknolojiyi, iletişimi çok etkin kullanabilirsiniz.

Mesela yıllardır almak istediğiniz işinizle alakalı bir bilgisayardır, cihazdır, teknolojik bir şey varsa bunları alma imkanı bulabilirsiniz. Bazılarınız iş hayatını komple bitirip değiştirebilir, yepyeni bir iş sektörüne geçebilir bu aralar iş yoğunluğunuzdan kendinize zaman ayıramaz hale gelebilirsiniz.

O yüzden söylüyorum, yorgunluklarınızla işinizi doğru dengeleyeyim ve sevgililer gününde sakın eve iş getirmeyin. Böyle bir riskiniz var sizin de bir de eğer hastaysanız kendinizi çok kötü hissediyorsanız, bu moral bozukluğuyla ilişkinize de bunu yansıtmamaya çalışın.

Dolayısıyla siz de eve iş getirmeyin, iş sorunlarınıza ilişkinize yansıtmayın. Ruhsal sorunlarınıza ilişkinize yansıtmayın ve sürekli eşime layık mıyım acaba? Partnerime layık mıyım acaba beni beğeniyor mu, beğenmiyor mu? Bu tip kaygılardan da arınmanız gerekiyor.

Kimler neleri beğeniyor, neden sizi beğenmesinler? Öyle düşünün. Evet, kendinizi yenileyin, bağışıklığınızı güçlendirin. Lavanta limon nane aromalarını bolca tavsiye ederim.

Ya Muhyi, ihya eden dirilten.

12 – 18 Şubat 2024 TERAZİ BURCU​

Valla sensin bir şey söylesen Plüton onlara öyle bir yarıyor. Öyle bir yarıyor ki yıkılan gururlarını kırılan özgüvenlere tamir edecek çok güçlü bir ilişki içerisine girmiş giriyor.

Allah mesela gerçekten benim bir terazi tanıdığım bir kaç ay önce bir ilişkisi başladı. Gerçekten bir özgüven patlaması yaşıyor. Şu an hep o süslü olan kız artık eşofmanla geziyor dedi ki, bana insan böyle de sevilebiliyormuş dedi.

Bu hayatındaki insanla ilgili işte doğru eş insanı kendiyle barıştırır ya tam öyle bir şey kendini o aşırı bir takıl takmalar, tırnaklar bile hepsini bıraktı, sadeleşti.

Çünkü niye özünü seven insanla buluştu işte terazilerin tam böyle bir zamanı müthiş aslında karizmatik olduğunuzu, güzel olduğunuzu, hoş olduğunuzu anlamanız için başka birinin desteğini veya sürekli süslenmeye yakışıklı gözükmeye, iyi kokmaya ihtiyaç duymadınız biraz daha sadeleşerek de çok sevilebileceğinizi fark edebilirsiniz.

Karizmanız çok güçlü. Dış görünüşünüze yansıyan siz fark edin, fark etmeyin. Dışarıdan size gelen enerji çok cazibeli olduğunuz ve çekici olduğunuz yönünde çekiciliğinizin had safhada arttığı bir süreçtesiniz.

Ama ben kendimi çok kötü hissediyorum diyorsanız, bu tamamen sizinle ilgili hemen enerjinizi yükseltin. Yanlış taraftan besleniyorsunuz. Yanlış tarafa enerji veriyorsunuz. Bu aralar birçok terazi kişisi çocuk yapma, bebek hayalleri, bebek yapma haline veya tedavilerine girişebilir.

Bazıları da var olan çocuklarıyla alakalı bir kıskançlık dengelenme ilgi gösterdin, göstermedin, paylaştığın, paylaşamadın durumu yaşayabilir. Özellikle ayrı olup çocuk sahibi olan teraziler eski eşlerle çocuklar konusunda problemler yaşayabilir.

Çocukların velayeti konusunda problemler yaşayabilir, bunu bir savaşa dönüştürmeyi niye uyardın böyle? Çeşitli çeşitli önümüzdeki günlerde çocuklarınız işte eski eşler, eski ilişkiler, eski aşklar veya var olan aşktaki şiddet, öfke dengelenememesi kaynaklı problemleriniz artış gösterebilir.

Önümüzdeki 20 gün çocuklarınıza ayrıca özen gösterin. Sevdiklerinize ayrıca özen gösterin ve kendinizi değiştirmek istiyorsanız doğru hamlelerle yapın. Bunu mesela size en çok yakışan saç en çok yakışan tarz neyse onu benimsemeye bakın.

Çünkü yanlış hamleler yaparsanız bunların karşılığında sonradan pişman olabilirsiniz. Karizmanız çok yüksek ünlenebilir ün kazanabilir. Teraziler yaptıkları işlerle adlarını duyurabilirler. Sahnede çok gizemli, karizmatik bir şekilde böyle bir yürüyebilirler.

Nişanlar, nikahlar, kutlamalar yapabilirler. Sevgiye ve aşka bakış açıları çok değişebilir, çocuk yapmak istemeyenler istemeye başlayabilir var. Olan çocukların hayatını dengelemek artık daha önemli hale gelebilir.

Bugüne kadar ne tarz, neyi ne yöntem belirlediyseniz hepsini değiştirme ihtiyacında olabilirsiniz ve gerçekten hiç tanışmadığınız tarzda insanlara siz de çekilmeye başlayacaksınız gibi gözüküyor.

Çocuklarınız varsa onlarla iletişimimize lütfen dikkat edin. Bu konuda bir kere daha uyarıyorum ve sudan sebeplerle öfke patlamalarıyla ilişkilerinizi de bozmamaya gayret edin.

Bir de onları para konusuna uyaracağım. Maddi olarak çok böyle iniş çıkışlı bir süreçten geçiyorsunuz. Paranıza pulunuza dikkat etmeye gayret edin. Evli olanlar, kavga, öfke, sevdikleri insanları boş yere üzmeme gayretinde olsunlar ilişkisi olmayanlar için de verimli bir süreç olduğunu söyleyebiliriz.

Ya Kerim, Ya Şekür esmaları

Eğer evliyseniz çocuklarınız varsa o gün çocuklarla bir yere sepetliyorsunuz. En başta onu söylüyorum, çocuklar yüzünden o dönüş batının mahvolabilir veya işte beni sevdiğin, sevmediğin eskisi gibi değilsin işte çok romantik hazırlanırsınız.

Mesela eşinizde aynı enerji yoktur, üstüne gitmeyin, kıskançlık yapmayın. Mesela. Özellikle eşinizin rahatsız olduğu bir kıyafetiniz vardır. Bu arada bu konuda bana katılmayanlar olacak ama ben 2 taraflı da partnerlerin birbirlerinin rahatsız olduğu şeylere biraz özen göstermesi gerekiyor.

Birazcık biraz sen biraz o böyle gider. Mesela adam sana diyor ki lütfen çok açık giyinme bak gittiğimiz ortamda ben rahatsızım.

Sen üstüne bastıra bastıra çok açık giyinme mesela ya da erkeksin sana dedi ki ya bu gömleği giyme şunu yapma, partnerini istemediği şeyi ısrarla yapmaman gerekiyor.

Sevgililer gününde birbirinizin böyle huyuna gitmeye gayret etmenizde yarar var. Çoluğumuz çocuğunuz varsa mümkünse imkanınız varsa erken yatırın ya da birine e postala gel. Çünkü çocuklar böyle bir şey oluşturabilir.

Bu arada hamilelik bebek bekleyen teraziler de biraz daha sakin geçirmeli. Sevgililer gününü böyle çok hormonlarınızın şeylerine yenilmemenizi tavsiye ediyorum. Size ve kıskançlık öfke seni seviyorum. Derken senden nefret ediyorum bile diyebilir aslında.

12 – 18 Şubat 2024 AKREP BURCU​

Olayları, yaşam düzenlerinin değişmesi üzerinden ilahiyle ne güzel, bunun güzel tarafları da olabilir. Tabi ki bazıları bunu nasıl yapar?

Mesela ayrılır yeni bir düzen kurar, bazıları evlenir, yeni bir düzen kurar, bazıları şehir değiştirir işi için. Bazıları şehir değiştirir eşi için bazılarının tayini çıkar ataması olur.

Akreplerin yaşam planları, kariyer planları, iş planları değişim gösterecek. Değişim döneminden geçiyorsunuz. Sağlam bir zeminde ilerliyorsunuz bu kesin ama hayatınızda köklü değişikliklerin yaşanacağı kısa değil uzun bir süreçten geçeceksiniz.

Sizin evlilik ilişki, aşk, ev kurma, yuva kurma, yaşam düzeni değiştirme, kariyer planı oluşturma konusundaki şansınız neredeyse Mayıs sonuna kadar devam ediyor.

Yani hiç yalnızım, kimsem yok hayatınızdan yıllar sonra biri girebilir, bazen şey yazıyorlar ya kaç yıldır, kaç Mayıs geçti ama kaç Mayıs ta hep Jüpiter, boğa da Venüs de kavuşmuyordu şimdi? Kaç mayısta Jüpiter boğa da Venüs de karmaşık konuşuyor.

12 yılda bir olan bir etkiyi yaklaşık olarak yaşayacaksınız. O yüzden öyle hemen gelip geçmeyen şeylere çok açıksınız. Şans ve fırsatlara çok açıksınız.

Değerinizin değerlendiği, şansınızın arttığı, becerilerinizin arttığı, kariyer planlarınızın daha iyi duruma geldiği, daha çok parlayış gösterdiğiniz, iyi bir süreçten geçtiğinizi söyleyebilir, iyi olan şu. Taşınmak istediğiniz bir yere taşınıp ev değiştirebilirsiniz.

Sıkıntılı olan şu, istemeseniz de taşınmak durumunda kalabilirsiniz. Ev sahibi ile anlaşmazlıklar işte bir takım sorunlar. Ofis taşıma zorunluluğu, ev taşıma zorunluluğu biraz zorunlulukta olabilir işin içinde.

Ama sonuç olarak bu sizin hayrınıza hizmet edecek. Şöyle söyleyeyim, yanlış olduğunu bile bile kök saldığınız her şeyden de aranacaksınız. Her şeyden dedim. Bak yanlış olduğunu bile bile bu aralar aile büyüklerinizi annenize babanıza çok patlamamaya dikkat edin.

Buralardan bir takım sıkıntılar gelebilir. Aile içi sorumluluklarınızı da artabilir. Siz sevgililer gününde ailesiyle olmaması gereken gruptansınız ay annem babamı da bir kutlayalım.

Sevgililer günün uzaktan kutla kapat kimsenin evin evinde kendi evinizde ha bu arada evde olmasanız belki sizin için daha iyi olur.

Sevgililer gününde biraz bir değişiklik yapsanız bir kaçamak yapsanız sizin için daha iyi olur gibi gözüküyor, onu da söyleyeyim. Yani yapabiliyorsanız bir dışarıya çıkın derim.

Bu konuda da söylemiş olayım esmalarını ciddi ilişkiler kurmak için şansınız çok yüksek, hala çok yüksek, Mart’ta da çok yüksek. Bunun da farkında olun.

Ya Muhyi, Ya Kafi bunlar sizin için güzel esmalar ve dediğim gibi hani yıllardır yalnız olanlar da hani nihayet yuva kurulacak insanlarla karşılaşmaya başlayabilir. O konuda da şanslı son derece yüksek.

12 – 18 Şubat 2024 YAY BURCU​

Fikirlerinde bakış açılarında müthiş bir dönüşüm geçiriyorlar. Hayata olan bakışları bugüne kadar inandıkları değerler, düşünceleri, söylemleri komple değişiyor. Yepyeni eğitimler, yepyeni bilgiler, onların fikirleri değiştirecek çok önemli gelişmeler yaşayabilirler.

Özellikle reklam sektöründe eğitim sektöründe olanlar açısından teknolojiyi çok daha etkin kullanma zamanı diyebiliriz. Gerçekten fikir ve düşüncelerini çok değiştirecek. Onlara hem katkı olacak hem de birazcık böyle şaşırmaların da sağlayacak şeylerle karşılaşabilirler.

Sosyal çevrelerinde ve yakın çevrelerinde, akrabalarında ve kardeşlerinde. Ve bir takım olaylar, değişimler ve fark etmedikleri bilmedikleri şeylerini açığa çıkması sebebiyle birazcık şaşkınlık yaşayabilir.

