Yine Zayıflayacağım

bvlqari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2011
45
0
Arkadaşlar üniversitenin ilk yılı stresten kendimi sürekli yemeye verdiğim için 57 kg olmustum boyumda 167cm . Sonra günde 100 sabah 100 akşam olmak üzere ip atlayarak başladım 20 mekik 25 sağ bacak 25 sol bacak da makas hareketini yaptım. ayrıca çikolatalı special k lı bir hayat sürüordum

.Ama sosis salam ve patates kızartmasından hiç vazgeçmedim :) 54 kilo olmustum. ama her zamanki gibi kalçam bedenimden daha da dikkat çekiordu internette slim flash inceltici jel aldım 200 liradan 100 liraya düştügü bi vakit . 40 dakikada 4 cm diordu.Denedim uygulaması çok zahmetliydi ama toplam da 4 kez uyguladım hala kutu ağzına kadar dolu :KK70: ve 108 cm olan kalcam 89 cm e düştü.

Ayrıca arkadaşlarım mezdeke oynamayı bilmediğim için dalga geçiorlardı öğrendim her gün en az 10 dakka mezdeke oynadım.. kalorisi yüksek olan herşeyi yiyiordum denebilir. ve 2 ayda 49 kiloya düştüm ve 7 ay hiç kilo almadım. bir de 2 haftada 1 havuza gidiordum yüzmeyi bilmesem de suda çırpınmak bile işe yarıor :KK70:

şuanda 52 kiloya çıkmısım ama oda gece 2 den sonra sosis kızartıp yagına bandırmamdan olsa gerek :KK70: :KK70: bir de bu ara çikolatayı çok abarttım. geçen hafta plates aeorobic fitness üçünün bi karısımı gibi bir kursa yazıldım daha dogrusu üniversitemin bizlere ücretsiz sunduqu bir spor merkezi geçen hafta ve dün çok yoruldum agrıdan kendime gelemiordum ama sıkıcam kendimi... buaksamdan itibaren yeni bir beslenme programı düzenliycem önerileriniz varsa beklerim....

yarın kursa tekrar gidicem haftada 3 gün beslenmeye de ayar çekicem buarada olan gelişmeleri sizinle paylasıcam

Bende senin gibiyim canım yaa..
Üniversite ögrencisiyim dolayısıyla dısardan cok fazla sey tüketiyorum ( sosis tava , köfte , patates , döner , gözleme ) hep fast food tarzı üstüne bide midem' den rahatsızım. Lisedeyken ne güzel 45-46 kiloydum incecik aah ahhh! Haahh gene de dua ediyorum buna ragmen cok fazlam yoktu istedigim 3-5 kilo vermekti yediklerime cok dikkat etmedim ( gece yemedim , tuzu , cola'yı , cips ) azalttım ve 48 kiloya düstüm arada spor da yaparak..

Simdi her gün en az yarım saat tempolu yürüyüs yapıyorum bir saate cıkardım bugn itibariyle..

Son düzenleme:
bvlqari boyuna göre kilon 52 supersindir ama snde benm gibi takıntılısın snrm...gerci senin kendini nasıl hissetmen herseyden önce önemli...

gelişmeleri yazarsan takip ediyrm..başarılar...

süpersin arkadaşım :KK19: ip atlamak işe yarıyormu zayıflamada? ben bu aralar diyetteyim. 12 günde 4 kg verdim. inş. dahada veririm. bebeğim oldugu için yürüyüş fln yapamıyorum ama evde ip atlayıp spor yamayı düşünüyordum. eğer sadece bu sporlarla zayıflayabildiysen bende denemek isterim. sauna eşofmanımda var. onu giyer atlarım :129::KK62:

Kızlar ya ben okuldayken olsun yada ne bileyim dısardayken hic acıkmıyorum ama ne zaman aksam oluyor can sıkıntısımıdır nedir cok acıkıyorum. Aslında acıkmakta degil sadece canım yemek istiyor genelde yalnızken oluyor ve yiyorum da eskiden ne güzeldi acıkmak nedir bilmezdim bile. Bazen hic istahım olmuyor mesela ama bazen deli gibi yemek yemek istiyorum farkında olmadan agzıma birseyler atmısım bile. :26:

Nasıl basedilir bununla. :44:

Kızlar ya ben okuldayken olsun yada ne bileyim dısardayken hic acıkmıyorum ama ne zaman aksam oluyor can sıkıntısımıdır nedir cok acıkıyorum. Aslında acıkmakta degil sadece canım yemek istiyor genelde yalnızken oluyor ve yiyorum da eskiden ne güzeldi acıkmak nedir bilmezdim bile. Bazen hic istahım olmuyor mesela ama bazen deli gibi yemek yemek istiyorum farkında olmadan agzıma birseyler atmısım bile. :26:

bitki çayları falan iştahı kapatıyo biraz ama

smuwiLa bnde sendenim:KK43:.deminnn nasıl gurul gurul sesler geliyor midemden akşam yemeğini yediğim halde:KK19: salatalık elma bu tarz şeylerle geçiştireceğiz artık..şimdi 4 kaşık gevrek üzerine süt döküp yedim tutsun diye...bnde ünv.yakın oturuyorum gece 3 lerde 4 lerde evlere kokareç servisleri gece yarıları tostlar sandaviçler süper oluyordu ama dur demenin vakti geldi.:KK50:...

yeşilçay olarakta yaseminli tavsiye ederim..

