1 ayda 20 kilo verilir mi ?

Beyazcicekkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2022
283
181
Kilom çok oldugu için bu kadar fazla dedim ama 15 veya 10 kg olsada olur verir miyim acaba ? Ve daha önce buna bemzer veren oldu mu?

Valla ben 7 ayda verdim 3 ayda geri aldim. Vermekle de kalmiyor. Belki verirsiniz 1 ayda 10 kilo ama 2 ayin sonunda ne olacak o asil onemli olan.

Verilmez. Açlıkla vs bunu veren olabilmişse organları iflas eder bir gün. Ciddi şekilde de sarkma yapar bu kadar kilo vermek. Her bakımdan sağlıksız hatta çok korkunç bir şey.

En sağlıklısı haftada 1 kilo vermek diye biliyorum. Siz çok kilolu iseniz , sporla da desteklerseniz 1,5 olur ama fazlası size zarar verebilir.

Kilom çok oldugu için bu kadar fazla dedim ama 15 veya 10 kg olsada olur verir miyim acaba ? Ve daha önce buna bemzer veren oldu mu?

Hayır. sıkılaşmaya yönelik bacak göbek inceltmeye yönelik spor yaparsanız daha iyi olur sizin için. Vücut toparlanacağı için kilo vermekten daha iyi olur sıkılaşmanız.

Sıvı beslenme diyeti vardı sanırım.guzel kilo verenler var ama sağlıklı mi değil mi bilemem

güzel bir diyet programıyla (diyetisyene danışarak tabii ki) mevcut kilonuzun %10 a kadarını verebilirsiniz. bundan fazlası sağlıksız ve geçici olur, üstüne eklenerek geri döner kilolarınız ilerleyen zamanlarda

S.a. en son bu gru a mesj yazilmis oyuzden burdaki arkadaslara sormak istedim. Katilabilicegim suan aktif olan bir zayiflama grubu varmi

X