104 kilodan başlayan yolculuğuma katılmak isteyenler. gelin birbirimizi motive ederek zayıflayalım.

Evet çok çalışmamız gerek. Ve bu sefer olacak. Yaza kadar 7 ay var nereden baksak. Yedi ay disimizi sıksak olmaz mı hiç :) bir de mutlu oluyorum artilarini görünce. Cipsti, kolaydı, cikolataydi. .. Günlük tükettiğim abur cuburun parasini kumbaraya at dedi eşim. 65 kilonun altına düşünce gardırobumu yenileyecegim. 16 günde 80 lirayı buldu. Inanilmaz motive oluyorum.Ne yazık ediyoruz kendimize aslında. .
Aynen ben de yaza gardirobumu yenilemeyi giyim tarzimi değiştirmek istiyorum şimdiden seciyorum bile bu şekilde kendimi motive ediyorum. Abur cubur kismi ise bir felaket zaten kola cips cikolata hastasiydim şimdi hem para cebimde kaliyor hemde sağlikli besleniyorum :)

Aynen ben de yaza gardirobumu yenilemeyi giyim tarzimi değiştirmek istiyorum şimdiden seciyorum bile bu şekilde kendimi motive ediyorum. Abur cubur kismi ise bir felaket zaten kola cips cikolata hastasiydim şimdi hem para cebimde kaliyor hemde sağlikli besleniyorum :)
Cansın :KK70: Allah utandirmasin bizi

Bu haftaki diyetimi paylaşiyorym
Sabah 4 kaşik yoğurt içine maydonoz nane kuru - yaş fark etmez bir çay kaşiğı pul biber bir dilim kepek ekmek
Saat 10-11 arasi bir bardak ayran
Öğlen 12-13:30 arasi yağsiz salata (tuz baharat limon sirke serbest) bor dilim peynir iki tane meyve
15:00-14:00 arasi 1 etimek bir bardak ayran
Akşam 18:00-19:30 arasi 1 kepce corba salata 4 kaşik yogurt

Sabah kahvaltimda yesil cayda var ayrica 1.5 lt suya yarim limon ve 2 cubuk tarcin atip gun icinde taze olarak tuketiyorum limon suyu alkali yapiyomuş tarcinda insülin direncini dengeliyomuş .ve içilebildiği kafar normal su. Akşam yatmadan sirkeli limonlu su ve hergün düzenli spor. Spordan once kahve icmemi tavsiye etti kafeinin yağ yakmayi kolaylaştirici özelliği varmiş

Tabiiii memnun olurummm. Birlikten kuvvet doğar her pazar tartilalim. Çokda güzel yol kat etmişsiniz tebrik ederim :)
Günaydın canım..
Sayfaları okudum hayırlı olsun..
Öncelikle ilk kararı vermişsin önemli olan o..
Ama haftalık listem diye yazdığını diyetisyenmi verdi? Çok az sanki kilona göre..
Sakın yanlış anlama ben senden daha kiloluydum.. Çok iyi anlıyorum psikolojini ama listen çok az ve spor bence başlangıça göre çok fazla..
Kilo durduğunda yemeni az daha kısıp sporu bi tık yükseltmen gerek çünkü..
Umarım anlatabilmiimdir derdimi..

Düzenli sporuma dün akşam eşimin antrenörlüğünde başlamiş bulunmaktayim :KK70: 45 dk kondisyon bisikleti 45 dk egzersiz ve 100 tane ip atlama tamami molalarla birlitte yaklaşik 2 saat sürdü. Yavaş yavaş süreyi en kisaya düşürmek istiyorum

X