1 haftalık su orucuna başlıyorum

Hedefim ve bekarlığımdaki kilom. Sizi tebrik ederim. Darısı başıma😅
Darısı başınıza ozaman :))
Boyum 1.59. Okadar ilginçki bende 6 kilo müthiş fark yaratıyor. 54 kiloyken baya balık etli, 48ken baya ince görünüyorum. Altı üstü 6 kilo, ne kadar değişiklik yapabilir diyor insan ama ince kemikli minyon biriyseniz baya yapıyor ya

Mesela yarin sabah basladim diyelim sabah bağırsak temizligi yapip acıktıkca sumu iciliyor kac gun yapmaliyim
İyice arastirmanizi tavsiye ederim..normal de ingiliz tuzu içilecek bağırsak temizliği ile başlanması tavsiye ediliyor..İngiliz tuzunu içmek.icin 12.saatlik aclik.olmasi gerekiyor yani.12 saat boyunca hicbirsey yememek gerekiyor aynı.zaman da kullandıktan.sonra.3 4 saat hicbirsey yemiyorsun..sifa orucunda ise isterseniz gün boyu.su içebilirsiniz ama.vucut su istedikçe içmeniz daha iyi olur ..1 günlük 3 günlük 7 günlük 10 günlük ve 21 günlük yapanlar bile var..ama sifa orucunda sonra hemen katı.gida ile ağır yemeklerle baslanmiyor yemeye sebze suları ile.baslaniyor kısaca böyle.. İngiliz tuzunu 0 grupları nadiren kullanmalı birde

1-2 ay sporla çok rahat verirsin bence. Benimki baya azaldı. Sanırım 3-4 haftadır spor yapıyorum, alt karında gözle görülür şekilde azalma oldu.
Nasıl geçti bgn, kontrollü yiyebildin mi canım?
Ben bgn akşam 1 dilim peynirli börek yedim (başki hiç bişey yemedim ama). Öğlen de kahvemin üstüne 1 dilim şerbetli bi tatlı yedim. Bu kadardı yani kaçamağım. Kahvaltım klasik kahvaltı, öğle yemeğim taze fasulye ve 1 dilim ekmek. Az önce meyvemi yedim, bol miktarda yeni dünya ve çilek. Günü bu şekilde kapatıyorum.
Senin kontrollü hallerine bitiyorum :) Bi program indirdim kalori hesabı için yediklerimi girmeye sabrım yetmedi 😁 Şaka bi yana düne kadar kontrollü gidiyodum ta ki kayınvalideye gidene kadar. Yine ucu kaçtı ama hemen bir iki günlük aralıklı açlık yapıp toparlarım bence.

Ama hemen dikkat eder tekrar istedigin kiloya dusersin
Artık kilo koruma yapmaya çalışıyorum. Ama tam olarak beceremiyorum galiba :) bgn 47.4 üm. Ama dün çok çoook yoğun hareketli bi gündü. Az yedim çok hareket ettim. Bgn mesela porsiyonlarımı artırıcam baya. 1 dilim şerbetli tatlı, yarım kase de sütlü tatlı yedim. Sabah klasik kahvaltımın yanında yarım dilim börek yemiştim. Bakalım böyle böyle dengelemeyi öğrenicem. Bu arada spor yapmaya devam ediyorum. Ve sanki etkisini görmeye başladım. Kilo vermekten çok sporla şekillenmek daha mutlu ediyor. Hamilelikten önceki vücut şeklime yaklaştım.
Hadi kızlar yaa siz de gaza gelin biraz. Yaz geldi artık 😍

Ahagagsga ben 53 üm bugün. Ama pişman değilim güzel yedim 5 gündür 😁
Yaa bazen bana da olur. Yediğim şeyler kaliteli ve damak tadıma uygunsa ben de dayanamayıp çılgınlar gibi yiyerek kilo alırsam hiç umrumda olmaz. Yediğim şey yeterli her bi kalorisine değecek kadar lezzetli olsun.

Yaa bazen bana da olur. Yediğim şeyler kaliteli ve damak tadıma uygunsa ben de dayanamayıp çılgınlar gibi yiyerek kilo alırsam hiç umrumda olmaz. Yediğim şey yeterli her bi kalorisine değecek kadar lezzetli olsun.
Ya bende artık tek öğün ve günlük su oruçlarıyla dengeleme kafasına geldim çok inmeden 51 52 lerde yetiyor bana. O yüzden özel bi durum varsa sıkmıyorum kendimi yiyorum evde boş günümde de açlıkla dengeliyorum. Ama tek şikayetim yüzüm çok çökmüş geliyor bana nasıl çözüm bulucam bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

X