Okudum konuyu kapadım ama gene dayanamadım açtım ve yazıyorum. 167 cm boyundayım ve 59 kilo olduğum zamanları hatırlıyorum. Yani ideal kiloda değildim ama fazlalıkta yoktu. Ve seni yazdıklarından 57 kiloykan şişko olarak nitelendirdiğini okuyunca şok oldum. Hele ki 49 kilo bildiğin çubuk kraker modeli oluyor. Bence normal kilodasın ve fazla kafana takma...

bvlqari boyuna göre kilon 52 supersindir ama snde benm gibi takıntılısın snrm...gerci senin kendini nasıl hissetmen herseyden önce önemli...

gelişmeleri yazarsan takip ediyrm..başarılar...

aslında 52 iyi ßi kilo yaşıtlarım ve boyumdakilere göre ama ben biraz takıntılıyım . taş gibiy olmak istiorum. Şuanda çoğu kıyafetim nerdeyse bolluktan olmuor.birde ben bu jeli kullandıktan sonra hiç basenden kilo almadım. genelde kilom çok hafif yüzümde ve göbegimde ama çevremdeki herkes 1 kilo daha verirsem iskelet gibi olacaqımı ve göbeğimin olmadıqını söylüorlar ben ölçü ve resimlerimi çekicem ve netice de hepinizle paylasıcam

süpersin arkadaşım :KK19: ip atlamak işe yarıyormu zayıflamada? ben bu aralar diyetteyim. 12 günde 4 kg verdim. inş. dahada veririm. bebeğim oldugu için yürüyüş fln yapamıyorum ama evde ip atlayıp spor yamayı düşünüyordum. eğer sadece bu sporlarla zayıflayabildiysen bende denemek isterim. sauna eşofmanımda var. onu giyer atlarım :129::KK62:

gerçekten çok yararlı ben dışarı çıkamıordum .. evin içinde ip atlıordum ve özellikle basenler için iyi öncelikle zıplayarak ve koşar gibi ip atlama modeli var ya onu denemelisin gerçekden işe yarıor birde şu makas hareketini günde 50 defa yapsan muhteşem olursun. ßnm sauna eşofmanım falan yoktu strech film kullanıodum ki işede yarıordu :KK70: bence sauna eşofmanla daha da verim alırsın.. ama ip atlarken muhakkak giymelisin sauna eşofmanını yada strech filmi sarmalısın :)

bende öyle insan evde can sıkıntısından hep yemek abur cubur yiyor ben special k ya baslamıstım çikolatalı olana ama fiyatı pahalanınca alamamıstım şimdi düştü aldım abur cubur yerine öğün olarak ondan yiyiorum sabah kahvaltıya yetişemiorum 8.45 de dersim baslıo :) bende o yusden böyle yapıorum okuldayken bırak acıkmayı susamıorum bile :KK70:

Okudum konuyu kapadım ama gene dayanamadım açtım ve yazıyorum. 167 cm boyundayım ve 59 kilo olduğum zamanları hatırlıyorum. Yani ideal kiloda değildim ama fazlalıkta yoktu. Ve seni yazdıklarından 57 kiloykan şişko olarak nitelendirdiğini okuyunca şok oldum. Hele ki 49 kilo bildiğin çubuk kraker modeli oluyor. Bence normal kilodasın ve fazla kafana takma...

ßen ßiraz takıntılıyım :KK43:

gerçekten çok yararlı ben dışarı çıkamıordum .. evin içinde ip atlıordum ve özellikle basenler için iyi öncelikle zıplayarak ve koşar gibi ip atlama modeli var ya onu denemelisin gerçekden işe yarıor birde şu makas hareketini günde 50 defa yapsan muhteşem olursun. ßnm sauna eşofmanım falan yoktu strech film kullanıodum ki işede yarıordu :KK70: bence sauna eşofmanla daha da verim alırsın.. ama ip atlarken muhakkak giymelisin sauna eşofmanını yada strech filmi sarmalısın :)

ayy gaza geldim :KK1: dediklerini yapacagım inş. bakalım haftasonuna kadar verim alabilecek miyim? :KK66:

canım daha bi fark yokki :KK70: oyusden resimde yok. Ama bu halimi çok merak ediosan messengerde gösterebilirim :)

yooo canım fazla bi kilom yok dedinya o yüzden koycaksın zannettim resimleri hani yorumları alman açısından zayıfmısın normal mi yoksa gerçekten takıntımı yapıosun die:80:

X