Zayıflama Çayı (Berna Laçin'den)

nesrinb

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
241
131
1 lire kaynamış suya 1 dal tarçın 2 tatlı kaşığı mate yaprağı 2- 3 adet karanfil 2 yemek kaşığı biberiye 1 adet yeşil elma bu çayı yarım saat beklet ve süz yemeken önce yarım saat önce iç..

teşekkürler a.s.yalnız kaç kere artı kaynatılacakmı ve elmanın tümümü kabuklarıylamı olacak cevaplarsan sevinirim :dance:

kaynamış suyun içine atılacak yemeklerden önce içilecek elmayı doğrayıp kabuklarıyla birlikte atıyorsun suyun içine; inşallah faydasını görürüz.

peki yağ yakıcımıı tokmu tutuyorr ne gibi özelliği varrr
zaten zayıflamada genelde aynı bitkiler varra.s.

yağ yakıyordur sanırım onu belirtmediler, ben hemen bu tarifi yazıp sizinle paylaşmak istedim.

arkadaşlar ben yarın başlayacam inşallah faydasını görürüm dua edin Çok üzgünüm çoooksenağlama:çok üzgünüm:

canım yaa berna lacının kendisi yapıo mu bunu yapıosa faydasını niye görmiyo kütük gibi yaaaaaaaaaaaa:)))

kelin merhemi olsa başına sürer kızlar!berna laçini birkaç gün önce bikinili gördüm enine boyuna bi kadın..rahat 85 kilo var..aman aman..

bencede Berna Laçin baya toraman yani, heleki emre kınayla çökertme oynarken aman Allahım o baldırlar zaten 20'şer kilo vardı. Onda işe yaramamış belliki. Bu şey gibi oldu her sene Sibel Can diyeti muhabbeti:)))) Hep bir Sibel Can diyeti vardır ekranlarda ama niyeyse kadın hep toramandır. Hayır diyetlemi o haldedir, normali nasıldır merak konumdur doğrusu.

X