Yoğurt soda limon kürü kullananlar

Bende Dukan birasi hiç denemedim ama faydası olduğunu duydum elma detox yapılışı sana anlatayım 1 yeşil elma 6 yada 7 tane karanfil 1 kabuk tarçın 1.5 lt su isteğe göre 1 dilim limon elma kabukları soyulur kabukları ile birlikte içide tencereye konur karanfil tarçın su konup kaynamaya alınır 20 dakika ağzı kapalı kısık ateşte pişer sonra süzülür yemeklerden önce tüketilir 2 hafta kullanılıp ara verilir
anladımm biliyorumm tamamm duymuştum belki farklıdır dedim sorayiim dedim
dukan çayınıda bende anlatemm
750 ml kaynamış su
1adet maden suyu
2 dilim limon
2 poşet yeşilçay yada iki tatlı kaşığı yeşilçay
hepsini surahiye koy karıştırıp soğuyunca içiyoruzz içindeki malzemeleri all tabii
15 gün içerisinde içip 5 gün ara verip tekrar 15 gün içiliyorrr
ama tabii ben 1 hafta denicem eğer geçrketen çok işe yararsa devam edicem 😍😍

kızz hele bunu ben çok yaptım bekarkenn zamanındaa ne meşhurdu bu yoğurt kürü :KK70:
şimdi iyice midemi rahatsız etmeye başlayınca başka kürlere geçiyorum
Miden başka zamanlarda da rahatsızlık duyuyor yada ağrıyorsa 21 gün bir tatli kaşığı kantaron yağı tüket yada kudret narı .

Bu kurle yeğenim 1 ayda 13 kilo verdi

anladımm biliyorumm tamamm duymuştum belki farklıdır dedim sorayiim dedim
dukan çayınıda bende anlatemm
750 ml kaynamış su
1adet maden suyu
2 dilim limon
2 poşet yeşilçay yada iki tatlı kaşığı yeşilçay
hepsini surahiye koy karıştırıp soğuyunca içiyoruzz içindeki malzemeleri all tabii
15 gün içerisinde içip 5 gün ara verip tekrar 15 gün içiliyorrr
ama tabii ben 1 hafta denicem eğer geçrketen çok işe yararsa devam edicem 😍😍
Sağol canım ben de yeşil elma kürunu bitirince deneyeyim bakalım faydasını görürsem yazarım buraya çünkü çok duydum bu kürü denemekten zarar etmem diye düşünüyorum 😘💐

• Muhteşem
Reactions: Jou
Sağol canım ben de yeşil elma kürunu bitirince deneyeyim bakalım faydasını görürsem yazarım buraya çünkü çok duydum bu kürü denemekten zarar etmem diye düşünüyorum 😘💐
benimde hep instada çok gözüme çarpıyorr desen illede yap yap diye zorladı benii instagram :KK70:
deniyoruz bakalımm :)

dene bakeemm bi kız 65 kilodan 48 kiloya düşmüş 1buçuk ayda galiba öyle birşey
bu dukan ı içerken
Hadi bakalım inşallah deneyecem faydasını görürüm umarım elma bitsinde bugün 2 gün oldu elma başlıyali 2 hafta olsun başlıyacam dukana🤗

• Muhteşem
Reactions: Jou
2 ay yakın oldu spor başladım yani salona 9 kilo verdim
ohhh ohhh iyii ben aslında veremiyordum çok zor veriyordum bırakmıştım neyse ben 2 hafta önce
ağır bi enfeksiyon geçirdimm ama hastanelik oldumm afedersin idsrar desen edemiyorsun sürekli acı
o 3 gün de ben ağır geçirdiğim günlerde 3 günde 3 kilo vermişim 1 ay böyle hasta geçirseydim allah bilirr
kaç kilo olurdum çok kötü allah kimseye yaşatmasın
ama sonra gaza geldim dedim vermişken devam ediyim dedim

X