Yumurtlama ağrısı çekenler

Sefes01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
853
359
Merhaba kızlar. Benim bir kaç aydır yumurtlama zamanımda çok ağrım oluyor ve acile gidecek kadar bile şiddetlendiği zamanlar oluyor. bu ağrım adetle son buluyor. Yumurtlama zamanım olduğuna eminim uzayan akıntı ateş vs. Fakat bu ağrının sebebini bulamadım. Kadın doğuma gittim. Küçücük bir miyomum olduğunu bunun ağrı yapmayacağını suanlik bir sorun olmadığı söyledi. Ağrılarım artınca acile gittim başka bir sorun mu var diye. Kan idrar röntgen bakıldı ve buradanda sonuçlar temiz geldi. Fakat benim bu yazıyı yazarken bile ağrım var. Üstelik bir koca serum yedim. Var mi benim gibi bu şekilde olan. Ne yapmalıyım bu ağrının hafiflemesi için.

Benim de regl ağrısı gibi ağrılarım olur. Bazen kanamam da olur. Ağrı için değil de kanama için ilaç kullanmışımdır çok ben de… yapacak bir şey yok buna kuzum. Bir problemden de kaynaklanmıyor. Bir problem olsa bana da derlerdi

Benim de regl ağrısı gibi ağrılarım olur. Bazen kanamam da olur. Ağrı için değil de kanama için ilaç kullanmışımdır çok ben de… yapacak bir şey yok buna kuzum. Bir problemden de kaynaklanmıyor. Bir problem olsa bana da derlerdi
Sizin de her ay mi oluyor bu ağrılar

X