Yoğunum diyip yazmayan insan

Sevgili aramıyor ki bu.sevgi gibi güzel bir duyguyu bu olaylara karıştırmayın rica ediyorum alakası yok ya bu yağlı kapı arıyor herhalde önüne gelene yazıyor takılıyor vs vs.

Aslinda onune gelene yazip takilmiyor. Bir ara bir konu acmisti bunu her sevgilisi terketmis, beni terkedenler bile mutlu, herkesin sevgilisi var diye sevgilisi olanlari kiskaniyordu. Tek istedigi evlenmek ama yeni birini bulmakta cok zorlaniyor. Bu sebeple donup dolasip eskiden onu terkedenlere yaziyor. Yagli kapi olayi dogru fakir sevmiyor arkadas 🤣 cunku kendisi o kadar zengin ki bir arabaya tav oluyor :KK70:

Aslinda onune gelene yazip takilmiyor. Bir ara bir konu acmisti bunu her sevgilisi terketmis, beni terkedenler bile mutlu, herkesin sevgilisi var diye sevgilisi olanlari kiskaniyordu. Tek istedigi evlenmek ama yeni birini bulmakta cok zorlaniyor. Bu sebeple donup dolasip eskiden onu terkedenlere yaziyor. Yagli kapi olayi dogru fakir sevmiyor arkadas 🤣 cunku kendisi o kadar zengin ki bir arabaya tav oluyor :KK70:
Valla kendisini takip edemedim o kadar ama belki de travması var ondan dolayı böyledir bilmeden konuştum o zaman üzüldüm ya.terk edilmiş vs belki bunalımdadır

Sen olsan seninle evlenir miydin? Ben erkek olsam seninle evlenmezdim. Nedeni bir ona bir buna yazman, kimin parasi varsa onu sevmen. Bir erkek geri zekali degilse bunlari cok iyi goruyordur.
Eskileri gördü mesajları falan yalan söyledin sakladın hepsini benden dedi bitirdi

Erkek arkadaşımın ailesi çok muhafazakar. Dün buluştuk gayet iyiydik. Sonra dedi ki babam buralarda olabilir. Ee dedim olsun görsün ne olacak. Görürse sıkıntı dedi. Bizim aile hemen evlilik istiyor. Babam görse ne zaman evleneceksin der ben de şu an o kafada değilim. Genel olarak evlilik düşünmüyorum dedi. Benim suratım düştü bu konuşmadan sonra. Her buluştuğumuzda bu arada yakınlaşma oluyor. Ve güya ilk yakınlaştığı kız benmişim. Büyüme yetişme tarzı buymuş. Bunu da söyledim cinsellik için mi eğer öyleyse bitirelim dedim. Hayır tabiki sana hislerim var olmasa bu da olmaz vs dedi. Bugün de ilk kez tüm gün mesaj atmadı bu konuşmalardan sonra. Normalde uyanır uyanmaz yazardı. Bugün içinde yarın görüşürüz okul çıkışında senin demişti. Konuşmaların son halini atıyorum ve fikirlerinizi almak istiyorum.
bekleyin artık ondan adım

bekleyin artık ondan adım
Dün eski sevgililerimle mesajları gördü. 1 ay önce ilişkim vardı ama ona söylememiştim yalanımı yakaladı. Üstüne başka şeyler. Bitirecek misin deidm. Sana nasıl güveneyim dedi düşünücem kafam karışık dedi. Dünden beri ses yok. Ben de üstüne gitmemek için yazmıyorum

bende problem yok problem sende duygusu yüklüyor sana... kurtul bu durumdan yoksa psikoloji bozan tayfadan bu erkek arkadaş...

bende problem yok problem sende duygusu yüklüyor sana... kurtul bu durumdan yoksa psikoloji bozan tayfadan bu erkek arkadaş...
Dün de eski sevgililerimle mesajları gördü. 1 ay önce ilişkim vardı ama ona söylememiştim yalanımı yakaladı. Üstüne başka şeyler. Bitirecek misin deidm. Sana nasıl güveneyim dedi düşünücem kafam karışık dedi. Dünden beri ses yok. Ben de üstüne gitmemek için yazmıyorum bitirdi mi anlamadım

Ya normal hediye aldım ceket onu aldı teşekkür etti. Bi de krem almıştım ama hediye amaçlı değik elleri kuruyo diye kremi görünce ben böyle şeyler kullanmıyorum yağlı gibi geliyor dedi. Orda çok kırıldım düşünüp aldım teşekkür etmedi suratım düşünce etti sonradan özür diledi

onun sana hediye alması gerekirken sen niye bu pahalılıkta ceket falan alıyorsun

kremini gitsin kendi alsın

ya bu adamlar hep aynıdır ailesinin istediği ile evlenir

arkadan da her işi çevirir

Ben de bunu anlamıyorum işte ben evlilik ciddi ilişki istiyorum ama hayatıma giren tüm erkekler ben evlilik istemiyorum diyor bana karşı. Nerde hata yapıyorum anlamadım

kaç yaşındasın merve

ne acele bu kadar

Peki bu düşüncesinin sonradan değişme ihtimali yok mu. Benim arkadaşımında sevgilisi ilk zamanlar böyleydi takılma kafasında sonra arkadaşım resti çekince şu an çocuk ciddi ilişki kafasında senelerdir birlikteler nişan yapacaklar

bak bir ilişki 6 ayda evliliğe gitmesi lazımmış (serhat yabancı dan okudum sanırım)

katılıyorum

biz eşimle cinsellik yaşadık ama ikimizde 33 yaşındaydık herşeyimiz tamdı

Son olay bu işte Dün eski sevgilimle mesajları gördü. 1 ay önce ilişkim vardı ama ona söylememiştim yalanımı yakaladı. Üstüne başka şeyler. Bitirecek misin deidm. Sana nasıl güveneyim dedi düşünücem kafam karışık dedi. Dünden beri ses yok. Ben de üstüne gitmemek için yazmıyorum bitirdi mi anlamadım

Babasından cekinecek kadar muhafazakar ama sizinle gorusecek kadar modern!
Aklıma kizilcik şerbeti Fatih geldi o kafada ben her halti yerim modunda evlenilecek/eglenilecek kiz ayrımı yapar sizi de oyalıyor hic gerek yok kestirip atın sonra cok üzülürsünüz

Merve maşallah hızına yetişilmiyor. Bir ay önceki arabasız, fakir çocuktu. Onu terk edip arabalısını bulmuşsun ama biraz daha dikkat. Bak elinden kaçtı.
Son olarak bir aydan az süredir görüştüğün adamla nasıl evlilik düşünüyorsun anlamıyorum. Tek derdin arkadaşlarım evlendi benim de evlenmem lazım olmasın lütfen. Hem daha çok gençsin hem de o şekilde hata yaparsın.

Uyumsuzsunuz ve size şunun garantisini verebilirim ailesi muhafazakar bir kız bulsa bu adam sizi anında terkeder sonra da o buldukları kızla evlenir. Evlilik düşünmüyorum diye bir şey yok aslında sadece sizinle düşünmüyor. Gönderdiği random da çok itici sonuçta orda bir rahatsızlığınızı belirtiyorsunuz. Çok meşgul olsa da şu an çok meşgulüm diye yazmak zor olmasa gerek. İlişkiniz adeta biteceği baştan belli olan ilişki. Kırıcı olduysam kusuruma bakmayın lakin bunları söylemeliydim.

X