1 ayda 20 kilo verdim

Merhaba ölmedim :) ama patates yemekten midem bulandigi için o diyeti biraktim ama o zamandan bu zamana 18 kilo verdim ama planlar degisti 79 kilo oldum ama bir 20 daha vermem gerekli hala devam ediyorum. Herkese de başarılar diliyorum :)

Kalan 20 verince yine yazarim haha :) ama boyum uzun.olduğu için su anda da normal gözüküyorum ama ha gayret diyorum 20 kilo ne kiiii heyyyy hee haha :) dedigime bakmayın zor işler ama en azından imkansız değil kızlar

Kalan 20 verince yine yazarim haha :) aşifalım uzun.olduğu için su anda da normal gözüküyorum ama ha gayret diyorum 20 kilo ne kiiii heyyyy hee haha :) dedigime bakmayın zor işler ama en azından imkansız değil kızlar
Merhaba ben de baslayacagim kendi kendime 7 verdim bir 20 daha vermem lazim . Az yemek sifadir vucuda ne zarar gelirse fazla yemekten gelir . Bu diyette karbonhidrat vitamin ve kalsiyum var hoşuma gitti

Tebrik ederim canım bir ayda 11kg süper vermişsin
Devam canım durmak yok 1 ay disimizi sıkacağız inşaallah vericez bu kiloları
Canimmm ne yaptin verebildin mi kilolarini, bende uzun zamandir kilo veriyorum 97 kilodan 78 kiloya indim ve 11 gündür hem yediklerime dikkat edip hemde her gün tempolu yürüyorum ancak tartida gram değişiklik yok ancak vucudum da var basen inceledi bacaklar inceldi kollar inceldi 11 gün önce çektiğim resimle şimdi arasinda müthiş fark var ancak tartida ayniyim. Sizce birden mi gider? Bir hoca öyle diyor ama merak ediyorum bende. Sikilastim simdi ve cidden farklıyım sanki 74 75 kilo gibiyim ama tartida aynı :*

Ama bu diyet listesi sağlık açısından sorun çıkarabilir. Hiç protein yok ki bu listede :KK57: Bu şekilde yağdan değil kastan zayıflarsın .Ki bu hiç istenmeyen bir şeydir. Bu şekilde verilen kilolar hızla geri alınır. Önemli olan yağdan zayıflayabilmektir. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyelim. Hem böyle bir diyet metabolizmayı da bozar. Sağlığınızla oynamayın arkadaşlar. Her besin grubundan alarak yapın diyetinizi. Ve şok diyetlerden kaçının lütfen!

Guzel vermissiniz umarim geri almazsiniz, bakalim bende yarin baslayayim buna benzer bi diete dayanamiyorum artik bu killodan :'(

Merhaba kızlar ,

Bundan iki ay önce işimden ayrılmış 4 aydır evde olan biriydim spor yok habire ye otur :) 79 kiloydum çok istediğim bir iş vardı özel ve kaliteli bir holding ama görüşmeye gittiğimde ordaki kızlar zayıf kuru birşeydiler :)) içeri girer girmez bana baktılar işe 1 ay sonra başlayacaktım ama bu kiloyla başlarsam sorun büyük olacaktı ee manken gibi kızlar:KK17: bende aşağıdaki diyeti uyguladım benim için çok zor oldu çünkü çikolataya aşık biriyim :26: ama bu diyeti yaparken spor yapmazsanız olmaz ... ben bacaklarımdan sikayetçiyim çok kalınlar ama malesef bacaklarım genetik... yine aynı :KK43: 1ay boyunca aynı diyeti hergun uyguladım haftada bir küçük bir tabak makarna yediğim oldu tabı :KK55:
sabah:

öncelikle bir bardak ılık suyun içine 1 kaç damla limon sıkıp içiyoruz ardından ;

2 grisini
1 kibrik kutusu yağsız peynir
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 adet haşlanmış patates yağsız tuzsuz ama pul biber ekleyebilirsiniz.
1 elma
şekersiz çay

bu arada günde 2,5 litre su tüketmeden uyumadım :KK55:

aksam 8 den önce
2 ad haslanmış patates (evet yine :) )
2 grisini
bol bol su

ve şuan 58 kiloyum 1 ay 3 gün oldu :)))))))))))

bu arada hergün 1,5 saat tempolu yürüyüş..