Yay burçları yine bir dedikoduyla da karşılaşabilirler. Gizli bir şeyin ortaya çıkmasıyla da karşılaşabilirler.

Benim tavsiyem şu olacak, en yakınlarınız kardeşiniz, akrabalarınız, sevdiğiniz koruma kollama içgüdüsüyle hareket ettiğiniz kişileri bu aralar biraz daha sahiplenmeye çalışın.

Sizi dinlemiyor olabilir, kafasının içinde yerlere esiyor olabilir, sizi anlamıyor olabilir ama şefkatinizi ve iyi niyetinizi göstermeye devam etmenizi tavsiye ediyorum.

Çünkü yakınlarınızda birilerinin psikolojisi fena bozulmuş olabilir ve belki de gerçekten psikolojisi bozuk olduğu için davranışlarını kontrol edemiyor olabilir ve yayları şu konuda da uyarmak istiyorum,

Eğer kafanızın içinde böyle çok fazla fırtınalar esiyorsa kendinizi dengeleyemiyorsanız, siz de bu süreçte bir destek almalı ya da bir uzman görüşüne başvurmalısınız diye söylemek isterim.

Yaşadıkları yer değişebilir, çok fazla seyahat etmeye başlayabilirler. Yakın çevrede bir dönüşüm yaşanabilir. Bu dönüşümden kaynaklı bir eşitliği olabilir, arabalarına, arabalarının bakımına motor ve benzeri elektrikle alakalı konulara çok dikkat etmeleri tavsiye ediyorum.

Önümüzdeki yaklaşık 20 gün araba alım satımıyla ilgili konularda uyanık olun ve arabanızın bakımını sakın ihmal etmeyin. Elektronikler telefon ve bu gibi cihazlarda da değişim yapma mecburiyeti doğabilir.

Birtakım sebeplerden dolayı yaylar çok orijinal fikirlerle ve düşüncelerle kendilerini sahnenin ortasına atabilirler. Sağlık açısından da şunu söylemek istiyorum, birazcık vücut dengesi, sağlık, tansiyon gibi konulara dikkat etsinler.

İş yerlerinde, iş yerlerinde herhangi bir sebepten dolayı ya işverenden kaynaklı ya iş arkadaşlarından kaynaklı bir denge sorunu yaşanıyor olabilir. Ayak uydurmakta zorlanıyor olabilirler ya da bir gün işe gidip bir gün gitmeme gibi problemler yaşıyor olabilirler.

Fakat şöyle bir şey var ki, bambaşka bir taraftan bakıp bambaşka bir bakış açısıyla kendinizi geliştirme ihtimaliniz çok yüksek. Bol bol gezin bol bol okuyun size en çok bu ara bu iyi gelecek gibi görünüyor.

Sevgili yaylar sakın boş tartışmalara girmeyin. En önemlisi bu komşu arkadaş, kardeş boş tartışmalara girmeyin, aklınızın gücünü iyi yönde kullanın.

Ya Aziz Ya Basir, neden? Çünkü dilinize gözünüze elinize hakim olun diye.

12 – 18 Şubat 2024 OĞLAK BURCU​

Evet, gerçekten anlamlı bir mücadeleleri varsa bu yolda çektikleri zahmetler ve sıkıntılar bir gün onların çok güzel anıları olabilir. Şu an yaşadığımız zorluklara veya zorlanmalara kapılmamanızı tavsiye ediyorum.

Çok ciddi kilo vermiş baya ilerlemiş olabilir. Bu konuda spora başlamış, kendini çok geliştirmiş olabilir.

Birçok oğlak akıllıca davrananlar bu enerjiyi doğru kullananlar bazıları da kendinde değişimler yapma arzusunda olabilir işte estetik değişimler, bakım, onarım çalışmaları kendisini daha iyi hissetmek için ciddi kararlar verebilir.

Onlar da diyet perhiz spor moduna girebilirler. Bu çok doğru bir davranış olur. İş hayatınızda bazı iniş çıkışlar yaşanıyor olabilir. Doğru işi bulmakla alakalı düşüncelere dalmış olabilirsiniz.

Bundan sonra nasıl para kazanacağım, gelirlerimi nasıl kontrol edeceğim veya maddi olarak nasıl daha çok güçlenebilirim gibi konuları çok fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. Bazıları iş değiştirmiş olabilir veya gelir kaynaklarıyla alakalı iniş çıkışlar yaşıyor olabilirler.

Bazıları da kendisine bir maaş bağlansın diye veya iyi bir gelir elde etmek için mücadele ediyor olabilir ki. 15 - 20 gün boyunca çok hazır sizin için çok yaşa sağlıklı yaşa sizin için önümüzdeki 15 - 20 gün boyunca maddi konuları dengelemek her şeyden daha önemli olacak gibi görünüyor.

Kazançlarınız masraflarınızdan daha az olmaya başlayabilir. Lütfen masraflarınızı dengelemeye çalışın ve paranızla alakalı konularda daha dikkatli hareket etmeye özen gösterin.

İş ve para konuları birazcık oğlakları oyalıyor gibi görünüyor. Para kaygısı, para korkusu, para kaybetme korkusu, bunlarla hareket etmek yerine daha çok iletişim becerilerinizi arttırarak teknolojiyi doğru takip ederek doğru yatırımlar yaparak gelirlerinizi arttırmanın bir yolunda bulabilirsiniz.

Ama bu 15 - 20 gün ne olursunuz? Maddi konularda biraz daha dikkatli olmaya gayret edin. Gayretli olmanız gereken zamanlardan geçiyorsunuz. Ve şöyle de bir şey söylemek istiyorum, sabırla ilerlediğiniz konuların ödüllerini alma zamanından da geçiyorsunuz.

Bu aralar ilişkisi olan odaklar sevgililerinin ya da eşlerinin bir dargın bir barışıp dengesiz halleriyle mücadele ediyor olabilirler.

Eşiniz sevgiliniz çok dengesiz hareket ediyor olabilir. Sizi bırakıp özgürleşmek istiyor olabilir. Siz kendinizi, dış görünüşünüzü fiziksel olarak kendinizi çok ciddi yenileme arzusunda olabilirsiniz.

Saç değişimi, kıyafet, değişimi, tarz değişimi gibi estetik dokunuşlar gibi bu da bir karar değil ama emin değilsiniz belki de hani değiştireyim mi, değiştirmeyeyim mi? Ne yapsam ne etsem gibi birazcık böyle çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda da denge sorunları yaşıyor olabilirsiniz.

Ne olur özellikle çocuğu olanlar ilişkisi olanlar bu konuda biraz daha dengeli olsunlar diye tavsiye etmek durumundayım. Siz 14 Şubat’ta sakın partnerinize para konularından bahsetmeyin işte.

Çok masraf yapma hediye almana gerek yok işte bu ekonomi çok kötü sana hediye almadım falan böyle şeyleri sakın. Sakın yapmayın maddi konuları ve iş hayatınızdaki sorunları sizde ilişkinize kesinlikle yansıtmamalısınız. Bu konuda sizi uyarmak istiyorum.

Ya Rezzak, Ya Şekür esmaları.

Bu arada çekici ve cazip olduğunuz bir dönemdesiniz hem de çok fazla. Bunu da fark edin. Karşınıza gerçekten çok iyi partner yalnızlar için çok iyi fırsatlar çıkabilir.

Ciddi ilişki fırsatları çıkabilir ama sinirliyim. Şimdi uğraşamam demeyin. Gerçekten ilişkiler açısından da şanslı olduğunuz bir süreçtesiniz sevgili oğlaklar.

Dedim ki maddi konularda konuşmuyor oluşmaz, iş konusu konuşmuyoruz. Ne hediye aldıysa teşekkür ediyorsun. Mümkünse sen de imkanın varsa hediyeni al. Tamam mı ama? Alamıyorsan da bir güzellik yap yani hani ve lütfen yalnız olma.

Bilmiyorum ya yani bilmiyorum o ilişkinin şeyine göre değişir. Nasıl başladıysa öyle gidiyor. Bir alışkanlık varsa yıllardır yapılan şimdi birdenbire hediye almazsa problem olur ama hiç hediye almayan bir çizse niye problem olsun ki yani?

Yani geç bunu demesinin sebebi de önemli. Şimdi öyle yemezler. En büyük hediye sensin falan. Yerleşmek sünnettir. Bir kere her şeyi geçtim, hediyeleşmek dünyanın en güzel şeyi sünnettir.

12 – 18 Şubat 2024 KOVA BURCU​

Ateşle mi oynuyorsun yoksa ateşin kendisi sen misin yanıyor musun, yakıyor musun bilemedik. Gerçekten kovalar bu aralar sinirlerine öfkelerine hakim olmak durumundalar.

Önümüzdeki yaklaşık 20 günlük süreç sizin için birazcık sert geçebilir. Sevgili kovalar 14 Şubat’ta kimse kova burçlarına ateşle yaklaşmasın. Kova burçları da lütfen sinirlerine hakim olsunlar.

Sizi her konuda uyarıyorum, dikkatli olun, sakin olun, temkinli olun, kavgadan, kazadan, sakarlıklardan kendinizi korumanız gereken bir süreç.

Özellikle kovalar dişlerinize, kemiklerinize ani hareketler yapmamaya çok dikkat edin, aynı zamanda toplardamar varis problemleri baldırlar, baldırı ağrıları özellikle.

Diz kapağımız ve ayağınıza kadar olan bölgeler ani hareketler yapıp bu bölgeleri incitmemeye çalışın. Ben bunu genel olarak söylüyorum ama sizin hayatınızda nasıl şekillenir? Tabii ki hepinizi bilemeyiz. Bunlar genel bilgiler, birazcık kovaların ruh ve beden sağlığına dikkat edip özen göstermesi gereken bir süreç.

Çok büyük bir dönüşüm ve kabuk değiştirme süreci yaşıyorlar. Lütfen bile bile belanın üzerine doğru gitmeyin. Mesela kavgacı olduğunu biliyorsunuz, şer olduğunu biliyorsunuz. Bütün şerlilerden Allah’a ve yolunuzda devam edin.

Sizi hiç alakadar etmeyen insanların bile tuhaf tutumlarıyla karşı karşıya gelme ihtimaliniz var. Bu süreç sizin için çok güçlü bir kabuk değiştirme süreci, bazıları önemli ameliyatlar, operasyonlar geçirebilir.

Bazıları sağlıkla alakalı konular yaşayabilirler veya bir erteledikleri bir ameliyatı bir dönüşümü yaşayabilirler.

Bazıları estetik olarak kendilerini yenileyip değiştirebilirler. Bu süreci nasıl daha iyi atlatırsınız? Bir kere su ve toprakla bol bol temas edin ve mutlaka nefesinizi kontrol edin. Sevdiğiniz müzikler dinleyin.

Size iyi gelen şarkıları daha çok dinleyin. Müzikleri daha çok dinleyin, insan ruhunu rahatlatan güzel seslere özen gösterin.

Gülsuyu, Melisa, limon, portakal ben bunları tavsiye ediyorum ama sizin çok sevdiğiniz kokladığınızda sizi çok rahatlatan çiçek kokuları neyse bununla da kendinize özen gösterin daha çok bakın, daha çok ilgilenin, kendinize birazcık şu anlamda iyi.

Yıllardır bekledikleri olmayan işler olmaya başlayabilir. Akmayan sular akmaya başlayabilir. Çok güzel gelişmeler olabilir.

Benim tavsiyem şu, özellikle hiç olmasını istemediğiniz şeyler vardır ya bazen hani ben hiç bunu istemezdim ilişkimde.

Bunu hiç yaşamak istemezdim. Aile içinde bunu hiç yaşamak istemezdim. İşte bunlarla yüzleşiyorsanız, korktuğunuz şeylerle yüzleşiyorsanız, onu korkularınızı artık bırakma, zamanınızın geldiğini bilin.

Eğer özgür olmanız gerekiyorsa özgür olacaksınız. Eğer bir ilişkinin sorumluluğunu almanız gerekiyorsa bunu da almak zorunda kalacaksınız.

O yüzden hayatta bencil olmadan bencilleşmeden karşı tarafta düşünerek ama kendi haklarınızı da özen göstererek dengeli ilerlemeye gayret etmeniz gereken bir zamandan geçiyorsunuz yine yalnız olanların.

