Anket Yemek Bölümünde Neler Yapıyoruz

43 tarif 🧿 bir sponsor, bir defa ana başlık 1. liği :halay: :KK36: :nazar: :KK9:
Sabrın sonu selamet 🥰❤️💜🧿
Aynen bana özel bir konu açılıp belgesel niteliğinde başarım anlatılmalı yemek bölümünde bence 🤪🤗🤗🤗 ayy ödüllerim de çok güzeldi ama sultanım şimdi yani az kazandım ama öz kazandım 😂😂😂

Bakın üşenmedim sunumlarımı kolajladım 😂😂

Bakın ilk yarışmam
Eki Görüntüle 3344062
😂😂😂
Vee bunlarda diğerleri
Eki Görüntüle 3344063 Eki Görüntüle 3344064 Eki Görüntüle 3344065 Eki Görüntüle 3344066 Eki Görüntüle 3344067 Eki Görüntüle 3344068 Eki Görüntüle 3344069

😂😂😂

Gelişmeme tanıklık eden bir diğer isim Jenna16 Jenna16 güzelciğim bir şey söylemek ister misin 🤪🤪
C A N O C A N O @Blue_Peri Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne Elhan Elhan sizler de şahitsiniz 😂😂
Harikasin canımın içi 🫶🏻 :KK60: :nazar:

Bakın ilk yarışmam
Eki Görüntüle 3344062
😂😂😂
Vee bunlarda diğerleri
Eki Görüntüle 3344063 Eki Görüntüle 3344064 Eki Görüntüle 3344065 Eki Görüntüle 3344066 Eki Görüntüle 3344067 Eki Görüntüle 3344068 Eki Görüntüle 3344069

😂😂😂

Gelişmeme tanıklık eden bir diğer isim Jenna16 Jenna16 güzelciğim bir şey söylemek ister misin 🤪🤪
C A N O C A N O @Blue_Peri Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne Elhan Elhan sizler de şahitsiniz 😂😂
Allah'ım ne kadar güzeller :super: :KK60::nazar:
Emeğine sağlık bitanemmm. :KK9::KK9:

Bakın ilk yarışmam
Eki Görüntüle 3344062
😂😂😂
Vee bunlarda diğerleri

😂😂😂

Harika bir gelişme olmuş komşum 😍😅
Kolajlama fikri güzelmiş

Herkese Merhaba
Kadınlar Kulübü Yemek Bölümü ,Yemek Yarışmaları hakkında konuşmak istiyorum:KK3:
Tüm olumlu ,olumsuz eleştirilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yaklaşık 11 Yıldır Yemek Yarışması yapıyoruz. Her ay farklı ana başlıklarda kategoriler yapmaktayız ve bu kategoriler forumda olan tüm üyelere açık oluyor.
Bölümde yarışmaya katılan üyeler ve şahsım olarak büyük emekler veriyoruz ve sizlere sunuyoruz. Biz istiyoruz yemek yarışmalarına daha çok katılım olsun. Tabi bu katılım sadece yarışmalara katılarak olması gerekmiyor. Yaptığımız tariflere bazen oy vermek bile zor geliyor. İki bildirim sonrası bile istediğimiz oy sayısına ulaşamıyoruz. Bu bizi biraz üzüyor.
Yapılan tarifler belki hiçbir yerde bulamıyacağınız kadar özenli oluyor. Bunları incelemenizi ,yorum yazmanızı ya da hiç yoktan beğenmenizi bekliyoruz.:KK33:
Ayrıca yarışmanın sabit ana başlığında güzel sohbetler, arkadaşlıklar kuruyoruz. Bunlara dahil olmayı düşündünüz mü?

Bölüm hakkında merak ettiğimiz sorular var bunlara cevap verirseniz memnun oluruz :KK200: Hepsine değilse size uygun olanları konuşmak isteriz.

