1 Çeyrekle başladım.Birlikten bereket doğar bana katıl hayatını yaşa😅

ulasimiz

Hızır Senin Kalbindedir Be Güzelim..
Pro Üye
4 Mart 2012
14.010
32.070
Evet arkadaşlar, başlıktan da anlaşıldığı gibi uzun zaman ara verdiğim birikime tekrar başladım. Bugün 1çeyrek alarak ilk siftahı yaptım.

Dileyen bana katılsın. Birbirimizi motive edelim bir sene sonra neler yaptığımızı görelim..

Daha önce yaptığım birikim ile ev ve araba almıştım. Tabi sadece biriktirerek değil kredi de çektim fakat bütün borçları altın biriktirerek ödedim..

Hayırlısı olsun birikiminde, konunda tecrübelerini yazarsan ev- araba alırken nasıl biriktirdiğini bizler içinde fikir olur.
Açıkçası elime para geçtiği an fiziki olarak, çeyrek, yarim, ata farketmez aldım. Pahalı ucuz farketmez. Ne olursa olsun alınmış her mal kar olarak dönüyor..

Bir de ne olursa olsun evliyseniz eğer evliliğinizin ilk zamanlarından itibaren yatırım için biriktirmeye başlayın. Çocuklar büyüyene kadar ne yaparsanız kardır.

Okula başladıkları zaman biraz zorlanıyor insan.

Bende biriktirerek bir cok seyi aldım. Fakat altın şu an cok yüksek. Bi kısmı dolarda paramın 3000 ım var günlük faizde. Altın mı alsam napsam😅 düşerse peki üzülürüm çok

Bende biriktirerek bir cok seyi aldım. Fakat altın şu an cok yüksek. Bi kısmı dolarda paramın 3000 ım var günlük faizde. Altın mı alsam napsam😅 düşerse peki üzülürüm çok
Maşallah size de.. Bereketi artsın bol bol😌🙂

Altın için 800 Küsürlere düşer diyorlar.. Tabi ben yine beklemedim dün bir çeyrek aldım. Elimde kalırsa harcarım diye.
Sizinde harcama potansiyeliniz varsa bekletmeyin derim.

Evet arkadaşlar, başlıktan da anlaşıldığı gibi uzun zaman ara verdiğim birikime tekrar başladım. Bugün 1çeyrek alarak ilk siftahı yaptım.

Dileyen bana katılsın. Birbirimizi motive edelim bir sene sonra neler yaptığımızı görelim..

Daha önce yaptığım birikim ile ev ve araba almıştım. Tabi sadece biriktirerek değil kredi de çektim fakat bütün borçları altın biriktirerek ödedim..

Devam mı ?

Ben de çeyrek Alayım dedim iki ay önce 1500dü şimdi 1700 olmuş

Evet devam ediyorum. Sizde çeyrek alamazsanız bile 24 ayar gram alın. Ben elimde az param varsa ya gram altın alıyorum ya döviz. Önemli olan elimizde TL şeklinde tutmayalım.

Altın cok yükselmiş, artık alamıycam ulasimiz...

Evet arkadaşlar, devam ediyorum ama önce biriktirdiğim çeyrek ve dövizleri sattım 52 bin lira civarı yaptı. Arabamızı yenileyecektik onun üzerine ekledim araba aldık darısı başınıza..

Birkaç ay önce ise kendime balık sırtı kolye ve iki yüzük aldım 30 bin civarı tuttu onları ödüyorum. Yatırım olarak da çeyrekden grama düştüm o da kendisine kenarda biriksin:))

X