Dudak Makyajı Yeşil ruj - Sihirli ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
ya bende aldım kırmızı olduğu söylediklerinden ama dudakta bildiği çingen pembe oldu
hiçte doğal durmadı
yarın da pembe dediklerini alayım diyorum bakalım o ne çıkacak
şeftali v.s. demişsiniz ama ben nette bulamadım satış yapan yer:KK31:

Kızlar ben de kullanıyorum bundaaann :KK52: Çok kalıcı ben memnunum açıkçası, ilkten dudak hatlarımı ortaya çıkarmak için etrafından bir kere geçiyorum üstüne de o gün kullanacağım rujumu sürüyorum ve sonuç kalıcı muhteşemlik :KK16:

bu rujlar hem markasız hem de çok ucuz. çok kalıcı olmasını da düşünürsek içeriğinde sağlığa zararlı maddeler (toksik maddeler) büyük ihtimalle vardır. hem bu kadar ucuz hem de kalıcı??? sağlığınız için ne olduğunu bilmediğiniz ürünler kullanmamanızı tavsiye ederim

ben denedim bu ruju geçen gün
bende kırmzı olmadı
böyle garip bi pembe oldu
fiyatıda 2 liraydı kullanmayı düşünmüyorm birdaha ne var içinde kimbilir :26:

bu rujlar hem markasız hem de çok ucuz. çok kalıcı olmasını da düşünürsek içeriğinde sağlığa zararlı maddeler (toksik maddeler) büyük ihtimalle vardır. hem bu kadar ucuz hem de kalıcı??? sağlığınız için ne olduğunu bilmediğiniz ürünler kullanmamanızı tavsiye ederim

yalnız sole bı durum var tabıkııcınde ne var bılmıyoruz cogumuz ama cok cok eskıden bu yesıl rujlar cok pahalıymıs teyzem ole demıstı bana herkes alamıyomus falan sımdı 3 tl cunku tedavulden kalktı kalkcak her yerde yok cıdden sadece ben koca ankarada bı sosyete pazarında gormustum o kadar cok cok eskıye dayanan bı ruj oldugu ıcın bence ucuz dıyorum ben ma markası nedır ıcınde ne var bılmıyorum da benımıcın rujun markası pek onemlı olmuyo ne bılım bı zararını da gormedım ılerde gorurrmuyuz Allah korusun :21::21::21: ama ruj ıcınde pahalı urunler almaya gerek gormuyorum ben ya
:18::KK17:

Kızlar kozmetikçiye gittiğinizden bu rujların altında dove yazmasına dikkat edin.bu rujların en kalitelisi markasının dove olanları.mat ve cok kalıcı

Bende kullanıyorum bu ruju:KK34:Önce ruju sürüyorum.Göz makyajımı yapana kadar ruj dudağımda bekliyor.Göz makyajım bittiğindede ruju dudağımdan siliyorum.Geride kalan doğal pembeliğini çok seviyorum.Ben bu şekilde kullanıyorum.

Bende almıştım bu rujlardan ama alırken cidden yeşil renk sanıyordum :KK1:Neyse soradan bu rujun o doğal pembeliğini de sevdim, ama kansorejen olabilitesi yüksek.. Bi de bir ara watsonsta satılan şeffaf rujlar vardı sürünce pembe ya da şeftali oluyordu hemde güneş koruyucuydu onlar belki daha sağlıklıdır buna göre, pembesi tam bu yeşil rujun tonundaydı aslında ama bu kadar kalıcı değil onlar ayrıca parlıyorlar :KK54:

Son düzenleme:
bende almistim pek kullanmadim gecende disari cikacaktik bir sureyim dedim surdum surdum baktim az pembe dedim biraz daha sureyim nerden bileyim gittikce koyulasiyor aynayada bakmadim sonra esim dedi o dudaklarin ne paylanco gibi olmussun anam aynaya bi baktim cingene pembesi cirtlak bir renk sonra sildim sildim az bisey cikti ama tatli bir renk kaldi o kadar yemek yedim agzimi sildim yikadim yinede ruj banamasin demedi cikmadi yani dugunlere giderken iyi olur :KK52::KK52:

bende almistim pek kullanmadim gecende disari cikacaktik bir sureyim dedim surdum surdum baktim az pembe dedim biraz daha sureyim nerden bileyim gittikce koyulasiyor aynayada bakmadim sonra esim dedi o dudaklarin ne paylanco gibi olmussun anam aynaya bi baktim cingene pembesi cirtlak bir renk sonra sildim sildim az bisey cikti ama tatli bir renk kaldi o kadar yemek yedim agzimi sildim yikadim yinede ruj banamasin demedi cikmadi yani dugunlere giderken iyi olur :KK52::KK52:

aynısı benımde basıma geldı hoş pembe ama

herkeste aynı renk olmuyor ya
bende de çok cart bi pembe olmuştu
çok hoş tatlı bi renk oldu diyenlerde var

slm kızlar baktım sitede çocukluğumuzun yeşil rujundan eser yok hemen bu konuyu açtım. hatırlar mısınız sarı dore tırtıklı bi dışı wardı. içinde de koyu yeşil bi ruj. weee sürünce bi kaç dk içinde pesbembe olrdu. opuyorumnanaktan üstelik bi kaç gün boyunca da geçmezdi.çok da doğal durudu zemuszemus şimdilerde üretiliyor mu bilmiyorm. ama en kısa zamnda üretiliyorsa da almayı düşünüyorum.paylaşımlarnızı bekliyorum sewgiler... sengözlerimebaksanab
konuyu 2009 da açmışsınız ve üretilmiyor demişsiniz lakin ben o dışı altın rengi tırtıklı ve yeşil renk ruj sürüncede fuşya pembe oluyor ve naparsan yap ne yersen ye dudaktan çıkmıyor o rujdan 2005 yılında iki adet almıştım kendime ve yıllarca kullandım onları
bende zaten eskilerden aklımda kalmıştı görünce hemen almıştım aa çocukluğumun rujuuuuu diye:KK76::KK9:

bu rujdan aldım almaz olaydım 5 yaşındaki yeğenime sürmüştüm alerji yapmış hastanelik olmuş hep makyaj yapardım yasakladı ailesi bu olaydan sonra ayrıca 10 dakikada çıktı ama ne yaptımda çıktı onu diyemem

Son düzenleme:
bu rujdan aldım almaz olaydım 5 yaşındaki yeğenime sürmüştüm alerji yapmış hastanelik olmuş hep makyaj yapardım yasakladı ailesi bu olaydan sonra ayrıca 10 dakikada çıktı ama ne yaptımda çıktı onu diyemem

çok enteresan bir durum :44:

X