Lazer Epilasyon Yüz için Lazer Epilasyon Yardım :(

bakiniyorum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2017
2
0
26
Merhabalar ablalarım, 19 yaşındayım. Yeni kaydoldum ama hep okurum burayı. Benzer bir konu arayıp derdime çare bulayım dedim ama bulamadım.Akıl danışmak için konu açmaya karar verdim.

Favori tarafları için lazer epilasyona başvurdum dün. İst Avrupa yakasında bi güzellik merkezi. Sitesinde kuruculuğunu doktorun yaptığı yazıyor. Gittim konuştum yarım saat. Ama sanki biraz acele ettim ve bir hafta sonrasına randevu aldım. Sözleşme imzaladım doğal olarak. Şimdi ise yavaşça cayıyorum çünkü okuduklarım yüzünden yanık gibi bir şey olmasından korkuyorum. Ailevi sebeplerden ötürü bana yardım edebilecek yaşça büyük bir kadın yok, bu yüzden yardıma ihtiyacım var. Acaba yanlış mı yaptım? İndirim vardı, aylık 100den 500liraya 10 seans boyunca. Şimdi deli gibi iptal ettirmek istiyorum çünkü zarar görmekten korkuyorum para gitsin ya da diode çok acitsin önemli değil :KK43:

Diode dediler cihaz icin. Yarin gidip konusucam, kandirilmadigimi nasil anlarim acaba çok mu evham yapiyorum:KK61:

Merhabalar ablalarım, 19 yaşındayım. Yeni kaydoldum ama hep okurum burayı. Benzer bir konu arayıp derdime çare bulayım dedim ama bulamadım.Akıl danışmak için konu açmaya karar verdim.

Favori tarafları için lazer epilasyona başvurdum dün. İst Avrupa yakasında bi güzellik merkezi. Sitesinde kuruculuğunu doktorun yaptığı yazıyor. Gittim konuştum yarım saat. Ama sanki biraz acele ettim ve bir hafta sonrasına randevu aldım. Sözleşme imzaladım doğal olarak. Şimdi ise yavaşça cayıyorum çünkü okuduklarım yüzünden yanık gibi bir şey olmasından korkuyorum. Ailevi sebeplerden ötürü bana yardım edebilecek yaşça büyük bir kadın yok, bu yüzden yardıma ihtiyacım var. Acaba yanlış mı yaptım? İndirim vardı, aylık 100den 500liraya 10 seans boyunca. Şimdi deli gibi iptal ettirmek istiyorum çünkü zarar görmekten korkuyorum para gitsin ya da diode çok acitsin önemli değil :KK43:

Diode dediler cihaz icin. Yarin gidip konusucam, kandirilmadigimi nasil anlarim acaba çok mu evham yapiyorum:KK61:
Lazer cihazinin markasini ve modelini iyi ogrenin buraya yazin bir fikir verebiliriz.

Bende yüz bölgesine yaptırıyorum 20 yaşındayım. Cihazım buz lazer ve iyi seans aralarında memnunum ama kalıcı mı degil mi o önemli memnun olmama rağmen hala tereddüt lerim var yüz bölgesind hiç bir lazer yapılmaz

Bende yüz bölgesine yaptırıyorum 20 yaşındayım. Cihazım buz lazer ve iyi seans aralarında memnunum ama kalıcı mı degil mi o önemli memnun olmama rağmen hala tereddüt lerim var yüz bölgesind hiç bir lazer yapılmaz
Bende yaptiriyorum. 3 seans 3 kontrol oldu. Kalinlarim inceldi bile.

Benm yüzümde tüy falan yoktu sadece favori bölgesinde vardı tuzağa girdim diyebilirim ordaki kadın da yüzünde tüy yok dedi yine de yaptır dedi şimdi tüyler yanağıma doğru yayılmış ama incelemiş tüyler geçen seans başka bi yöntemle yaptım ve bu gün 3ncu seansima gircem bakalım artık.

Bide cihaz buz lazer olmasına rağmen hiç bir buz soğukluk etkisi yok sizin cihazınız da öyle mi ?
Evet orjinal buzlazer. Buzlazerin kendi sitesinden buldum. Ankarada nerelere satmislar ogrendim ve oyle gittim. O surdukleri jel sayesinde fazla hissetmiyoruz yoksa durulacak gibi degil. Sicak utu gezdiriyorlar gibi. Biyik bolgem cok aciyor sadece. Benim bayagi inceldi gibi. Igneliye gecmeyi dusunuyorum. Yapan bayanda demisti kalanlar ve incelenler icin igneliye yonlendiricem demisti
3 sean 3 kontrol. Sanki 6 seans gibi oldu.