1)Yemek yarışmalarından haberdar mısınız?
2)Yemek yarışmaları yeterince tanıtılıyor mu?
3)Yemek yarışmasına katılmayı hiç düşündünüz mü?
4)Yemek yarışmalarına neden katılmak istemiyorsunuz?
5)Oylarınızı neye göre veriyorsunuz?
6)Yemek yarışmalarına nasıl katılacağınızı biliyor musunuz?
7)Yemek yarışması ana başlığında sohbetlere katılabileceğinizi biliyor musunuz?
8)Oyların nasıl verildiği hakkında fikirleriniz nedir?
9)Yarışmada yapılan tariflerin Forumun Yemek Tarifleri :KK56:bölümünde olduğunu biliyor musunuz?
10)Yarışmada ne gibi eksiklikler görüyorsunuz?
11)Yarışma bölümünde sohbetlere katılmayı hiç düşündünüz mü? Hayır ise sebebi nedir?
12)Ödüller hakkında bilginiz var mı? (Ödüller :KK56:)

13)Yarışma hakkında diğer görüşleriniz?
Ne güzel bir konu olmuş.Ben de kaç kere katıldım yarışmaya saymadım. Bu heyecanı yaşamak çok güzel. Arkadaşlıklarımız çok güzel. Özel hayatımıza da etkisi oldu. Sunum yapmaya alıştıkça normalde de sunumlara daha özenir hale geldik. Bir sürü güzel, bilmediğimiz tarifleri ailemiz tatma şansına sebep oldu.

Oy verirken sevdiğim tarif, iştah açıcı tarife veriyorum oyumu ama özellikle sunum etkili oluyor ben de. Yakın çekim, canlı görüntü, farklı sunum etkiliyor beni.

Ne güzel bir konu olmuş.Ben de kaç kere katıldım yarışmaya saymadım. Bu heyecanı yaşamak çok güzel. Arkadaşlıklarımız çok güzel. Özel hayatımıza da etkisi oldu. Sunum yapmaya alıştıkça normalde de sunumlara daha özenir hale geldik. Bir sürü güzel, bilmediğimiz tarifleri ailemiz tatma şansına sebep oldu.

Oy verirken sevdiğim tarif, iştah açıcı tarife veriyorum oyumu ama özellikle sunum etkili oluyor ben de. Yakın çekim, canlı görüntü, farklı sunum etkiliyor beni.
Çok teşekkür ederiz canım ❤️
Sende benim bu bölümde olan iyi kilerimden birisin🤗

Bakın ilk yarışmam
Eki Görüntüle 3344062
😂😂😂
Vee bunlarda diğerleri

😂😂😂

İlk sunumdan itibaren muhteşemsin bebeğim :KK68: sadece daha iyi fotoğraf çekmeyi öğrenmişsin hakkını yeme ilk sunumunda çok özenli ve güzel :KK68: hep öyleydin zaten

Yarisma da önce oy kullanarak dahil olmuştum...çok güzel tarifler ve sunumlar vardi bir arkadaşın cesaretlendirmesi ile katıldım .

Iyi ki katılıp bu heyecanı yaşamışım diyorum
2 kez yarışma kazandım ramazan sofraları ve et yemekleri :KK49:

İlk hediyem Nevreste Nevreste isabel isabel in seçimi ile çok mutlu olup ağlamıştım hala unutmam ve kullanmaya kıyamıyorum 🍀

Bilmediğim , görmediğim yörelerin yemeklerini denedim zamanla çok şey kattı hayatıma :hamarat:

Eski arkadaşlarım BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 deynepnaz deynepnaz Elalis Elalis C A N O C A N O yasminsay yasminsay ve özellikle sen Nevreste Nevreste her yarışmada desteğinle hiç yalnız birakmadin :KK68: iyi ki varsınız .❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Yanımda olamasanda sen N Nana artık burda olmasanda iyi ki geçtin hayatımdan ❤️

Yarisma da önce oy kullanarak dahil olmuştum...çok güzel tarifler ve sunumlar vardi bir arkadaşın cesaretlendirmesi ile katıldım .

İlk hediyem Nevreste Nevreste isabel isabel in seçimi ile çok mutlu olup ağlamıştım hala unutmam ve kullanmaya kıyamıyorum 🍀

Bilmediğim , görmediğim yörelerin yemeklerini denedim zamanla çok şey kattı hayatıma :hamarat:

Eski arkadaşlarım BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 deynepnaz deynepnaz Elalis Elalis C A N O C A N O yasminsay yasminsay ve özellikle sen Nevreste Nevreste her yarışmada desteğinle hiç yalnız birakmadin :KK68: iyi ki varsınız .❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Yine yeniden azim ve istikrarla seni aramızda görmek istiyoruz minikom 😍 Sende iyiki varsın 🩵

Teşekkür ederiz canım ❤️
Yine devam edelim inşallah 🤲 ❤️

X