İlişki fırsatları çok olabilir ama işte öfke gözü dönmüştük. Aşırı sinir aşırı iddiacılık insanlara tepeden bakma gibi özellikleri olan bir kolaysanız bu süreç sizin için çok zor geçer. Lütfen. Beladan, kavgacı insanlardan kendinizi koruyun.

Özellikle sizi uyarmak istiyorum. Benim tavsiyelerimi yaparsanız bu süreci çok daha iyi geçirirsiniz.

Valla her konuya dikkat etsin ağzından çıkana kulağa duysun, kavga çıkarmasın sakin olsun iyi uykusunu iyi alsın. Bu aralar iyi dinlensin. Sürekli bir yetişme telaşıyla kendini ve sevdiklerini ihmal etmesin.

Önce sen önce senin sağlığını huzurun ki etrafına da bunu yayabilesin. Nefes egzersizleri bol bol yap.

Ya Selam, Ya Halim bu isimleri zikredebilirsiniz.

Kesinlikle öze dönme merkezine yerleşme kendine değer verip, ruhuna zaman ayırma zamanı. Sakın demek ki bana işte ben kendimi ihmal ediyorum işte işim çok ne yapayım işte sorumluluğum çok ne yapayım lütfen.

Ne olursa olsun elinden geldiğince eğer gece çalışan bir sektörde değilsen. Ne bileyim nöbet tutmuyorsan hastanede filan lütfen gece uykularına çok dikkat et ne yapıp edip bir şekilde uykunu erkene alıp uykunu almaya özen göstermen gerekiyor.

Bu aralar gerçekten insan. Ruhunun başka bir tarafı olduğunu keşfedebilirsin yani? Başka bilgiler, başka eğitimler, başka bir olgunluk, başka bir idrak seviyesine geçebilirsin. Özellikle manevi olarak kendilerini çok büyük uyanışların içinde bulabilirler

12 – 18 Şubat 2024 BALIK BURCU​

Sevgili balıklar şöyle, bir son 5 - 6 yılınıza bakın, büyük kayıplar, ayrılıklar, acılar ve ihanetler yaşadıysanız bir şekilde hayat hep sizi yorduysa sorumluluklarınız çok ağırdıysa işte şimdi bu sorumluluklarınızın bu kadar ağır olmasını ve yaşadıklarınızın nedenini biraz daha anlamaya başlıyorsunuz.

Aslında o kayıpların bir kayıp değil, bir kazanç olduğunu yavaş yavaş anlamaya başlıyorsunuz. İç dünyanızda gerçekten neyin önemli olduğu kararını vereceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Bakın bu çok önemli bir cümle.

Öyle şeyler yaşarsınız ki gerçekte neyin önemli olduğunu birden idrak etmeye başlarsınız. Sizin için ruhunuzu, maneviyatınızı geliştirmek. Bu süreçte her şeyden daha önemli olacak.

Lütfen ruhunuza, kendinize inancınıza göre ibadet ederek maneviyatınıza zaman ayırın. En önemli tavsiye bu size. Uykunuza dikkat edin maneviyatınıza zaman ayırın, dinlenin sessiz vakit geçirin.

Biraz daha ruhani konulara yönelmenin size daha faydalı olacağını düşünüyorum ve gerçekten rüyaları sezgileri onların da çok güçlenecek ve. Bir takım kararlar vereceksiniz.

Önümüzdeki günlerde belki bazı şeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir ve bazı farkındalıklar yaşayabilirler. Özellikle 14 Şubat’ta. Gizli bir şey açığa çıkabilir. Hatalı bir davranışının sizi eksiye düşürebilir mi? Dikkat etmeniz lazım.

Konuşmalarınıza ve düşüncelerinize 14 Şubat’ın enerjisini çok hissetmediğiniz bunlara çok bunlardan ziyade hani bana gösterişle gelmeyin bana samimiyetle gelin dediğiniz bir zaman olabilir.

Partnerinize samimi gidin ve onun da sizden size samimi gelmesini rica edin. Yani böyle cafcaflar süsler. Bunlar hiçbir işe yaramıyor bu arada.

Ne kadar böyle? Cafcaf süs gösteriş yapan varsa hepsinin arkasından başka bir şey çıkıyor, aksini de hiç görmedim. Şimdiye kadar öyle şeyler şahit olmuşumdur ki böyle cafcaflar, gösteriler, patlamalar, çatlamalar, arkası tamamen bambaşka bir sahne.

Dolayısıyla sizin bu ara bunlara değil, samimiyete ve maneviyata ihtiyacınız var ve ruhunuzu beslemeye ihtiyacınız var. Pasaport vize işlemleriniz, eğitim planlarınız, hukuki girişimleriniz varsa biraz iniş çıkışlı gitmekle beraber bu konularda başarı elde edebilirsiniz.

Sosyal çevrenizden dostlarınızdan çok güzel ilgi görebileceğiniz sosyal çevrede değerinizin artacağını ve davetlerde, düğünlerde ya da kalabalık gruplarda boy gösterebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Enerjisinin karanlık olduğuna emin olduğunuz veya ya bunda benim hoşuma gitmiyor bir şey var dediğiniz herkesten uzak durun. Bunu sadece Şubat için de söylemiyorum.

Mart boyunca da bunu yapın. Bu hikayesi sizin için bu çok önemli. Ben bu insanı sevemedim. Git dediğiniz insanın arkasında gerçekten bir şey olduğuna.

Balık çocuğunuz varsa sevgiliniz eşiniz varsa onu zaten çok zorlamayın. Çünkü onlar enerjileri çok net hissediyorlar. Adını koyup anlam veremeseler de mideleri bulanır, başlarına bir ağrı girer mızmız olarak görülmelerinin bazen sebebi bu oluyor.

Çünkü enerjiyi çok rahat alıp bedenlerinde de bunu yansımasını yaşayabiliyorlar. O yüzden karanlık enerjili insanlardan evet, bir şey hissediyorsanız. Suçlayın demiyorum ama uzak durun. Tabii ki kimseyi suçlamayın emin olmadan.

Ya Mümin Ya Hafiz koruyucu muhafaza etmek anlamında ve Ya Selam.

Sevgiler günü için şüphelerinizle gününüzü tabi ki mahvetmeyin ve sizin için gerçekte neyin önemli olduğunu, partnerinize tatlı bir dille ifade edin. Uykusuz yorgun bir gün geçirmemeye gayret edin diye söylemiş olayım.

Kaynak: Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Programındaki Mine Ölmez'in konuşmaları haberleştirilmiştir.

hh (7).jpg

YÜKSELEN KOÇ

Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir dönem başlıyor. Arkadaşlarınızla maddi konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda güzel fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bu hafta harcamalarda aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

YÜKSELEN BOĞA

İşinizin, üstlendiğiniz sorumlulukların ön planda olacağı bu hafta alacağınız kararlarda aceleci davranmamaya dikkat etmeniz önemli. Hafta başında arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi hissettirecek. Sağlıkta da hassasiyetler olabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Eğitimlerin, uzaklarla ilgili konuların hareketleneceği bu hafta haksızlıklara karşı çok tahammülünüz olmayacak. Görüşlerinizi ifade ederken kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Maddi konularda ise daha rahat hissedeceksiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

Maddi konulara yoğunlaşacağınız bir dönem başlıyor. Çevrenizden beklediğiniz desteği alamayabilirsiniz. Herkesin söylediğine itibar etmeyin. Özel hayatınızda ise güzel gelişmeler yaşamak mümkün.

YÜKSELEN ASLAN

İş birliği içinde olduğunuz alanlara odaklanacağınız bu hafta işinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. İkili ilişkilerinizde fevri kararlardan uzak durun. Rutin harcamalarınızı düzenleyebileceğiniz fırsatlarla karşılaşacaksınız.

YÜKSELEN BAŞAK

Günlük akışınızın hızlanacağı, daha fazla çalışmanız gerekecek bir dönem başlıyor. Çalışma ortamınızda kontrolcülüğü abartmamaya özen gösterin. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bu hafta özel hayatınızda şanslı olacaksınız.

YÜKSELEN TERAZİ

Özel hayatınızın hareketli olacağı bu hafta hiçbir konuda risk almamaya gayret edin. Finansal konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Aile içindeki sağlıkla ilgili sorunlar çözümlenebilir. Beslenmenizde değişiklik yapabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP

Hafta genelinde aile içindeki sağlık sorunları, evcil hayvanlarla ilgili durumlar gündemde olacak. Evinizdeki elektronik aletlerde sorun yaşanabilir. Yaratıcı fikirler geliştirebileceğiniz bu hafta ikili ilişkilerde ani tepkilerden sakının.

YÜKSELEN YAY

Kendinizi ifade etme ihtiyacınızın, iletişimin ön plan olacağı bir dönem başlıyor. Bu hafta günlük akışınızı etkileyecek, sağlığın da gündeme geleceği haberler alabilirsiniz. Parayla ilgili fırsatları da değerlendirebileceksiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Kazançlarınıza odaklanacağınız bu hafta yatırımlarınızda temkinli davranmak önemli olacak. Özel hayatınızda özgürlük konusu sizin için daha öncelikli hale gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle güzel vakit geçireceksiniz.

YÜKSELEN KOVA

Kendinizle ilgili kararların ön planda olacağı, sosyalleşmenin artacağı bir dönem başlıyor. Ebeveynlerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, ailevi konularla uğraşmanız da gerekebilir. Hafta başında ummadığınız kişilerden yardım alacaksınız.

YÜKSELEN BALIK

Sosyal hayatı biraz daha geri plana alıp kendinizle baş başa kalmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Gizli düşmanlıklar, saklanan bilgiler bu hafta sizi meşgul edecek. Trafikte de temkinli davranılmalı. Hafta başında kendinizle ilgili uzun vadeli planlarınıza dair adımlar atabilirsiniz.

Aslıhan Doktoroğlu

hh (4).jpg

♈︎ KOÇ: Haftaya biraz daha içsel yönelimde olduğunuz, değişken duygu durumları ile başlangıç yapabilirsiniz sevgili koçlar. Ancak öğleden sonra ayın burcunuza geçmesi ile kendinizi daha enerjik ve zinde hissedebilirsiniz. Marsın kova burcuna geçmesi ile sosyal çevreniz herzamankinden fazla hareketlenebilir, gelecek planlarınız, kariyerden elde edilen gelirleriniz bu süreçte artabilir. Farklı bir sosyal çevre alanına çekilebilir, çok fazla organizasyonda yer alabilirsiniz. Kariyerden gelen kazançlarınız da oldukça artabilir. Kuzey ay düğümü Koç geçişinde olduğumuz için bu dönem kendi işinizi yapmak için harekete geçmeniz de mümkün görünüyor. Mars ve pluto kavuşumu ile para kazanma şeklinizde değişim yaşayabilir, olan sisteme daha rahat ayak uydurabilirsiniz. İlişkiler ve müşteri potansiyeli bu süreçte sizin için çok önemli olacak.

♉︎ BOĞA: Haftaya sosyal çevre ile iletişim yoğunluğu ve geleceğe dair bazı planlarla giriş yapabilirsiniz sevgili boğalar. Marsın kariyer evinize geçiş yapması ile artık iş konularında devrim niteliğinde değişimlere başlayacaksınız diyebiliriz. Bu süreçte eski kalıplaşmış düşüncelerinizin tamamen değiştiğini artık yeni düzene ayak uydurmanın gerektiğini tam anlamıyla farkedeceksiniz. İş değişiklikleri, online kazançlara yönelme gibi durumlar oluşabilir. Mars-Pluto kavuşumuyla artık harekete geçmeniz gereken konularda, güçlü yönlerinizin de ortaya çıkmasıyla daha hızlı harekete geçebilirsiniz.
Bu dönem anneniz ve onun hayatı da gündeminizde yer alabilir. Venüs pluto kavuşumuyla zorlandığınız konularda artık daha rahat ve güzel bir akış söz konusu olacaktır. Yenilikler ve güzel kazançlar getirecektir sizlere.

