10 Kasim Mustafa Kemal Atatürk''ün ölüm yıldönümü Atamız icin dualar okuyoruz

Netten baktim ataturkun inandigina veya inanmadigina dair bilgi yok. Ben burada sadece soru sordum. Ayrica inanmiyorda olabiilir bu hakaret etmek mi oluyor. Ben inanmiyorsa dua edilmez diye yazdim. Bu neyin tepkisi.
Rainnyy sinirimi zıplatma cidden sana yazma dedim şimdi yine ne diye geldin yazdın hayret ya

Son düzenleme:
Netten baktim ataturkun inandigina veya inanmadigina dair bilgi yok. Ben burada sadece soru sordum. Ayrica inanmiyorda olabiilir bu hakaret etmek mi oluyor. Ben inanmiyorsa dua edilmez diye yazdim. Bu neyin tepkisi.
Amacın ne senin. Dua topiği burası. Çok soru sormak istiyorsan git profiline yaz. Kime dua edip etmeyeceğimiz seni enterese etmez

Elinizin altında internet var. Her dakika sevgili bulmak yerine girip araştırabilirsiniz. Bunu sormanın yeri dua topiği değil. Ayrıca inanmıyorsa dua edilmez ne demek? Size vahiy mi geldi inanmayana dua edilmez diye? Haddinizi bilin.

Son düzenleme:
hiç naptımki havalarına girme. Amacını çok iyi anlıyoruz. Ömrünü cephede bu millet için geçirmiş bir adama dua hediye ediyoruz ki yaptıklarını ödeyemeyiz bile. Kimin imanla ölüp ölmeyeceği bilinmez buna sende dahil ama dua edilmez diyede birşey yok biz ediyoruz rabbim kabul etsin.

Adamın o kadar başarı hikayesi, katıldığı savaşlardan kazandığı gazilik madalyaları, yazdığı kitaplar ki biri geometri kitabı, varken sen inancını mı merak edip araştırdın? Vizyona bak! İnancını merak edeceğine Sevr'le yok olan bir ülkeyi tekrardan nasıl kazandığını merak edip okusaydın koca aramaktan daha önemli şeyler yapardın belki.

Kimin inancı var kimin yok bir buna karisilmamisti
Oda yapıldı pes inanç kimde kim son nefesinde ne dedi nasıl oldu kimse bilemez Bunu ancak Allah bilir
kimin inancı var bunu sorgulamak kimsenin haddine değil

Heleki böyle bir günde ve bize her türlü özgürlüğü vermiş bunun için ömrünü harcamış Mustafa Kemal için yazıklar olsun

Ben ve penyez83 penyez83 arkadaşımla bu konuyu açtık varmı sorun ben dua ediyorum arkadaşlar dua ediyor sağolsunlar gonullerine sağlık

Allah kabul etsin

Sana ne sen kimsin ya

Söyle bir söz var Yunus Emre nin

Yaradanı severiz yaradan dan ötürü diye

Inanca karışana kadar sen ne kadar inaclisin onu düşün kendi inancından ne kadar eminsin bunu düşün

Azıcık saygı azıcık had azıcık insanlık azıcık utanma duygusu azıcık nereye ne yazacagini bilmek Lazım azicik Özgürce yasadigin bu ülkede atttigin adım için teşekkür duygusu olsunn

Son düzenleme:
X