Yaşça küçük ve tecrübesiz erkek

Kızlar iyi geceler. İki senedir instagramdan takipleştiğim bi çocuk vardı, geçen gün mesaj attı, sana yazmak konusunda çok gel gitlerim oldu ama sana karşı engel olamadığım bir merak duygusu var, tanımak istiyorum diye. Hoşuma gitti açıkçası, neden olmasın dedim. İş eğitim entelektüalite anlamında iyi, ki ben bunlara önem veririm. Fakat benden 5 yaş küçükmüş:KK43: benim büyük olduğumu bilerek yazmış, ben de onun küçük olduğunu biliyordum ama açıkçası ümidim 2-3 yaş olmasıydı, 5 biraz fazla geldi.

Ayrıca kendisi ilişki anlamında tecrübesiz, kendisi de inkar etmedi zaten, muhtemelen sen benden daha tecrübelisin böyle olmasını da anlıyorum falan dedi, yani yaşım veya yaşanmışlıklarımla ilgili onun bir sorunu yok. Ama benim kafam karışık maalesef:KK43:
Birincisi ben erkeğin terübeli olmasını tercih ederim, böyle ilişkide bütün yük üstümde olacak gibi hissediyorum ve yaşı da küçük olduğu için ona bişeyler öğretmem gerekecekmiş gibi, yani erkek gibi göremeyecekmişim gibi hissediyorum.

Bir de (bu konuda belki eleştirenler olacak ama) kendisi mutfağa çok düşkün, yalnız yaşamış uzun yıllar bunu anlayabiliyorum, mecbur kalmış bir yerde ama ailesinin yanında da yemekleri bu yapıyor. Yemek dediysem içli köfte kuru dolma vs😅 yani benim annem yapamıyor mesela içli köfte. Bir de bayramın 2.günü yüz yüze görüşeceğiz ilk defa, ilk görüşmeye içli köfte getirmeyi teklif etti😂 yani böyle olunca benim gözümde iyice feminenleşiyor.

Ne sorduğumu da bilmiyorum aslında, yüz yüze görüşmeden karar vermeyeceğim ama sizin de fikrinizi almak istedim, bu ilişki yürür mü dersiniz?
Icli köfte cok severim 😐

Kızlar iyi geceler. İki senedir instagramdan takipleştiğim bi çocuk vardı, geçen gün mesaj attı, sana yazmak konusunda çok gel gitlerim oldu ama sana karşı engel olamadığım bir merak duygusu var, tanımak istiyorum diye. Hoşuma gitti açıkçası, neden olmasın dedim. İş eğitim entelektüalite anlamında iyi, ki ben bunlara önem veririm. Fakat benden 5 yaş küçükmüş:KK43: benim büyük olduğumu bilerek yazmış, ben de onun küçük olduğunu biliyordum ama açıkçası ümidim 2-3 yaş olmasıydı, 5 biraz fazla geldi.

Ayrıca kendisi ilişki anlamında tecrübesiz, kendisi de inkar etmedi zaten, muhtemelen sen benden daha tecrübelisin böyle olmasını da anlıyorum falan dedi, yani yaşım veya yaşanmışlıklarımla ilgili onun bir sorunu yok. Ama benim kafam karışık maalesef:KK43:
Birincisi ben erkeğin terübeli olmasını tercih ederim, böyle ilişkide bütün yük üstümde olacak gibi hissediyorum ve yaşı da küçük olduğu için ona bişeyler öğretmem gerekecekmiş gibi, yani erkek gibi göremeyecekmişim gibi hissediyorum.

Bir de (bu konuda belki eleştirenler olacak ama) kendisi mutfağa çok düşkün, yalnız yaşamış uzun yıllar bunu anlayabiliyorum, mecbur kalmış bir yerde ama ailesinin yanında da yemekleri bu yapıyor. Yemek dediysem içli köfte kuru dolma vs😅 yani benim annem yapamıyor mesela içli köfte. Bir de bayramın 2.günü yüz yüze görüşeceğiz ilk defa, ilk görüşmeye içli köfte getirmeyi teklif etti😂 yani böyle olunca benim gözümde iyice feminenleşiyor.