♊︎ İKİZLER: Haftaya kariyer konuları, iş ile alakalı bazı sorumluluklar ve geçmiş konuların gündeme gelmesi ile başlayabilirsiniz sevgili ikizler. Marsın kova burcuna geçmesiyle yurtdışı konuları, uzak yerlere seyahatler, farklı türden eğitimlere katılmak, hukuksal konular, sprituel alana ilgi, hayata ve inanç sistemine karşı bakış açınızın değişmesi gibi durumlar söz konusu olabilir.İş hayatınızda farklı bir yöntemle devam edebilir, yeni bir plan projeye geçiş yapabilirsiniz. Mars pluto kavuşumu ile değişmeniz gereken konularda sistem sizi biraz zorlayabilir, ancak değişime kolay adapte olan bir burç olmanız sebebiyle süreç ilerleyen zamanlarda daha kolay olacaktır sizin için. Venüsün kova burcuna geçmesiyle kendinizde şifalanmasını istediğiniz hertürlü konuda rahat bir sürece geçiş yapacaksınız. Hukuksal alanlarda beklediğiniz konular varsa olumlu dönüşler alabilirsiniz.

♋︎ YENGEÇ: Haftaya yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler,eğitim konuları, eşinizin ailesi,uzaklardan gelecek haberler gibi konularla giriş yapabilirsiniz sevgili yengeçler. Mars ve Venüs bu hafta başında kova burcuna geçecek ve iki gezegen de pluto ile kavuşum yapacak. Burada sizin 8. Eviniz mercek altında olacak. Yatırımlar, ortakla olan maddi konular, sigorta, miras vergi gibi konularda ocak sonu gündeme gelen durumlar artık sonuca ulaşacaktır. Yeni bir sürece geçiş yapabilirsiniz bu dönem. Yatırımlarınız değişebilir, bir mülk paraya dönüşebilir, dışarıdan gelen bir maddi kazanç olması durumları var. Venüsün de kova burcuna geçmesi ile bütün bu maddi kazançlar ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Genel olarak maddi konular ve yatırımlarınız gündemde görünüyor.

♌︎ ASLAN: Haftaya sabah saatlerinde biraz daha içsel olarak yorgun ve motivasyon eksikliği ile başlayabilir, ancak öğle saatinde ayın Koç burcuna geçmesi ile kendinizi çok daha enerjik ve aktif hissedebilirsiniz sevgili aslanlar. Uzaklara seyahatler, eğitim, hukuksal konular, ticari faaliyetler gündeminizde yer alabilir. Marsın kova burcuna geçmesi ile ilişkiler, ortaklıklar bu süreçte odağınızda olabilir. Karşıt evinizde bu kadar fazla kova gezegeninin olması, kendinizi baskıda hissetmenize sebep olabilir. Şubat başından itibaren değişim, dönüşüm konularında sistem tarafından baskılanıyorsunuz. Tartışmalar, agresyon bu günlerde fazla olabilir. İlişkilere bakış açınız, her türlü bağımlılıklarınız bu 10 günlük süreçte zorlayabilir. Sistem sizi değişime geçmeniz için baskılıyor ve değişim olması gereken konular, eski, işinize yaramayan yerleri kesip atmanız konusunda uyarıyor. Sonrasında Venüs pluto kavuşumu ile artık daha rahat ve akışta olacağınız bir sürece geçiş yapıyorsunuz.

♍︎ BAŞAK: Haftaya ilişki ve ortaklıklar ile alakalı bazı konularla giriş yapabilirsiniz sevgili başaklar. Öğle saatlerinde daha enerjik ve aktif olabilirsiniz. Marsın kova burcuna geçmesi ile iş ve sağlık konularınız çokça gündem olacaktır. İş hayatınız,çalışma şartlarınızda çok fazla değişim olacaktır. Burada size olumlu anlamda değişim getirecektir. Sağlık konularında pozitof ve hızlı çözümler gerçekleşebilir. Gündelik rutinleriniz değişebilir, eski çalışma tarzından çıkıp belkide online sisteme geçebilirsiniz. İş hayatınızda işinize yarayacak malzemeler,elektronik aletler alabilirsiniz. Venüs kova geçişi ile hertürlü konuda şansınızın açılacağı olumlu bir dönem diyebiliriz sizin için.

♎︎ TERAZİ: Haftaya gündelik rutinler, faturalar, sağlık konuları gibi gündemlerle giriş yapabilirsiniz sevgili teraziler. 13 şubat Marsın kova burcuna geçmesi ile keyif aldığınız konuların,yatırımlarınızın artabileceği, bir süreç diyebiliriz sizin için. Ocak sonu ortaya çıkan gündemler artık bu hafta net bir sonuca bağlanabilir. İşinizde çalışma koşullarınızda bazı değişiklikler oluşabilir. Yeni bir anlaşma,sözleşme gündeme gelebilir. İş konusunda şartlarda bir değişim olabileceğini söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda da yeni bir sürece geçiş yapabilirsiniz. İs hayatınızda kadın figürlerinden destek alabilirsiniz.

♏︎ AKREP: Haftaya yatırımlar, varsa çocuklarınız ve aşk hayatınız ile ilgili konularla giriş yapabilirsiniz sevgili akrepler. Mars ve venüs kova burcuna geçip, pluto ile kavuşum yapacak. Bu süreçte ev,aile konuları gündeminizde yer alabilir, mart sonuna kadar da bu süreç devam edebilir. Teknolojiyi barındıran bazı alım-satım işleri oluşabilir. Marsın kova burcuna geçmesi ile ev içinde bazı tartışmalar yada elektrik, elektronik kaynaklı sorunlar oluşabilir. Yine ev içinde özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Venüs ve Marsın kova burcuna geçmesi ile yaşam alanınız değişebilir,taşınabilir ve yeni bir eve geçebilirsiniz. Ev-emlak-arsa konularında alım-satım, kiralama gibi durumlar da oluşabilir.

♐︎ YAY: Haftaya ev,aile konuları, evinizde yapılması gerekenler,online çalışıyorsanız bu konular ile giriş yapabilirsiniz sevgili yaylar. Marsın 13 şubatta kova burcuna geçmesi ile iletişim, yakın çevre,kardeş kuzen ile alakalı konularda bazı durumlar gündeme gelebilir. Ortaklı bir iş,sözleşme, araba alım-satım, yakın çevre ile yapılan işler çokça gündeminizde yer alabilir. Yakın çevre ile iletişimde tartışmalardan uzak kalmanız da faydanıza olacaktır. Uzaklarda olan biriyle aşk,ilişki durumları söz konusu olabilir ve bu sizi baskıda hissettirebilir. Venüsün de kova burcuna geçmesi ile iş konularında yeni bir döneme geçiş yapabilirsiniz. Yeni bir sorumluluk, farklı bir alana geçiş yapabilirsiniz. Burada üstlerden destek almanız da mümkün görünüyor. Mevcut ilişkiniz varsa karşınızdaki kişi ile iletişim şekliniz değişip, dönüşebilir.

♑︎ OĞLAK: Haftaya iletişim yoğunluğu, kardeş,kuzen yakın çevre ile alakalı gündemlerle giriş yapabilirsiniz sevgili oğlaklar. Mars ve venüsün kova burcuna geçmesi ile parasal konularda yoğun bir gündem oluşabilir. Maddi anlamda giriş olduğu gibi çok fazla harcamalar da söz konusu olabilir. Maddi konularda destek görebileceğiniz bir süreç olabilir. Bazı yatırımlardan da bu dönem kazanç sağlayabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler, çocuklar ile alakalı da bazı harcamalar söz konusu olabilir. Venüsün de para evinize geçmesi ile maddi anlamda kazancınızın artması söz konusu olabilir. İş hayatınızda bazı adaletsizlikler varsa bunların da olumlu anlamda çözümüne ulaşabilirsiniz.

♒︎ KOVA: Haftaya maddi konular,ödemeler, ile alakalı gündemlerle giriş yapabilirsiniz sevgili kovalar. Marsın ve venüsün burcunuza geçmesi ile hayatınızın her alanında hızlı ve ani değişimler için sistem sizi zorluyor olabilir. Bu süreçte sağlık konularda sinyal veren durumlar varsa mutlaka doktor kontrollerinizi yaptırmanızı öneririm. Marsın burcunuzda seyahati ile sinirsel olarak da yoğun bir enerji olabilir ve çevrenizle tartışmalara girebilirsiniz. İş hayatınızda marjinal bir değişim yapabilir ve toplumdaki statünüzü değiştirebilirsiniz. Venüsün de kova burcuna geçmesi ile hayatınızda bir çok alanda değişim,dönüşüm sizinle olacaktır. Özellikle yakın çevreniz, akrabalarınız tarafından önemli destekler alabilirsiniz.

♓︎ BALIK: Haftaya ayın burcunuzdaki seyahati ile biraz daha duygusal ve içsel olarak kendinize yöneldiginiz bir şekilde başlangıç yapabilirsiniz sevgili balıklar. Marsın ve venüsün kova burcuna geçmesi ile daha çok arka planda oluşan durumlar, içsel olarak kendinize odaklandığınız bir süreç oluşabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda uzaklarda olan biriyle iletişimde olmak, toplum tarafından onaylanmayan bazı ilişkiler söz konusu olabilir. Genel olarak inziva enerjisi sizinle görünüyor. Pluto kova süreci aslında sizi farklı bir bakış açısına girmeniz icin yönlendiriyor. Bu dönem yatırımlar, online eğitim konuları da gündeme gelebilir. Genel olarak İnternet ortamı ve sosyal medya konuları hayatınızda yer alabilir.

Aslı Kaçmaz​

hh (8).jpg

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Çalışma hayatınızda, yaptığınız işte daha çok insana ulaşabileceğiniz, görünürlüğünüzün artabileceği, dolayısıyla daha çok talep/sipariş/istek alabileceğiniz bir zaman. Hedeflerimiz yönünde attığımız adımları, girişimlerimizi, işinizde planladığınız, hazırladığınız uygulamaya almadığınız fikirleri hayata geçirebilirsiniz. Bekleme yapmayın. Kendinizi bekletmeyin. Büyüme fırsatları var bu haftadan itibaren. Motivasyonunuzu, hareket gücünüzü artıracak bu enerjiyi iyi değerlendirin. İşimiz, kariyerimiz, sorumluluk alanlarımız, üretimlerimiz, projelerimiz, iş düzenimiz, sistemimiz, satışlarımız, siparişlerimiz, kazançlarımız ve başarılarımızda sistemleşmek, düzene girmek gibi bir değişim yapabilirsiniz. Daha çok üretmek, hedef odaklı, hedefe daha uygun şekilde üretmek, taleplere göre ürün/hizmet oluşturmak, üretimleri daha iyi tanıtmak, daha güzel anlatmak gibi bir hareketlilik yaşanabilir. Kazançlarınızı artırabileceğiniz bir dönem.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA

Boğa burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; İş başarıları, kazançları, motivasyon, üretim. Satış, sipariş, para, kazançların artışı, İşinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hem maddi anlamda daha çok kazanabilirsiniz, hem de manevi anlamda tatmin olacağınız çalışmalar yapabilirsiniz.

Uzaklarla iş yapmak isteyenler, başka şehirlerle, ülkelerle iş bağlantıları kurmak, bunları artırmak isteyenler, yeni iş fikirleriyle, başarılı iş planları yapabilirler. İş seyahatleri artabilir. İş için başka bir yere yerleşme hazırlığında olanlar varsa bunun olabileceği zamanlara giriyorsunuz.

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER

İkizler burcu 12/18 Şubat haftası yorumum şu şekildedir; Eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler, yabancı diller, yabancı kültürler, uluslararası ticaret, akademi, basın, yayıncılık gibi konular gündeminizde olabilir. Bir eğitime katılabilirsiniz. Bir sosyal ortam eklenebilir yaşamınıza. Eğitim hayatınız, akademik çalışmalarınız varsa, bunlar kolayca ilerleyebilir. Uzakta yaşayan sevdiklerinizden iyi haberler alabilirsiniz. Yeni bir yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Size iyi gelecek bir geziniz, bir seyahatiniz olabilir. Gitmek istediğiniz bir yer varsa aklınızda, bu yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz. Yabancı kültürlerden daha çok beslenebileceğiniz, hayatınıza renk katacak yeni yeni alanlar keşfedebilirsiniz.. Yeni ortamlara girebilirsiniz. İlham alacağınız, ufkunuzu büyütecek güzelliklere vesile olabilirler bu kişiler..

