yoksa yınemı hamıleyım....

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
kızlar ılk ay tam gunumde hastalandım.dun adet tarıhımdı hastalanmadım.gecen gun banyoda ögurdum dun cnm yesıl erik ıstedı en sevbdıgım bamya yemegını yıyemedım.daha ıkı aylık oglum var naparım ya.allahım ne olur olmayanlara ver...kesınlıkle test yapamam

kızlar ılk ay tam gunumde hastalandım.dun adet tarıhımdı hastalanmadım.gecen gun banyoda ögurdum dun cnm yesıl erik ıstedı en sevbdıgım bamya yemegını yıyemedım.daha ıkı aylık oglum var naparım ya.allahım ne olur olmayanlara ver...kesınlıkle test yapamam

Merhaba arkadaşım..

Valla çok erken ama belli de olmaz bu işler.CADIARZU Bir arkadaşım 5 aylık bebeği varken 2. ye hamile kalmıştı ama sen 2 ay olmuş, bilemiycem açıkcası..CADIARZU

İnşallah değilsindir ya çok kötü bir durum bence..fisfisfis

Bu arada konuyla alakası yok ama birşey sorucam senin eskiden başka bir nickin var mıydı?:kahve:

Canim Benim En Son Gülden De Ayni şeyleri Yaşadi.ama Bebiş çikmadi çok şükür...
Inşallah Değilsindir Canim...ama Test Yapmaktan Başka çare Gözükmüyorrr

bencede tuğbacım test yapmak zorundasın..
süt kimi insanı korumayabiliyo..
inşallah böle bi yöntemle korunmamışsındır...
hayırlısı olsun....

Merhaba arkadaşım..

Valla çok erken ama belli de olmaz bu işler.CADIARZU Bir arkadaşım 5 aylık bebeği varken 2. ye hamile kalmıştı ama sen 2 ay olmuş, bilemiycem açıkcası..CADIARZU

İnşallah değilsindir ya çok kötü bir durum bence..fisfisfis

Bu arada konuyla alakası yok ama birşey sorucam senin eskiden başka bir nickin var mıydı?:kahve:

hepn aynı nıck hıç degıştırmedım ne olduki

fenalık gecırırım eger o testı yaparsam çıkarsada eşimi öldururum herhalde.

Güzelim öncelikle umarım gebe değilsindir ama eşine kızmak çok yersiz bu durumda. Çok eski korunma yöntemiyle korunduk demişsin. Takvim yöntemi veya geri çekilme %100 korunma sağlamaz. Bu yüzden hatayı kendinde aramalısın.

Güzelim öncelikle umarım gebe değilsindir ama eşine kızmak çok yersiz bu durumda. Çok eski korunma yöntemiyle korunduk demişsin. Takvim yöntemi veya geri çekilme %100 korunma sağlamaz. Bu yüzden hatayı kendinde aramalısın.

ESIME TABIKI KIZARIM SUÇLUSU O KIRK DEFA OLMAZ DEDİM BENI ZORLADI.O SAATTEDE GIDIP OKEY BULAMAZDI

cnm ben hala ilk reglimi olmadım ve geçen bende öyleydim korunuyoz ama nasıl korktum ogün memeyi falan itti meğerse benimkinin dişleri çıkıyomuş ondanmış yani.baktım negatif çıktı bişey yoktur normal gecikmesi yanii

arkadaşlar bende henuz regl olmadım acaba hamılemıyım dıye korkuyorum korkudan testte yapamıyorum bebeğim 7 aylık 3 gundur yediğini çıkartıyor 7 aylık ve emıyor acaba sut zehırlıyo olabilirmi

X