Zevk suyuyla hamile kalınır mı

semra_02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
3
-9
18
Çok utanarak söylüyorum Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik boşalma olmadı ama zevk suyuyla hamile kalınıyor Muş sadece sürtünme yaşandı bakireligim hala duruyor ve hasta olmuyorum adetim gecikti karnımın en alt kısmında şişlik var bazen iniyor bazen şişiyor bu ay içersinde çok da stres yaptım tarlusal kullanmaya başladım bu gün korkuyorum test yaptırmaya sizce hamilemiyim

zevk suyuyla hamile kalınabilir , ama nacizane tavsiyem sonradan pişman olup kendinize bu dehşet stresi yaşatacağınıza baştan daha dikkatli davranmak , hiç böyle bir strese sebebiyet vermemek

Şimdi buraya hamilesin yazıp seni eleştiren yerin dibine sokanlar olacaktır :)
Umarım hayatın boyunca daha dikkatli olursun ve kendiniböyle streslere sokmazsın

Çok utanarak söylüyorum Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik boşalma olmadı ama zevk suyuyla hamile kalınıyor Muş sadece sürtünme yaşandı bakireligim hala duruyor ve hasta olmuyorum adetim gecikti karnımın en alt kısmında şişlik var bazen iniyor bazen şişiyor bu ay içersinde çok da stres yaptım tarlusal kullanmaya başladım bu gün korkuyorum test yaptırmaya sizce hamilemiyim
Tabi

Bir kadın kendi anatomisinden bu kadar bihaber olmamalı. Vulvaya değen zevk suyu sizi nasıl hamile bırasın, vajinayı geçip rahme nasıl ulaşacak? Spermler uçan kurşun asker değildirler. Zevk suyundan hasbelkader hamile kalmak için bile vajina içine temas gerekiyor. Regl olmamanızın zibilyon sebebi olabilir; ama bu sebep sizin durumunuzda hamilelik değil emin olun.

Sevişmeden evvel Google ile araştırma yapmak lazım, sonrasında manasız şeyler çıkıyor.
Gebe kalman mucize olur test yapsan negatif çıkar 😒

Bir kadın kendi anatomisinden bu kadar bihaber olmamalı. Vulvaya değen zevk suyu sizi nasıl hamile bırasın, vajinayı geçip rahme nasıl ulaşacak? Spermler uçan kurşun asker değildirler. Zevk suyundan hasbelkader hamile kalmak için bile vajina içine temas gerekiyor. Regl olmamanızın zibilyon sebebi olabilir; ama bu sebep sizin durumunuzda hamilelik değil emin olun.
Hepsini geçtim sevişirken cahil cesareti tavan, sonrasında bir araştırmalar Google da aratmalar, bir bilimsel teoriler üretmeler ya tutarsa diye😒🙄

Anlamıyorsunuz heralde bakire olduğumu soylememin sebebi sadece sürtünme olduğunu anlatmak için soyledum
Hmm Meryem Ana mısın sen gebe kalasın etme eyleme aaaa, öyle bir sprem seni döllerse bu şekilde çık haberlere vallahi bu bir mucize

Hayır hamile kalmazsın. Stres olursan da adetin gecikir.

Evet

X