Ben başka bir yöntem ile yapıyorum oradaki estetisyenler bu yöntemin daha etkili oldugunu kendilerine ve yakınlarına bu yöntemi yaptıklarını söyledi ler bende yaptırıyorum iki seanstır cok acı oluyor dayanılmayacak gibi ama daha etkili bi yöntem miş gercekten de normal jel sürülüp yapılan yönteme göre cok gec cıktı

Ben başka bir yöntem ile yapıyorum oradaki estetisyenler bu yöntemin daha etkili oldugunu kendilerine ve yakınlarına bu yöntemi yaptıklarını söyledi ler bende yaptırıyorum iki seanstır cok acı oluyor dayanılmayacak gibi ama daha etkili bi yöntem miş gercekten de normal jel sürülüp yapılan yönteme göre cok gec cıktı
Sizin yontem nasil?

Ben merak ettigim icin diode nasil diye 2 seans gittim.normalde alex giderim ve asla yuzume surdurmem.diode yapan kiz yuzumede yapti.nedense bir an iyi dedim.
Fakat sonra tekrar alexe geri dondum.
Yuzumde diode 2 seans yapilmasina ragmen ben sok 1 sonucla karsilastim benim tuyler resmen kil resmen sakal olmus.simdi igneli ile kurtulmaya cabaliyorum.yuzune asla ve aslaaaa lazer surdurme.
Vucuduna da en kesin alex.gerisi zaman ve para kaybi.

Kesinlikle katılıyorum bende başıma iş actim şimdi devam etmek zorundayım ama ben soprano ice yaptırıyorum. Alex ten memnunmusunuz peki ?

Kesinlikle menunum.benim killarim sert ve siyahti.lise zamanlari jileti surup cikmalardan kalma yoğunluk facia yani.
Simdi neredeyse bitti.ole 3 4 ayda bir gidiyorum.
Alex yapan kadin yillardir asla yuzume degdirmedi.ve sakin sakin baska yerde yuzune lazer yaptirma diyede uyardi defalarca.
Iste sirf diode nedie diye meraktan geldi basima hersey.

Kaç seanstir gidiyosunuz peki? Bende vcud için Alex düşünüyorum ama yaptirdigim yerde sadece buz lazer var kararsizim. Ama diod azaltmazsa bile cogaltmaz diye biliyorum bende yüzüme yaptiriyorum 3 senas oldu geç çıkıyor seans aralarında memnunum ama çıkıyor sonra hepsi kalıcı değil demek

Seans saymadim bilmiyorum ama epey oldu.
Bak yuzune yaptirma simdi duzenli gittigin icin fark edemiyorsun ama alti ay gitme o zaman facia bir seylr karsilasabilirsin.
Diode vucuda yaptir tamam alex kadar hizli sonuc alamazsin belki ama tabi ki azalir.
Hani ben yuzume yaptirmanin acsini cektim kimse yaptirmasin isterim.simdi iste igneliyle ugrasacagim kimbilir ne kadar surecek

Haklısın ben bi ay ara verince on katı geri çıktı başlamışken devam edeyim dedim bu işin içinden nasıl çıkılır bilemiyorum iğneli desen cesaret edemiyorum. Para tuzağına düştüm diyebilirim yüzümde tüy bile yokken başıma çok büyük dert açtım seans aralarında çok memnunum ama önemli olan kalıcı olmasi

Eğer cihaz Alex ise sakin yaptırma
Ben yaptirdim hayatımın hatasını yaptım.şimdi iki üç ay da bir nd yağ yaptırıyorm ömür boyu mahkumum yaptirmadigimda özellikle boyun kısmım resmen kıl dolu.sakin yüzüne değirme bile !

Ben yüzüme 4 seans oldu yaptırdım çene bölgemde sakal gibi çıkıyordu şuan tertemiz oldu. Cihazın ismi hibrid diode. ŞimDi tüm yüzüme başlıcam kalanlara iğneli devam edicem

Diod diğer cihazlardan iyidir ama düzenli olarak her senas yaptirdiginiz için olabilir ama mecbur kalmadikca hiç bir lazer türünü yüzünüze yaptırmayın

X