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Resmi işlerle ilgilenebilirsiniz.. İş bağlantılarınızın artabilir. Bir ödemenizi kolayca yapmanızı sağlayacak bir fırsat doğabilir. Elinize bütçenizi rahatlatacak paralar geçebilir. Aileden gelecek kaynaklar olabilir. Alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Ticari işlerde bir aracılık, bir komisyon kazancı olabilir. Prim, sigorta ödemelerinizi yapabilirsiniz. Birikmiş borçlar varsa, bunları küçültebilirsiniz. Dijital alanda yeni bankacılık hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; İlişkiler. İkili ilişkiler, evlilik, eş/partner ile ilgili konular, iş ortaklıkları, imzalar, ortaklı işler, sözleşmeler, taahhütler, anlaşmalar, ticari iş birlikleri bu haftaki gündeminiz olabilir. Hayatınızda biri varsa, evli iseniz bu süreçte daha çok keyif alabilirsiniz birlikteliğinizden. Sorunlar varsa aşabilirsiniz. Kararsız olduğunuz noktalarda netleşebilirsiniz. Eşinizin/partnerinizin meşgul olduğu, çabalamakta olduğu durumlar varsa, bu konular şekil alabilir. İstenilen yönde ilerleyebilir, sonuçlanabilir.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Çok hareketli bir hafta. İşinizde yeni bir düzen başlayabilir. Yeni görevler üstlenebilirsiniz. Günlük sorumluluklarınız artabilir. Mevcut işinizde yapacağınız yenilikler olabilir. Hizmet çeşitliliğinizi, ürün çeşitliliğinizi artırabilirsiniz. Sunduğunuz şeyleri daha güzel, daha faydalı hale getirmek için yapacağınız yeni şeyler olabilir. Arkadaşlarınızdan güzel destekler alabilirsiniz.Yeni bir işe başlıyorsanız, yeni bir ortama girecekseniz adaptasyon süreciniz kolay olabilir. Spora başlamak için çok uygun bir dönem.

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Eğlence ve sanat ile ilgili yerlere gidebilirsiniz. Bir kurs başlangıcınız olabilir. Sanatsal meşguliyetleriniz varsa ortaya çıkarabilirsiniz. Dijital platformlar, sosyal medyada, dijital alanlarda sanat çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz. Çocuklarınla birlikte olabilir tüm bunlar. Onların başlangıçları olabilir. Kurslara katılabilirler. Etkinlikler içinde keyifli vakitler geçirebilirler. Yakınlarınızdan, arkadaş ya da akraba çevresinden hamilelik haberleri gelebilir. Spora başlayabilirsiniz. Grup çalışmalarına, takım çalışmalarına katılabilirsiniz.

AKREP / YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Evinizde güzel değişimler yapabileceğiniz bir zamandasınız. Yaşam alanınızın enerjisini değiştirmek, eşyalarınızı yenilemek, odalarınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Aile içi konular gündeminiz olabilir. Sorunlar aşılabilir. Uyumunuzu, birbirinize olan sevginizi, bağlarınızın gücünü besleyecek şeyler yapabilirsiniz karşılıklı olarak. Evinizle ilgili planladığınız şeyler için harekete geçebilirsiniz. Taşınmak isteyenler bu değişimi gerçekleştirebilirler. Evinizde tadilat, tamir gerektiren konular olabilir. İlgilenmeniz gereken şeyler olabilir. Ev içinde zaman zaman tartışmalar da yaşanabilir.

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Sosyalleşmek. Daha çok iletişim kurmak.Yeni insanlarla tanışmak. Kalabalıklar içinde olmak. Gruplar dahil olmak. Etkinliklere katılmak. Eğitimlere katılmak gibi güzel ihtimaller var. Kardeşler, akrabalar yakın akrabalarınızla bir araya geleceğiniz vesileler olabilir. Kutlamalar olabilir. Sosyal medya, dijital platformlarla internet üzerinden yaptığınız işler varsa, işinizde de güzellikler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Gelirinizi büyütebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yapacağınız şeyler, yeni bir yaşam standardına yükselmek için iyi bir başlangıç olabilir. Güzel alışverişleriniz de olabilir. Enerjinizi, modunuzu yenilemek isteyebilirsiniz. Finansal konularda bir hareket enerjisi var..

Şu ana kadar izlediğiniz stratejileri değiştirebilirsiniz. İşinizde yeniliklere gidebileceğiniz, yeni stratejilerle ilerlemek, denemediklerinizi denemek isteyebileceğiniz bir hafta. Üreterek maddi manevi karşılıklarını alabilirsiniz.

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; kendinizi iyi hissedeceğiniz, mutlu olacağınız, size iyi gelecek yeni ortamlara girebilirsiniz. Yeni kişilerle tanıyabilirsiniz. Kendinizi yenilemek, yaşamınızı yenilemek için yapacağınız şeyler olabilir. Kendinize daha çok, daha layığınca özenmek isteyebilirsiniz. Alışverişleriniz olabilir. Hayattan aldığınız keyfi, yaşama duyduğunuz iştahı artıracak güzel bir Venüs dönemi.

BALIK / YÜKSELEN BALIK

Balık burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; İç dünyasıyla meşgul, tefekkür halinde duygu dünyanızı, duygularınızı şifalandırmak isteyebilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızı görmek.. Kendinizi iyileştirmek. Zorlu duygulardan arınmak için yapabileceklerinizi yapmak isteyeceğiniz bir hafta olabilir. Buna ihtiyaç duyabilirsiniz. İçerisi karışabilirsiniz biraz. Bunun dışında iş arkadaşlarınızla güzel paylaşımlarınız olabilir. Kutlama, doğum günü kutlamaları, iş başarısını kutlamak gibi organizasyonlar da olabilir.

Ece GÜR

hh (9).jpg

12 - 18 Şubat 2024 KOÇ BURCU​

Esasında koç burçları için şanslı bir süreç güçlü bir süreç, geriye ait biraz sinirsel agresyonu bir araya getirip ama koç burcunun destekleyen bir burç.

Kova buraya dostluğu ucunda olacağı için özellikle burada şuna çok fazlasıyla dikkat etmeleri gerekiyor. Gerginlikten uzak durmaları gerekiyor. Ayın 13’ü son derece önemli.

Kendi hayatlarıyla ilgili iyileştirmek istedikleri ve ilişkileriyle ilgili konularda iyileştirmek istedikleri ama burada ana konu kendileri olsunlar biraz daha bencil davranarak hayatlarıyla ilgili sağlıklarıyla ilgili olumlu anlamda adım onların hayatında ileriki süreçler ve önemli adımları atak yaptırır.

Onlar Mars’ın kova burcuna geçmesiyle beraber ve bu hafta tekrar Venüs’ün paranın, aşkın, sevginin kova burcuna geçmesiyle beraber sosyal çevrelerinden ve arkadaşlık çevrelerinden inanılmaz derecede olumlu destekler alacaklar.

Özellikle mesela ayın 17 – 18’i hissedebilecekleri bir süreç. Bununla beraber ayın 13’ünde ki o ayın kova koç burcunda yer alması koç için inanılmaz derecede bir desteği getirecek.

14 – 15 Şubat koç burçları için şu anlamda çok şanslı maddi konularla ilgili yaşadıkları herhangi bir sorun olabilir. Hayatlarında bununla ilgili bir sorun yoksa hayatlarında adım atmak üzere parasal konularla ilgili iyileştirebilmeli ve şansa ihtiyaçları oldukları konuda adım atabilirler.

Şanslısınız ve esasında parasal anlamda gelecek ilişkilerle gibi gelecek ayakla gelecek ve şansla ilgili gelecek olan konuda lütfen şansını inanılmaz değerlendirmeniz gerekiyor.

Ayın 15 – 16’sı bu anlamda tamamıyla bunu hissettikleri bir süre. Ayın 17 – 18’i biraz daha dalgın olabilirler. Söylemek istediklerini doğru ifade etmeyebilirler. Buraya çok fazla takılmamaları gerekiyor.

Yolculuklarla ilgili konular gündeme gelecektir. Lütfen sakin olsun. Birlik koç buluyor. Gökyüzünün sana inanılmaz derecede sunduğu hediyelerin farkına varırsan, önümüzdeki süreçlerde hayatını anlamda kalıyor, anlamda sağlam şekilde dönüştürebilir.

Hem bir etkiyle karşı karşıya kalırsın. Biz bundan önce zengin olabilecek burçların içinde koç burçlarını da aynı buna giden yolda adımlarını doğru haklarınız takdirde şans sizden yana olacak sevgili koçlar.

Bu işlerin bir numara sistemi var, işe ilk 10 gününde doğanlar ikinci 10 gününde doğanlar üçüncü 10 gününde doğanlar gezegenler ona göre hareket ediyor. Onlar muhakkak o günlerdir ama hepsi aynı anda olmuyor, biraz sabır.

12 - 18 Şubat 2024 BOĞA BURCU​

Her haftadan beri var olan o işle ilgili dönüşüm, dönem dönem krizler, dönem dönem aksaklıklarla ilgili konu. Biraz daha sert rüzgarların esmeye başlayan bir süreyi bizlere haber veriyor.

Ama şunu söyleyeyim, özellikle ayın 13’ünde sevgili boğa burçları biraz daha kendilerini psikolojik olarak iyi hissedebilecekleri bir süre içinde hissedecekler dinlenebilirler. Muhakemelerini çok iyi yapabilirler. Bilinçaltıyla ilgili konuları halledebilirler, iş hayatlarıyla ilgili konuda yine olumlu olumlu adımlar atmaları gerekiyor.

Esasında ayın 13 – 15’inde nerede hareket orada bereket sözünü sakın unutmayın. Hareket etmeniz lazım. Bazı şeyleri elde edebilmeniz için adım atmanız lazım.

Bununla beraber ayın 13’ünden itibaren esasında iş yükleri çok daha fazlasıyla sorumluluk almaya neden olacak biraz gerginlikle biraz bunu çok fazlasıyla göze bakmadan halletmeniz gerekiyor.

Daha sakin bir şekilde hallettiğiniz sahne ve sizin için çok daha iyi olabilecek bir süreç olacak ve bununla beraber Venüs’ün oraya da gelmesiyle özellikle kadınlarla ilgili konuda sorunlar çıkabilir.

Sevgililer gününde biraz içlerine kapanık bir atmosfer içinde olabilir. Sevgili boğa burçları o zaman sevgiliyle ne yapmak lazım? Daha baş başa kalabileceği hey bir organizasyon daha sakin bir organizasyon sevgili boğa bu işlerine inanılmaz derecede daha iyi gelecektir.

O yüzden eğer bir boğa sevgiliniz veya siz bir organizasyon yapıp sessizlik, hakimlik atmosferi size inanılmaz derecede iyi gelecektir.

Ayın 15’i en şanslı günü şans sende, evet şans sende neye siyahım varsa neyi halletmen gerekiyorsa ayın 15’inde bunu kolaylıkla yapabilirsin, iş hayatından gelecek maddi kazançlarda bu haftadan itibaren devreye girecek sadece.

17 – 18’inde arasında parasal konularla ilgili ama özellikle ayın 17’sinde parasal konularla ilgili yapacağı görüşmeler de son derece iyi olacak. Sadece orada doğru hamleyi yapmakta biraz geri planda kalabilir. Buna da hiç gerek yok.

15’indeki o etkiyi kendin için çok iyi kullan ve göreceksin sevgili boğalar. Hayatındaki sorunları dönüyor. Problemleri döndürmekte veya şansa ihtiyacın olduğu konularda kolaylıkla her şeyi halledebilecek.

12 - 18 Şubat 2024 İKİZLER BURCU​

Sevgili ikizler burcu hani bir sevdiğiniz varsa 14 Şubat’ta sizin çok daha fazlasıyla sosyalleşebileceğiniz daha hareketli bir organizasyon, sizin kendinizi iyi hissetmenize neden olacaktır.

Sizin burcunuz ikizlerse veya sevginizin bu ikizlerse çok daha iyi olacaktır. Algıları biraz daha sosyalleşmek üzerine olacak. Biraz daha arkadaşlarla eğlenebilecekleri bir organizasyon muhteşem olacaktır.

Ayın 13’ünde evet, oradaki en önemli şey bir alt daha eğer arkadaşlarınıza, sosyal çevrenizle ilgili sorunlar varsa bunları halletmek istiyorsanız, aşk hayatınızı iyileştirmek istiyorsanız ayın 13’ünde adım atmanız size de inanılmaz derece iyi olacaktır.

