Zayıflamak istiyorummmmmm

senuskaa

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
15
11
24
Herkese merhabalar. Geçtiğimiz aylarda bebek için bir tedavi uygulamıştık. Klomen+ovitrelle. Olmadı tabiki yine. Ve ben bundan sonra çok ağır bir depresyona girdim. Doktorum yanlış anlamanı istemiyorum ama aslında biraz kilo versen bana bile ihtiyacın olmayacak belkide kendi kendine gelecek bebeğin sana dedi.. Eğer istemezsen de artık seni tüp bebeğe yönlendireceğim dedi. Tam su geçsin diyete başlayacağım şu bitsin diyete başlayacağım derken bugün oldu ve asla başlayamadım 😢 az önce bir akşam misafirliğinden döndük. Ağlaya ağlaya döndüm. Misafirlikte ev sahibi yaşlı amca bana herkesin içinde işte bu gelin gibi şişman dedi birini tanıtmak için. Öyle bir zoruma gitti ki. Yutkunamadım. Canım eşim sağolsun orada durumu toparlamaya çalıştı. Şişman mı benim eşim amca falan sadece biraz balık etli dedi gülümseyerek. Eee şişman ya ne işte dedi amca. Benim eşim her haliyle güzel ben onu böyle seviyorum falan dedi. Bilmiyorum belki de kötü niyetli söylemedi ama çok zoruma gitti. Evlilik sonrası aldığım +20 kilodan sonra herşeyim tüm rutinlerim öyle değişti ki. 165 boy 90 kiloyum. Yarından itibaren çok sıkı bir diyete başlayacağım, yaza kadar o insanlarla aynı ortama tekrar girene kadar zayıflamak istiyorum. O insanların gülmesi öyle zoruma gitti ki. Tüm zayıflama önerisi, zayıflamak için takviye macun, hap önerisine açığım 🙏🏻🌸 Şimdiden teşekkürler

Merhaba sizi o kadar iyi anliyorum ki bir zamanlar bende benzer bi durumu yaşadım yaklaşık 2 yıl önce çok üzüldüm en kötüsü de giydiğim kıyafetlerin hiç birini kendime yakıştırmamamdi aslında benim kilom çokta sayılmaz 1.65 e 74 boy ama bu halde laf atanlar oldu zoruma gitmişti. Normalde diyet sevmeyen biriyim. Ama bir sabah kalktım ben bugün az yiyecem dedim evdekileri de tembihledim eve yağlı hamur işi çerez tarzı hiç bir şey Almayin diye 2 ayda 13-14 kilo verdim. Yemedim çevreme söyledim en önemlisi de bu onlar bilince utancımdan yiyemiyordum çünkü 🤦‍♀️ sadece diyette değil yürüyüş ve zumba danslari yaptım kendi kendime eglendim evde evin içinde yürüdüğumu biliyorum 🤭 birde bitki çaylarını ihmal etmedim zayıflamaya destekçi fakat hamilelik için zayıflamak istiyorsanız bitki çayı tavsiye etmem. Şuan iki yıl sonra tekrar kilo aldım bende hamile lik için cabaliyorum bu sürede vitaminsiz kalmamak için yedikçe yedim her türlü şeyden onlarda bana kilo aldırdı ama inşallah verebiliriz sizde bende 🤗 herşeyden önce azim çok önemli

X