1.65 boy 40 kilo

konak2000

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
8
0
Benim boyum 1.65 kilom 40 biraz zayif gibi geliyor sizce çok mu az eğer öyleyse nasıl kilo alabilirim( ayrıca d vitamini eksikliğim var onun dışında demirdir çinkodur hiç bir kan değeri falan eksik çıkmadı)

Aynı durumdayız bende 164 kilom en son 44 tu gecende grip oldum yine 42ye inmişim. 4 senedir falan bununla uğraşıyorum herkesin ay ne kadar zayıfsın demesinden bıktım.Kendime güvenim hiç yok farkediyorum ki bu yüzden bazen hayal kuruyorum bi 55 olsam diyorum ve herşey yoluna girecekmış gibi geliyor o kadar mutlu oluyorum ki hayal ederken bile..Bu sıralar yine kilo almayi kafaya koydum bakalım kaç gün sürecek.

Ben de 45 kiloyum bi hasta olsam 40a falan duserim heralde bi 50 olsak yeter de nerdee konu baya eskiymis kilo alabildiniz mi merak ettim

Aslında 5 ten fazla kilo verdim, 2 kilo tekrar aldım. Ben doktor ve diyetisyenle 3 ayda almıştım.Baya emek verdim sonra kullandığım mama hioertiroit olmama sebep oldu.Şimdide 3 aydır tedavi oluyorum.Doktor önce tiroiti düzeltelim sonra kilo dedi. Bende bıraktım artık

X