Ayın 13’ünde aynı zamanda biraz daha burada yolculuklarla ilgili konuların gündeme geleceği, aynı zamanda eşinizin akrabaları sizin uzak akrabalarınızla ilgili konularda biraz hareketli günlerin başladığı süreçleri burada söyleyebilirim.

Özellikle üniversiteye giden eğitim hayatı içinde olan eğitimciler ve öğrenciler için de hem çok daha fazla çalışma hem de çok daha fazla stresli günlerin gelebileceğini de buradan eklemek istiyorum.

Yurt gezilerinde biraz daha sorun çıkartmayacak şekilde şimdiden hazırlıklarını yapsınlar ve bununla beraber ayın 14 – 15’inde özellikle burada sağlıkla ilgili konularda olumlu anlamda tedaviye başlamak, doktora gitmek bu süreçlerle ilgili olumlu adımların atılabileceği tarihi, burada kendilerine söylemek istiyorum.

Ayın 14’ünde biraz sen ama o Jüpiter’le ayın koltuğundan da biraz daha şans noktasının üzerimizde olduğunu da buradan hemen belirtmek istiyorum.

Ayın 17 – 18’i en hareketli tarihleri çok fazlasıyla dışa dönük olacaklar. Bununla beraber zaten hani çok sosyal olmalarıyla beraber sadece duygusal olarak ayın 17’sinde birtakım sorunlar kadınlarla özellikle yaş almış kadınlarla ilgili sorun yaşama olasılıkları söz konusu olabilir.

Ama derin ya o dostluk koç burcundaki o Mars’ın bu iş değiştirmesi, aşkın sevginin, paranın, gezegenin burç değiştirmesi ikizler burcu çok önemli bir güç ve destek sağlayacak maddi koşullarla ilgili altın döneme girdiklerinde buradan hemen belirtmek isterim.

12 - 18 Şubat 2024 YENGEÇ BURCU​

Ayın 13’ünde en önem vermeniz gereken konu iş hayatınızdaki performansımız ve iş hayatınızda iyi bir şekilde odaklanmanız. Orada çalışma performansınızı son derece iyi yapın.

Girişimler yapın, gerekirse ekibinizden öncülük edin. Bunu yaparken biraz zorlanabilirsiniz ama o zorluğun altında o kadar güzel hediyeler var ki o kadar güzel iyileştirmeler var ki siz bile inanamayacaksınız.

Tekrar 13 Şubat’ta Mars’ın kova boyuna geçmesi ile beraber sağlığınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Birtakım küçük operasyonlar dönemi söz konusu olabilir.

Bununla beraber beklenmedik masraflar beklenmedik bir takım parasal konularda harcamalar gündeme gelebilir.

Özellikle eşinizin gelirleri ile ilgili konuda para harcamak gibi bir eylem içinde olmamanız gerekiyor. Ve sevgili bayanlar 13 Şubat’tan sonraki dönemde tanıştığınız hayatınıza yeni giren ilişkiyle ilgili beylere çok fazlasıyla dikkat etmeniz gerekiyor.

Şu an dünyanın en tatlı en yumuşak en minnoş erkeği diye nitelendirmeli. Kişi önümüzdeki süreçlerde tazmanya canavarına dönüşebilir. O yüzden tanışmalarınıza ve kiminle tanıdığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

14 – 15’inde özellikle sosyal çevrelerinden, arkadaşlarından umulmadık yardımlar söz konusu karşılaşabilirler. Hayallerine, dileklerine ve algılarına kavuşmak için adım atabilirler.

Bunlarla ilgili yine iyi ve olumlu sonuçlar alma olasılıkları söz konusu olabilir ve 16 Şubat ile beraber evet özellikle estetikle ilgili konularda şanslı operasyonlar döneminin başladığı bir süreyle karşı karşıya kalabilirler.

Ama bunun için bizim verdiğimiz şanslı tarihleri değerlendirirlerse şansları çok daha fazlasıyla söz konusu olabilir. Biz bunu videolar içinde önümüzdeki haftalarda kendilerine armağan ve hediye edin.

17 – 18’inde biraz benim tatlı ve minnoş yengeçlerim işine tapabilir biraz daha yalnız kalmak duygusal olarak kendilerini ifade etmekten çekinir halde olabilirler.

Ruhunun dönem dönem diğer bu işlere göre daha sık dinlenmeyi ihtiyacı var. Siz de ayın 17 - -18’inde bunu çok daha sağlıklı bir şekilde kendinize hediye edebilirsiniz.

12 - 18 Şubat 2024 ASLAN BURCU​

İlişkiler, aslan burçları için en önemli kolu ilişkiler ve evlilikleri geçen haftaki o yeni aile beraber bu hafta yine gezegenlerin burç değiştirmesiyle beraber son derece gündeme gelecek.

Esasında aslanlar için en önemli konu artık ilişkileriyle ilgili çok ciddi bir dönüşüm yaşamaları.

Şimdi hepimizin bir algısı var. İlişkiye dair evliliğe dair bu algıları değişik. Bu algıları çok daha farklı bir noktaya gelecek.

Yani belki de çok fedakâr bir aslan burcu artık kendisini boşa feda etmemesi olduğunu öğretecek genç bir aslan burcu orada ilişkilerde ikili davranmanın nasıl olduğunu öğrenecek.

Durumlar, duygusal durumları, tavırları hayata bakıyorlar. Fazlasıyla da hep boğalar, akrepler kovalarla aslanlar için öyle bir dönem açıldı ki o Plüton’un kova burnuna geçmesiyle beraber hayatları değişecek, hayata bakış açıları değişecek değişmek zorunda.

Değişmekte, direnmeye devam ettiği sürekli o tokat biraz daha fazlasıyla hayatlarında konu falan olabilir. Hani tavrınız değişen hayatınız değişmez ya. Esasında var olan sistemde bizim değişmemiz ve gelişmemizle ilgili.

Zaman zaman direnir ama orada daha kolay harekete geçme olasılığı var. Ateş burcu olduğu için orada. 12 burcu hepimiz yaşadığımız için hepimizin esasında tutunduğu bir takım noktalar söz konusu oluyor.

Ama buradaki yine en zorlu akreple boğaların çok daha dirençli olması gerek. Tabii ki aslanlarda aynı şekilde sabit yapıya sahipler ama harekete kolay geçebilirler en azından. Neyi değiştirmeleri geri onun içinde neyi ne yapmaları gerekiyor.

Biraz daha iletişim kalitelerini onlara fayda sağlayacak şekilde eğer düzenlemeye doğru giderlerse inanılmaz derecede iyi olur. Bilgi, bilgi, bilgi, son derece aslanların hayatındaki en önemli altın değer 13 Şubat ile beraber evet Mars’ın bu işi değiştirmesi, ilişkiler, evliliklerle ilgili biraz zorlu.

Özellikle 13 – 14 – 15 – 16 – 17’si lütfen sakin olun lütfen sakinliğini koruyun, ayın 14 – 15’i işine konsantre olun, iş hayatınızdaki güzellikler sizi bekliyor.

Oradaki var olan sorunları problemleri eğer oraya toplanırsanız hem bereketli geçen hem belki de öyle bir şey ki adım attığın şey senin işinde terfi etmelerin kadar gidebilecek şans faktörünün yüksek olduğunu burada söylemek isterim.

Ay’ın ikizler boyutuna geçmesiyle de beraber 17 – 18’inde biraz daha dışa dönük bir eğlenceli bir süreçle karşı karşıya kalacaklar sadece.

12 - 18 Şubat 2024 BAŞAK BURCU​

Eylülde kaderleri değişecek sevgili başakların bir oradaki tutulma ile beraber hayatlarında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. 2025 ile de beraber 2025 – 2026’da kaderleri değişmeye devam edecek.

Ama 26 Mayıs’a kadar dost boğa boyutundaki o Jüpiter hayatlarını toparlamaya ve şans faktörlerinin fazlasıyla gelmesine devam edecek.

14 – 15’i bu hafta sevgili başaklar için inanılmaz verimli niye dost burçlarındaki o Jüpiter a ile beraber onların hayatlarında inanılmaz derecede olumlu.

İlişkilerine önem versinler, ilişkileriyle elde edebilecekleri görüşmelerle elde edebileceklerini yolculuklarla elde edebileceklerini aynı zamanda eşinin akrabalarından gelebilecek faydalar ayın 14’ünde ve 15’inde sevgili başakların yüzünü güldürebilir.

Bununla beraber ayın 13’ünde özellikle sağlık sorunu yaşayan sevgili başaklar, hayatınızı iyileşeme maddi konularla da ilgili konuları iyileştirmek için orada durum tespiti bile yapsanız inanılmaz derecede başarılı olabileceğiniz bir süreciniz olacak.

Marsın ve aşkın ve sevginin, paranın, gezegenin burç değiştirmesiyle beraber iş hayatları son derece hareketlenecek.

Burada evet biraz esasında ayın 12’si ile beraber iş hayatında lütfen sakin kalın, siz ben bunu ya ayın 17’sinde mesela iş hayatınızla ilgili çok olayları çözme olasılığını söz konusu olabilir.

Burada patrona odaklı olmadan sağlığınıza şu anlamda dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle spor yapıyorsanız sporda ağır hareketlerden kaçınırsanız sizin için çok daha iyi ve güzel olacaktır.

Evet, iş hayatınızla ilgili sert rüzgarlar bununla beraber fazlasıyla çalışmak ve sorumluluk almak zorunda kalabilirseniz ama arkadan gelebilecek ilkel enerjiyle tepen esasında iyileşmeyle son derece hissediyor.

Siz bu hafta sevgili başaklar ayın 14 – 15’inde yumuşak geçişler yaparak hareket ederseniz bu haftayı inanılmaz derecede olumlu karşılar karşılarsınız.

Ayın 17 – 18’inde biraz daha iş odaklı olacaksınız ki olun özellikle işlerinizi çok daha iletişime dayalı projeye dayalı sözleşmelere dayalı işlerinizi 17’sinde çok daha kolay bir şekilde halledebilecek bir enerjiye sahip sevgili başaklar.

12 - 18 Şubat 2024 TERAZİ BURCU​

Şunu söyleyeyim, Plüton’dan aldıkları destek Mars’tan aldıkları ile akıllı ve uyanık olurlarsa şanslılar. Ama burada kimin bazen sen gelen bir fırsatı görmeyebilir. Orada çok sinirli olabiliriz. Biraz daha kafamız atık olur.

Orada bir fırsat vardır, göremeyiz veya beğenmeyiz ama o çok ufak bir şeydir. Unutmayın ki bir kar topundan şah meydana gelir. O yüzden şans ve fırsat konusunda göz önünü olmanız lazım.

13’ünde özellikle ilişkileriniz evliliğimizle ilgili konularda. Biraz daha farkına varacak detaylarla ilgilenirseniz, orada özellikle ilişki ile ilgili noktadaki bu yılın içinde kaderleri değişecek.

Bu işlerin içinde sevgili teraziler de var. Sınandıkları konu hem sağlıkları hem de evlilikleri ve ilişkileri 2 konu arasında gidip geliyorlar. Burada sorumluluklarını alabilecekleri en güzel şey onlar için kolay olandı.

Esasında biz olmayı başarabilmek. Bunu başardı, evliliğiyle ilgili noktada şahane olacaktır ve bununla beraber ayın 13’ünde aşk hayatları inanılmaz dereceleri hareketleniyor.

Bazıları burada inanılmaz aşkla beraber tanıyacakken, bazıları da aşk hayatlarıyla ilgili kavgalarla söz konusu olabilir.

Çocukları olan sevgili telafiler bu dönem de sakinliğini ki korumanız gereken bir dönem içindesiniz. Özellikle ayın 17’si çocuklarınızın eğitimi, hayatlarıyla ilgili konularda yakından ilgilenirseniz son derece başarılı olur.

Ama biraz daha yumuşak davranarak olmak gerekir. Çünkü bu hafta hepimiz böyle bir ateş topu olacak. Hepimiz hop oturup kalktık.

Sakinlik en güzel şey şimdi ayın 14 – 15’inde sevgili teraziler maddi konularla ilgili son derece şanslısınız.

