zirkon kaplama gülüş estetiği yaptıran var mı

Normal tatlım fiyatlar. Zirkonyumun maliyeti diğer yöntemlere göre daha fazla oluyor

20180130_224422.jpg

Ben birşey sorabilirmiyim bende üst ön dişkerime zirkonyum yaptırıyorum suan geçiciler takılı perşembe zirkonlar takılıcak suan böyle bişey yerken ısırırken sanki ısırmıyorum yada nekadar ısırdım falan anlamıyorum bu zirkonyum takılıncada böylemi olcak ısırıcam ama anlamıycam gibimi yoksa zirkon dişi tamamen saran bişey oldugu için perdeli gibide olsa hissedicekmiyim yani his kaybı olur tabiki ilk elden temas gelmiyo dişimize ama yinede hissedebiliyomuyuz yuzde 100 yerşne 70 falan

merhaba,
ben de dişlerimi kısa zaman önce zirkonyum ile kaplattım. yaptıranların ilk başlarda yaşadığı en rahtsız edici durumlar neydi aceba. kendimdeki henüz alışamadığım durumlarla karşılaştıracağım da.. :)

Merhaba arkadaşlar
Ben de zirkon kaplama yaptırmak istiyorum.Malum estetik açıdan iyi bir doktor olması şart.Ankarada önerebileceğiniz iyi bir diş hekimi var mı?Biraz araştırma yaptım ama karar veremedim.Yardımınızı rica ederim.

Merhaba,Ben zirkonyom kaplama ve dis estetigi yaptirmak istiyorum!bana Klinik doktor tavsiye edebilirmisiniz,birde fiyatlar ne kadar?lütfen yardim edin aklim iyice karisti...Simdiden tskler

X