Zevk suyuyla hamile kalınır mı

Uzun zamandir
Zevk suyu
Surtunme
Gebe miyim?
Uclemesinden soru gelmemisti, unutmusum. Istedigimiz sorudan baslayabiliyor muyuz ortmenim?

Çok utanarak söylüyorum Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik boşalma olmadı ama zevk suyuyla hamile kalınıyor Muş sadece sürtünme yaşandı bakireligim hala duruyor ve hasta olmuyorum adetim gecikti karnımın en alt kısmında şişlik var bazen iniyor bazen şişiyor bu ay içersinde çok da stres yaptım tarlusal kullanmaya başladım bu gün korkuyorum test yaptırmaya sizce hamilemiyim

Hadi hayırlı olsun 🧿

Şuraya cinsel bilgiler bırakıyorum sizler ve sürtünme kuvveti ile çoğalmaya çalışanlar için;

Erkek spermleri kadin vajinasi dışında bir ortamda yaşayamaz. Yani vajinal salgı ve canlı doku gerekiyor. Yani o hamam taşına boşalmış ben oturunca hamile kaldım hikayesi yalan.

Bu arada cinsel hastalıklar hakkında yazmak istiyorum.
HPV prezervatif olsa bile bulaşabilir o yüzden kime sürtünüyor olduğuna dikkat et çünkü rahim ağzı kanserinin nedeni bu sigiller
HERPES bildiğimiz ucugun cinsel organlarda çıkmasıdır. Ağrılı ve acı verici olur.
HIV bildiğimiz aids öldürür.
Bel soğukluğu virüs. Ağrılı akinti yapar antibiyotik veririler ama çeken sen olursun
molluscum bile alabilirsin aslında.

Bir de son olarak ülkemizde üstü kapalı şekilde de kürtaj yasak. 18 yaşın altında isen bu tespit edilirse ailen hakkında soruşturma açılır. Yurda gidersin. Çocuk doğurup oturursun.

Çok düşükte olsa zevk suyuylada hamile kalınır ama sizin tam olarak bir birleşme bile olmamış. Kuruntu yapıyorsun hamile değilsin merak etme.

Herkes bakireyim demene takilmis da sanirim herkes rahibe ve hic asla boyle seyler yapmamislar hayatlarinda, herkes ilk esiyle legal yapmis kesin burda..neyse ben dalga gecmeden net olarak soruna cvp vereyim : hamile kalmazsin bu sekilde merak etme, teste falan gerek yok unut bu zevk suyu sacmaliklarini, adet gelir dusunme bile

Hamile kalma ihtimaliniz çok düşük, tam birleşme bile yaşanmamış ama artık rica ediyorum kimse sürtünmesin. Sürtünme nedir ya? Ya sevişin ya sevişmeyin arkadaş

Çok utanarak söylüyorum Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik boşalma olmadı ama zevk suyuyla hamile kalınıyor Muş sadece sürtünme yaşandı bakireligim hala duruyor ve hasta olmuyorum adetim gecikti karnımın en alt kısmında şişlik var bazen iniyor bazen şişiyor bu ay içersinde çok da stres yaptım tarlusal kullanmaya başladım bu gün korkuyorum test yaptırmaya sizce hamilemiyim
Regl oldunuz mu ?

X