Yani eşiniz arayıp diyebilir ki o primimi aldım muhteşem. Beklenmek bir zam oranı olabilir ve bununla beraber operasyonlar operasyonlarla ilgili konularda 14 – 15’inde o yazılar sağlıklarıyla ilgili konularda inanılmaz derecede şanslılar.

Şanslı oldukları zaman dilimleri ve maddi konularla da ilgili son derece şanslı oldukları bir süreç içindeler aynı zamanda. Ayın 17 – 18’inde biraz daha yine onlar da gezmeye ve biraz daha akraba ziyaretleriyle ilgili konularda son derece hareketli olacaklar.

Ama özellikle üniversite öğrencileri ayın 17 – 18’inde ders çalışma konusunda algını son derece açık. Önümüzdeki günlerde var olabilecek sınavlarınıza bu 2 günde eğer çalışırsanız gökyüzünün hediyesini kolaylıkla elde etmiş olur.

12 - 18 Şubat 2024 AKREP BURCU​

Ayın 13’ünde iş hayatınızla ilgili konuları şöyle, şapkanızı bir önüne al önünüze alın ve bakın ne yaptığınız başarınız, nerede başarısızlığınız, nerede bu konuda dönem sorunlar ve problemlerle karşıya karşı.

Esasında sorun ve problemler şu beklentilerini elde edememek gibi bir süre içindeler. Orada beklentiniz hareket ederseniz başarıya odaklı devam edersiniz. Ödülünüzü alacaksınız.

Bunun için biraz sağlıklı bir ceviz zamanı ihtiyacını söz konusu olacak. Baş ağrıları konusunda da dikkatli ve temkinli olmanız da fayda var.

Ayın 13’ünde aynı zamanda marsın bu iş değiştirmesi ev kazaları konusunda lütfen çok dikkat edin. Bu dönemde artık evimize misafir almak gibi konuları biraz daha ertelerseniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Olabilecek kazalar aile arasında olabilecek sözlü tartışmalar konusunda akrepler şimdi sakinliğini korumanız gereken bir süreç. Kendisini ayın 14 – 15’i ilişkiler konusunda çok şanslılar.

Özellikle ilişkiler, ortaklıklar bu konuda gelebilir. Tek ayın 14 – 15’inde teklifler atacakları adımlar son derece iyi. Eğer ilişkinizle de ilgili gerek evlilik gerek bunun süreli ilişkilerinizle de ilgili sorunlar yaşayabiliyorsunuzdur.

Bunları düzeltebileceğiniz 2 gün sizin için muhteşem. Bir şans dolu ve bununla beraber sevdiğiniz neden veya eşiniz ne de bu güzel vakit geçirme olanaklarını son derece yüksek.

Aynı zamanda ayın 17 – 18’inde şunu çok fazla süre dikkat etmek lazım. Diş ağrılarıyla ilgili konuya dikkat etmeleri gerekiyor. Sevgili akrep burçlarının evet ve burada yine solunum yollarıyla ilgili yani çok kalabalığın içine girmeniz ayın17 – 18’inde maske takarsanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Son derece de eğlenceli bir 14 Şubat geçirme olasılıkları son derece yüksek.

12 - 18 Şubat 2024 YAY BURCU​

Doğru iletişim kurarsan sinirlerine hâkim olursa, gökyüzünün o ballı kaymaklı tarafını en güzel şekilde halledebilirsiniz. Ayın 13’ünde kayıtlarınızla ilgili konularda yine onların ilgili konularda adım atabilirsiniz.

Ama biraz mesela onlarla ilişkinizi gözler geçirmeniz muhteşem olur. Nasıl bir ilişki modeli koyuyorsunuz, sinirli misiniz, agresif misiniz?

Tam bunu ayın 13’ünde gözden geçir özellikle araba kullanan sevgili yay burçları trafikte hızlı araba kullanma iş güdüsüyle beraber son derece sinirli komşularınızda yakın akrabalarınızla kardeşlerinizle biraz daha stresli ve gerilimli ile iletişim kurma süreçlerinin içinde olma olasılığınızı buradan söylüyorum.

14 – 15’inde iş hayatınızla ilgili konularda veya devlet dairesi olan bir iş veya günlük rutin işlerinizle ilgili konularda ve sağlıkla ilgili konularda çok şanslısınız.

Hızlı bir süreçle işlerinizi halledebilirsiniz, işle ilgili konularda beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Özel ayın 14 – 15’inde bununla ilgili bakabilir, şansınızı değerlendirebilirsiniz. 17 – 18’inde biraz daha ilişkilere odak noktanız olacak çok daha fazlasıyla eşinizle veya ortağınızla veya ilişki kurmak istediğiniz insanlarla ilgili dışa dönük bir içinde olacaksınız.

Sadece ayın 17’sinde bir alt aileyle ilgili ilişkilerde sonun ve sıkıntılara çağa çıkabilir. Oraya da çok fazlasıyla dikkat etmeniz öneriyorum sevgili yaylar.

12 - 18 Şubat 2024 OĞLAK BURCU​

Sevgili oğlaklara esasında tam da sevgililer gününde şans aşk evlerinde aşkla ilgili konuda son derece şanslılar. Demek ki sevgilileriyle bak katlar ne güzel sevgilileriyle son derece keyifli zaman geçirebilecekleri 2 gün.

14 – 15’i şansınıza tamamıyla güvenin. Bununla beraber ayın 13’ünde aile ile ilgili konularda şöyle, eğer hani ne yaptığım aile ilişkileri nasıl gidiyor? Bu konularla ilgili oturup bir düşünün ilişkilerinize bir tasarlayın.

Nasıl gittiğine dair bir analiz önümüzdeki süreçlerde sizin için inanılmaz derecede iyi olacaktır.

13 – 18’iyle beraber esasında parasal konularla ilgili sevgili oğlakların hayatlarında bir hareketlerin söz konusu olacak şu var, para kazanma yöntemleri parayla ilgili ilişkileri ile ilgili önümüzdeki süreçlerde bir dönüşüm yaşayacaklar.

Ama ayın 13’ünden itibaren çok kazanıp çok harcama eğilimi içinde olacaklar. Sevinecekler, para harcayacaklar o yüzden para harcama dürtünüzü son derece iyi bir şekilde ne yapmanız gerekiyor, ayarlamanız gerekiyor.

Ayın 16’sı ile beraber para evinizde olabilir ek hareketliliğe de Venüs’ün geçmesiyle beraber artık parasal anlamda daha iyi süreçlerle karşıya kalacağımız özellikle ayın 17 – 18’i bu süreci çok daha fazlasıyla destekliyor.

İş hayatınızdaki o parasal mevzuları kolaylıkla halletmeniz ama bunlar biraz daha görüşmelere dayalı değil de eyleme dayalı olursa çok daha iyi olur yaptırır.

Elinizde mal var. Bunu satayım mı demek yerine direkt satma odaklı olur. Hareket ve eylem içinde onun sevgili olmak.

12 - 18 Şubat 2024 KOVA BURCU​

En çok ilişki analizine ihtiyacı olan bu aşılardan biri sevgili kovalar. Çünkü Mars burcunda Venüs burcunda çok fazlasıyla hareketli bir süreç.

Ayın 13’ü ile beraber çok zorlandıkları değil ama çok sinirlendikleri agresif olacaklar çevrelerine çok farklısıyla yansıyacak.

Sevgilin kova burcu olabilir. Eşin kova burcu olabilir, sen kova burcu olabilir. Bak, ciddi bir değişim içindesin. Sen sinirlensen de ağlasan da mutlu da olsan bu değişimi bir kere kabul etmek zorundasın.

Ne yap biliyor musun? Onun içinden itibaren bak bakayım hayatında nelersin yer geliyor seni kimler sinirlendiriyor, hangi alanlarla hayatında bir yoklama seni çekiyor, tespit et ve oraya odaklan.

Oraya odaklanırsan 20 yıllık süre içinde canın yanmadan ve kolaylıkla halledebilecek en bir süreçte olacaksın.

Ayın 13’ünden itibaren sevgili kovaların vücutlarını şekillendirmek konusunda şanslı oldukları bir süreç. Yani forma sokabilecekleri bir süreç için içindeler.

Bol yürüyüş bol spor enerjilerini sağlıkla atabilecekleri bir süre karşı kalırlarsa, sevgili kova bu işlerinin esasında Venüs’ün burçlarına gelmesiyle beraber son derece alımlı olmakla beraber şansın en güzeline sahip olmaya başlayacaklar ama bunu sakin kalırsa farkına varacak.

Ayın 13’ünde iletişim şekliyle ilgili insanlara hitap etmeyle şekliyle ilgili kardeşlerinin e ilişkileriyle ilgili konuda biraz daha aydınlatıcı bir şekilde farkına var şekilde hareket ederse yine kazançlı olacaklar.

14 – 15’i beşe ev yaşam alanları aile konusunda şanslı oldukları bir süreyle kalarak aileyle işleri evleriyle, yaşam alanlarıyla, işleriyle ilgili konuda atacakları adım son derece şanslı olur.

Evine bir eşya alıp yaptır ayın 14’ü öğleden sonra ayın 15’i mesela çok daha ucuza çok daha işlerine yarayabilecek şekilde bu ihtiyaçlarını alabilirler.

Ayın 16’sımda şans, bereket onlarla beraber ya bunda sonuna kadar değerlendirirlerse muhteşem olacak ve bununla beraber ayın 17 – 18’i aşk anlamında çok daha fazlasıyla odak halinde olacaklar.

Son derece gezmek, eğlenmek biraz daha hayata karşı motivasyona ihtiyaçları olduğu enerji gökyüzünden onlara fazlasıyla gelecek. Mesela 14 Şubat’ta sevgilisiyle çık böyle bir seyahat veya küçük bir seyahat son derece onlara iyi gelecektir.

12 - 18 Şubat 2024 BALIK BURCU​

Ayın 13’ünden itibaren enerjilerini atamayacaklar. Enerji ishal olarak çalışmaya başlayacak ve biraz da esasında hayatındaki o dost mu düşman mı diye bir etleri ki şeylerle karşı karşıya gelecekler.

Şimdi bir kere şuna fazlasıyla ihtiyaçları var. Enerjilerini son derece yumuşak bir geçişle yaparlarsa son derece iyi olacaktır. Özellikle 13’ünde maddi koşullarla ilgili ne yapıyorlar, nasıl davranıyorlar, bununla ilgili ne yapabilirler?

Bunları bir tasarlasınlar ve bunlarla ilgili bir çizim çıkartırlarsa son derece iyi olacaktır. Parasal harcamalarınızla da ilgili şöyle, geçmiş güçlere ve neler yaptığınızda bir göz atın.

13’ünden itibaren sakin kalmanız gerekiyor. Biraz esasında sağlığınıza da burada son derece önem vermeniz gerekiyor. Özellikle iş hayatı içindeki arkadaşlarınız ve iş hayatınızdaki beraber olduğunuz insanlarla ilgili sınava tabi tutabileceğiniz bir süreç içinde.

Ayın 14 – 15’inde sözleriniz çok değerli olacak sözlerinizle elde edemeyeceğiniz, kendinize şan hakları olarak sağlayacağını çok önemli 2 gün.

Ticari alan görüşmeler projelerle ilgili ayın 14 – 15’inde şanslı olduğunu bir süre içinde olduğunuzu buradan söylemek istiyorum.

Ayın 16’sından itibaren kadınlara dikkat edelim. Sizi baştan çıkarabilecek, özellikle erkekler, özellikle evliler. Kadınlar sizin kadınların hedefinde olacaksınız ve hem erkek bireyler, hem kadın bireyler, kadınların biraz gazabıyla karşı karşıya kalabilecekler.

O yüzden kadınlara dikkat etmek gerekiyor ama bununla beraber tabii ki kötü kültür etkilerden de konulabilecek bir etkiyle karşı karşıya sevgili balık burçları ve tabii ki çok önemli.

Ayın 17 – 18’inde aile ilişkileri iyi olacak. Ayın 17’sine dikkat edin. Büyüklerle tartışmalardan da uzak kalın.

14 – 15’i şans konusunda son derece bekleyen güzelliklerine farkına varın sevgili balıklar.

