110 kilodayım acilen kilo vermem lazım yardım edin lütfenn?!!

ebrarkarakayaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
9
5
23
110 kilodayım artık sınırdayım ilk defa bu kadar kiloyu görüyorum lütfen yardımcı olun diyet yapmayı denedim ama olmuyor öneriniz varmı acaba??

Tek başına diyet bir sonuca varmak için yeterli olmuyor, sporla desteklemeniz şart.
kendinize sıkı bir spor programı oluşturmalısınız.

Kedim evde olunca spora gidemiyorum evde de zar zor yapabilirim e haliyle boğazı tutmak zorundayım 😢😢
kendine bahane mi arıyorsun kediler evde 4 - 5 gün bile yaşayabiliyor tek balına bir iki saatlik fitness salonuna gitmek mi sorun olacak. Çoook fazla kilo almışsın kırdıysam çok üzgünüm. Ama insanın içinde bulunduğu durumdan çıkmak için öncelikle bu durumdan neffrettt etmesi lazım. Diyet ve iki güne bir 1 saat spor yaparsan ayda 5-6 kilo vererek 4 aya bile fıstık olursun. Kendine bahane arama. Not: 80 kilodan bu sabah 67.0 gördüm düşmeye devam ediyorum edicem. İki ileri bir geri şeklinde veriyorum yani 5 kilo verip bir düğün bayram girince araya 3 kilo geri almış şekilde veriyorum ama hiç bırakmadım yaklaşık 7-8- aydır böyleyim. Diyeceğim şu ki herkes hop iki ayda kilo veremeyebiliyor ama önemli olan bırakmamak. Ben bazı zamanlar oluyor ki değil vermek hiç almamış olmayı bile başarı sayıyorum. Lütfen sağlığın için başla. Sen bunu hak ediyorsun.

Bende diyete başladım yeni 10 gün oldu merdiven çıkıyorum yoğurt kürü yapıyorum iki öğün yiyorum ekmek yemiyorum 4 lt su içiyorum 2 lt su limonlu içiyorum sabah akşam tarçınlı kahve içiyorum şuan baya hafiflik hissediyorum 10 gün sonra tartılacam bakalım hayırlısı sizlerde verirsiniz inşallah kızlar ortak sorunumuz maalesef kilo

spor sevmiyorsaniz dans edin, asansor kullanmayin merdivenleri hizli inip cikarak bile spor yapmis olursunuz. Seker, hamur isi, gazli icecek, abur cubur tuketmeyin, aksam ezani sizin icin sınır olsun o saatten sonra hicbir sey yemeyin. Gunde 3 lt su icin hatta yaza girdik daha fazla icin.

kendine bahane mi arıyorsun kediler evde 4 - 5 gün bile yaşayabiliyor tek balına bir iki saatlik fitness salonuna gitmek mi sorun olacak. Çoook fazla kilo almışsın kırdıysam çok üzgünüm. Ama insanın içinde bulunduğu durumdan çıkmak için öncelikle bu durumdan neffrettt etmesi lazım. Diyet ve iki güne bir 1 saat spor yaparsan ayda 5-6 kilo vererek 4 aya bile fıstık olursun. Kendine bahane arama. Not: 80 kilodan bu sabah 67.0 gördüm düşmeye devam ediyorum edicem. İki ileri bir geri şeklinde veriyorum yani 5 kilo verip bir düğün bayram girince araya 3 kilo geri almış şekilde veriyorum ama hiç bırakmadım yaklaşık 7-8- aydır böyleyim. Diyeceğim şu ki herkes hop iki ayda kilo veremeyebiliyor ama önemli olan bırakmamak. Ben bazı zamanlar oluyor ki değil vermek hiç almamış olmayı bile başarı sayıyorum. Lütfen sağlığın için başla. Sen bunu hak ediyorsun.

Yazim yanlişi var sandim ben de kedim evde deyince,şaşırdım.Kediler evde günlerce kalabilir hatta. Spor salonuna gitmezse günde 10 bin adim ile sporunu tamamlamis olur konu sahibi ki 1 saatte 10 bin adim gayet rahat atiliyor. Bi insan bi seyi istemeye görsün zaten mutlaka bi yolunu bulur yapar.Motivasyon eksikligi cektigini düşünüyorum konu sahibinin sadece.Kilo vermenin kurallarini herkes biliyor artik zaten.Kisaca bol su,dengeli,düzenli beslenme (aç kalmadan) ve 10 bin adim.

110 kilodayım artık sınırdayım ilk defa bu kadar kiloyu görüyorum lütfen yardımcı olun diyet yapmayı denedim ama olmuyor öneriniz varmı acaba??
Merhaba size Ahmet apa isimli bir kısının uygulamış oldugu beslenme seklini onerırım bende cok ıstahlı biriyim ama inanın bu sekılde ıstah falan kalmadı cok cabuk sonucta alınıyor 3 defa diyetisyen degıstırdım klasik diyet veren de oldu kürlu diyet verende sonuc ya hıc kılo vermedim yada aldım anladım ki ben metabolizmayı yemıs bıtırmısım oyle karar verdim biran da basladım seviye sevıye uygulanıyor 3.sevıye sonunda 11 kılo gıttı bı boyle daha versem cok rahatlıcam diyet ve sporu ilk basta onermıyorum ikisi birden olunca zaten diyet zor geliyor spora da alıskın olmadıgımızdan sonunda diyet bırakılıyor yada bizler tartı odaklıyız kaslar guclenınce tartıya yansıyor aaa kılo vermemisım diyerek dıyetı bırakıyoruz once bı hedef belirleyin şu kıloya gelince bı rahatlıcam dedıgınız kıloya geldıgınızde sporu da katın ama abartmayın acın bı video en fazla 20 dk yeterli ınceldıkce zaten heveslenıp arttırırsınız

Ara öğünlerde yeşil çay ,kahve su sadece 5 saatlik bir ara öğün süresi var ...
Leptin hormonu (yağ yakan hormonmuş ) çalışması için 5 saat bırakıyorum

X