benim zayıflama hikayem budur :)
sevgilerrrr
Merhaba cok tebrik ederim cidden büyük basarı :) benım iki sorum olcak grisiniler kepekli olanlardan mı yoksa normal mi ? Grisinilerin uzun olanlarından mı yoksa küçük olanlarından mı ? Elma yesil veya kırmızı fark ediyor mu :) şimdiden tesekkurler

Arkadaşlar yanlış anlamayın ama bu diyeti yapmanızı kesinlikle tavsiye etmem hiç ama hiç sağlıklı değil yani yapcaksanız bile 1 hafta bile çok bunun için kaldı ki 1 ay insan ölür ya saçmalamayın lütfen kat kat fazlası kilo alınır hekesin metobalizması aynı değil ki

Karatay beslenmesi yapsanız, hem yağlardan kalıcı zayıflarsınız, hem aç kalmazsınız hem de sağlıklı olursunuz.

Merhaba kızlar ,

Bundan iki ay önce işimden ayrılmış 4 aydır evde olan biriydim spor yok habire ye otur :) 79 kiloydum çok istediğim bir iş vardı özel ve kaliteli bir holding ama görüşmeye gittiğimde ordaki kızlar zayıf kuru birşeydiler :)) içeri girer girmez bana baktılar işe 1 ay sonra başlayacaktım ama bu kiloyla başlarsam sorun büyük olacaktı ee manken gibi kızlar:KK17: bende aşağıdaki diyeti uyguladım benim için çok zor oldu çünkü çikolataya aşık biriyim :26: ama bu diyeti yaparken spor yapmazsanız olmaz ... ben bacaklarımdan sikayetçiyim çok kalınlar ama malesef bacaklarım genetik... yine aynı :KK43: 1ay boyunca aynı diyeti hergun uyguladım haftada bir küçük bir tabak makarna yediğim oldu tabı :KK55:
sabah:

öncelikle bir bardak ılık suyun içine 1 kaç damla limon sıkıp içiyoruz ardından ;

2 grisini
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 elma
şekersiz çay

aksam 8 den önce
2 grisini
bol bol su

sevgilerrrr

Öylen yemeyi zamaninda salata yesem :)

Uzun bi süre olmus ben daha yeni gördüm bende baslayim bari bi ay deneyim faydasini görürsem yazarim

Merhaba kızlar ,

sabah:

2 grisini
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 elma
şekersiz çay

aksam 8 den önce
2 grisini
bol bol su

sevgilerrrr

Merhaba öncelikle beni yanlış anlamanızı istemem. Bende sağlıklı beslenerek kilo vermiş olan bir kadınım. Fakat 1 ayda bu kadar büyük kiloların verilmesini üzülerek desteklemiyorum ve sağlıksız olduğunu düşünüyorum. Diyet listenize de baktığımda Protein + karbonhidrat+ sebze yönünden sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ve gün içinde yediğiniz sadece 2 patates ve 1-2 grisini ile böyle bir kiloyu vermeniz çok normal. Çünkü hiçbir şey yememişsiniz sağlıksız bir şekilde kendinizi aç bırakmışsınız. Bu kadar kendini kısıtlayarak yapılan diyetler normal hayata dönüldüğünde ( ömrünüzün sonuna kadar 2 patatesle beslenemezsiniz sonuçta)daha fazla kilolar ile bizi karşılıyor yada sağlık açısından sorunlar karşımıza çıkartıyor. Önemli olanın kötü karbonhidratları hayattan çıkartma, sağlıklı beslenme olduğunu düşünüyorum+ spor. Zaten herhangi bir sağlık probleminiz yok ise bu şekilde beslenerek çok rahat istediğiniz kilolara ulaşabilirsiniz. Yine de sizi azminizden ve iradenizden dolayı kutlarım.

Merhaba kızlar ,

sabah:

2 grisini
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 elma
şekersiz çay

aksam 8 den önce
2 grisini
bol bol su

sevgilerrrr
kendinizi öldürmeye mi çalışıyorsunuz? bu devirde hala bu tarz diyetler! gerçekten şok oldum! sağlığınız elden gitsin ama 20 kilo vermişsiniz ne mutlu bravo!

X