Kaynak: Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var Canlı Yayınındaki Vedat Delek’in konuşmaları haberleştirilmiştir.

hh33.jpg

Koç:
Bu hafta gökyüzü enerjileri sizler için aşk hayatınızda olumlu ilişkileri çekmenize yardımcı olacak olumlu enerjilerin artışıyla başlayacak. Işıldayan enerjiniz ve cesur yaklaşımınız sizi karşı konulmaz kılacak ve aşk hayatınız için fırsatları beraberinde getirecek. Bu süreçte ilişki önceliklerinizi değerlendirin ve değerlerinizle ve uzun vadeli hedeflerinizle uyumlu bağlantılar olup olmadığını sorgulayın. Gökyüzü aşk hayatlarınıza İstikrar getirecek ve vizyonunuzu paylaşacak özel bir ruh ile tanışmanız muhtemeldir. Duygusal bağlarının derinleşeceği ve ilişkilerinin temellerinin güçleneceği bir döngü sizleri karşılıyor. Sizi aşk ile tanımlayan değerlere odaklanın ve güvenlik ve istikrar duygunuzun peşinden kararlılık ile gidin.

Boğa:

Bu hafta sizi olağanüstü kılan niteliklerinizi sergilemek için mükemmel göksel etkiler sizi destekler, CESUR olmayı seçin. Kendinizi sınırlamanın zamanı değil. Sizlere tavsiyem katıldığınız tüm faaliyetlerde seyahat, eğitim ve ruhsal keşiflerde yeni romantik olanaklara açık olun. Bu beklenmedik karşılaşmalar hayatınızı zenginleştirecek. Ayrıca kendinizi ve başkalarını tanımak için zaman ayırın ve herhangi bir taahhütte bulunmak için acele etmeyin. Zaten kararlı bir ilişki içindeyseniz, bu bir büyüme ve yenilenme zamanıdır. Ayrılıklar aşka birleşerek karşılıklı dersler almanızı sağlayacak. Hafta boyu ister yeni yerlere seyahat edin, ister yeni hobiler keşfedin, birlikte yeni aktiviteler keşfetmek için bu fırsattan yararlanın. Bu ortak kendini keşfetme yolculuğunuzu derinleştirecek ve birlikte olduğunuz insanla bağınızı güçlendirecektir.

İkizler:

Bekar İkizler, hafta boyunca kendinizi keşfetme yolculuğuna ve beklenmedik romantik karşılaşmalara hazır olun. Anlamlı rastlantılar derin duygusal bağları keşfetmenizi sağlayacak duygusal bağlantılarınızı güçlendirecek. Yanlış kararlardan sonra gerçeklerin ortaya çıktığını göreceksiniz şimdi yanlış kararlarınızı düzeltmeli kırılganlığınızı benimsemenin zamanı geldi. Bu hafta sizler için aşk hayatınızda dönüştürücü bir döngü. Duygusal yakınlığa teslim olun ve sevgilinizle ilişkinizi güçlendirmek ve güzel anlar yaratmak için gizli arzularınızı ortaya çıkarın. En derin duygularınızı ifade edin ve partnerinizi de aynısını yapmaya teşvik edin. Paylaşılan hayaller ve sırlar bağınızı güçlendirecek ve ilişkinize boyut atlattıracak.

Yengeç :

Sosyal canlılıkla dolu, heyecan verici bir hafta sizleri karşılıyor. Bu hafta, sosyal toplantılarda ve etkinliklerde ortak ilgi alanları aracılığıyla benzer düşüncelere sahip insanlarla yeni ilişkiler kurma fırsatlarına sahip olacaksınız. Cazibeniz ve samimi yaklaşımlarınız duygusal derinliğinize değer veren potansiyel insanları size çekecektir. Beklenmedik fırsatlara açık olun, ancak uzun vadeli taahhütlerde bulunmadan önce acele etmeyin. Devam eden ilişkilerinizde bu hafta kıvılcımı yeniden alevlendirmek sizin elinizde adım atın duygularınızı ifade edin. Bu, kolektif maceralara, yaratıcı faaliyetlere katılarak ve yeni entelektüel ilgi alanlarını keşfederek yapılabilir. Partnerinizi şaşırtarak onu kendinize çekmeyi başarabilirsiniz. Bu hafta, maddi endişeler ile kendinizi yormak yerine birlikte kaliteli zaman geçirmeye öncelik verin.

Aslan :

Her koşulda işinizde eğitiminizde ilişkinizde içinizdeki sanatçıyı özgür bırakmanız gereken bir haftadasınız ve kendinizi ortaya koymaktan korkmamanın zamanı geldi. Hassas ruhunuza meydan okuyan sizi size küstüren çelişkilere düşüren her şeye ve herkese dersini verme zamanınız geldi. Yürüyün. İlişkiler konusunda kısa vadeli yüzeysel ilişkilerin size göre olmadığını anladınız kendinizi daha güçlü ve daha derin olan kalbinizde var olan sevildiğiniz kalp te yer almak için harekete geçme zamanınızın geldiğini biliyorsunuz. Şimdi bunun için mücadele etme zamanı. Kazanmak yaranızı karşılıklı aşk ile şifalandırmak için kararlı olun ve odaklanın başaracaksınız. Mesleki hedeflerinizi kovalarken partneriniz en büyük destekçiniz olabilir ve başarınız yalnızca aranızdaki bağı güçlendirecektir. Ancak kariyer hedeflerinizi takip ederken partnerinizin duygusal ihtiyaçlarını ihmal etmekten kaçının.

Başak :

Bu hafta, ister seyahat, ister yüksek öğrenim, ister entelektüel arayışlar yoluyla olsun, dünyanızı yeni deneyimlere açan biriyle güçlü bir bağ hissedeceksiniz. Her zamanki rutininizin dışına çıkın ve beklenmedik fırsatlara açık olun. Mükemmel olanı arayarak zamanınızı harcayacağınıza sizi siz olduğunuz için sevene olsun yolculuğunuz. Entelektüel olarak size meydan okuyan ve büyümeniz için size ilham veren bir kişi ideal eş olacaktır. Beraberliklerine kendini adamış Başaklar sevginizin de emeğinizin de karşılığını almaya hazır olun ve birlikte yeni olasılıkları birlikte keşfetmeyi seçin. Ortak kararlar alın ve tereddüt etmeden uygulayın seyahate çıkın veya bir çift olarak bağınızı derinleştirmek ve aranızda ki enerjiyi canlı tutmak için yeniliklere açık olun.

Terazi :

Yeni hafta aşk hayatınızda tamamen bağlantılarınızı derinleştirmek ve aşkın gizemlerini keşfetmekle ilgili yüksek enerjileri barındırıyor sizler için. Bu hafta beklenmedik karşılaşmalar yoğun duyguları tetikleyebilir, bu nedenle uyumlu insanları etkilemek için savunmasız olmanız ve hassasiyet gösterebilirsiniz akışta kalın. Aşk ve ortaklıklarla ilgili önyargılı kavramları bırakın ve sevginin doğal bir şekilde ortaya çıkmasına izin verin. Zaten birine aşk ile bağlıysanız bu zamanı ortak değerler, tutkular ve gelecek hakkında ki güzellikleri kabullenmek için sevginin bütünlüğünde olmayı seçin. Ortak mali kararlarda yer almak sizi yakınlaştıracak ve birlik duygusu yaratacaktır. Sevginin dönüştürücü gücünü keşfedin ve onun sizi tutkulu ve kalıcı ilişkilere yönlendirmesine izin verin.

Akrep :

Bu hafta aşkın, kendini keşfetme ve ortak hayaller yolculuğu olduğunu deneyimleyemeye hazır olun. Gezegenler aşk hayatınıza anlamlı bağlantılar getirmek için hizalanacak. Sevginin farklı yönlerini keşfetmek için açık fikirli olun ve romantik yolculuğunuzun akışında kalarak sizi yönlendirmesine izin verin. Eş ya da sevgilinizin sizin için hazırladığı etkinliklere sürprizlere açık fikirlilikle katılın, çünkü bu anlarda ne kadar büyük bir sevgi ile sevildiğinizi keşfedebilirsiniz. Kendini kapatmış aşktan kaçan akrepler bu hafta ilişkisel büyüme ve yaratıcılık dönemi sizleri karşılarken buna ayak uydurun. Ailenizi genişleterek ve yaratıcı girişimlere katılarak beraberliğinizin kıymetini bilin ve aranızdaki bağı güçlendiren, ilişkinize keyif katan sosyal etkinliklere katılın.

Yay :

Bu hafta aşkı beklenmedik yerlerde ve gizemli durumlarda bulmanız mümkün. Gönüllü çalışırken, egzersiz yaparken veya sadece günlük işleri yaparken aşk sizi bulabilir. Akışta kalın ve bilinç altınızı dönüştürmeye olsun niyetleriniz. Yeni sosyal çevrelere katılmaya açık olun ve benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle bağlantı kurmaya odaklanın. Meslektaşlarınızla flört etmekten veya arkadaşlarınızla konuşmaktan korkmayın. Evli ve beraberliği devam edenler bu hafta birbirlerinin hayallerini desteklemenin mutluluğunuzu arttıracağına inanın ve akışta kalın. Evinizi yenilemek, bir projeye başlamak veya kişisel gelişim yolculuklarına çıkmak gibi ortak hedefler belirleyin. Bu paylaşılan ilerleme, ilişkiniz için daha güçlü bir temel oluşturacaktır.

Oğlak :

Bu hafta romantik olasılıklar sizleri karşılıyor, bu yüzden beklenmedik deneyimlere hazırlıklı olun. Hiç tahmin etmediğiniz bir toplantı ya da aktivite de çok özel biriyle tanışabilirsiniz. Kısa süreli kaçamaklar yerine gerçek sevgi dolu bağlantılar kurmaya odaklanın. Bu hafta ilişkisi olan evli Oğlakların ilişkinize eğlenceli tutku dolu enerjiler söz konusu uzun zamandır yaşadığınız sorunlar tutkularınızın karşılıklı yükselmesi ile ardınızda kalıyor. Spontane olun sevgi dolu konuşmalar yapın ve yaratıcı yönünüzü özgür bırakarak eş ya da sevgilinize tutkunuzu da sevginizi de hissettirmeyi seçin. Ancak hafta ilerledikçe partnerinizle aranızdaki olası güç mücadelelerine karşı dikkatli olun. İnatlaşmalar ve geçmiş meseleleri gündeme geçirmekten kaçının.

Kova :

Bu hafta duygusal açıdan dönüştürücü bir aşk yolculuğunu karşılamanın zamanı geldi sizler için. Duygularınızın derinliklerini keşfedin ve iç benliğinize önem verin ve sevgisini size samimiyetle ifade eden kişileri yok saymayın. Sevgiyi işiniz ve dostlarınız aracılığı ile bulabileceğiniz için, geçmişte yaşadığınız olumsuzluklara takılıp kalmamayı seçin. Evi ve beraberliği devam edenler bu hafta, mutluluk ve duygusal gelişim dönüşüm sizleri karşılıyor. Uyumlu bir ilişki ortamı yaratmaya odaklanın, çünkü kişisel alanınızda paylaşılan deneyimler eş ya da sevgiliniz ile olan bağları derinleştirecektir. Bu, sizi bağlayan sevgiyi beslemenin ve ilişkinizin duygusal temelini güçlendirmenin zamanıdır.

Balık :

Bu hafta kabuğundan çıkmanın zamanı geldi sizler için. Kalbinizi yeni sosyal çevrelere açmayı ve davet edildiğiniz etkinliklere toplantılara katılmayı seçin. Aşkı nerede bulacağınızı asla bilemezsiniz; arkadaşlıklar ya da sıradan karşılaşmalar yoluyla olabilir. Ortak ilgi alanları ve teşvik edici konuşmalar romantik kıvılcımları tetikleyebileceğinden bu haftanın güçlü enerjilerini mutluluğunuzun kapılarını aralaması için iyi değerlendirin. Evli yada ilişkisi devam edenlerdenseniz eğer eş ya da sevgiliniz ile kısa geziler planlamayı veya partnerinizle neşe getirecek yeni hobiler keşfetmeyi düşünün. Bu hafta duygularınızı ve arzularınızı ifade etmek ve partnerinizle aranızda daha derin bir anlayış oluşturmak için mükemmel bir fırsat. Spontane olun ve duygularınızı ifade ederek jestler yapmaktan çekinmeyin.

Şenay Devi

X