Ne sorduğumu da bilmiyorum aslında, yüz yüze görüşmeden karar vermeyeceğim ama sizin de fikrinizi almak istedim, bu ilişki yürür mü dersiniz?
Hiç unutmam lisede biyoloji hocam ;kızlar evleneceğiniz erkek sizden en az beş yaş büyük olsun derdi ,saçma gelmişti şimdi ne haklı diyorum. İstisnalar kaideyi bozmaz ve bu ülkede erkekler geç olgunlaşıyor ,anneleri ablaları hizmetçiliğnii yaptığı prenseslermiş gibi davrandığı için. Liseden bu yana kendi yaşıtım sevgilim dahi olmadı hep çocuk gibi geliyorlar bilmiyorum bence hoş da görünmüyor dışarıdan kadının büyük olması . Bir önceki yorumumda örnek verdim görümcem kendinden 6 yaş küçük biri ile evlendi ablası gibi davranıyordu en son bıraktığımızda. Ha mutluydular ama net ablalık yaptığı için:) Ben tercih etmezdim kendimden küçük erkek ,hatta kendi yaşıtım dahi olmazdı . Eşim benden 6 yaş büyük. Bilmiyorum kültürümüzün bana dayattığı bi dogma bu sanırım bana iğreti geliyor erkeğin küçük olması

Bence deneyin tadınızı çıkarın olmadı ayrılırsınız☺️benim bir tanıdığım 6 yaş vardı aralarında adam 6 yaş küçüktü evlendiler çokta mutlular iki çocukları oldu deneyin bir🙂🙂
yani muhabbet de gidiyor aslında, tamamen goy goy yapıyoruz, ben de biraz kafam dağılır diye cevap vermiştim zaten ama onun beklentisi var gibi

Araba benim için de kriterlerden biri , kendi arabamı 25 yaşında çalışarak almıştım karşımdaki erkekten de çalışkan olmasını beklerim.
Yok bence baştan kestirip atın derim. Biraz dişil enerjisi yüksek biri gibi geldi bana
evet yani benim üçüncü arabam ki her şeyi geçtim ben bir ihtiyaç olarak görüyorum arabayı, hele erkek için.
ben buluşmadan sonra metro durağına bıraktığımı bilirim görüştüğüm erkekleri, çok itici oluyor gerçekten

32 yaşında adam ilişkiler konusunda tecrübesiz nasıl olabiliyor ben onu anlamadım. 20 yaşında falan sandım başta. Yemek yapması da feminen falan yapmıyor lütfen artık şu saçma kafalardan çıkalım
ilk görüşmeye içli köfte getirmeyi teklif etmesi bence bir tık yapıyor gibi

evt ama meslek olarak yapmak başka evde yemek yapma rolünü üstlenmek başka geliyor. bir de ilk görüşmeye içli köfte getirmeyi teklif etmek nedir ya
Bence siz bu cocugun kismetini kapamayin. Hem yemek yapmayi biliyor hem genc. Bu ozelliklere deger veren birisiyle gorusmeli. Ben de 37yim. Bekar olsam 32 yasindaki erkegi tercih ederim yasitim veya daha yasli bir erkege. Ayrica aksine, yemek yapmayi bilmeyen erkege de erkek demem. Bana gore evdeki yemekleri esim yapmali. Bizim evde oyle ve cok sansliyim.

Ben erkeğin kucuk olmasini sevmem. Kendimi abla gibi hissederim seklinde ön yargim var. 😄

Yemek yapan, mutfakta iyi olan erkek bence güzel bir şey feminen değil ama ilk buluşmaya içli köfte de getirmesin ya. 🙄 Cok sacma bir hareket.
mesele sadece yemek yapması değil, adamın muhabbetinin yarısı da yemek üstüne dönüyor, tarif vermeye bile kalktı😂 yani bu da haliyle bana tuhaf geldi, hobisidir falan diye düşünmek istiyorum ama bilemiyorum

Bence siz bu cocugun kismetini kapamayin. Hem yemek yapmayi biliyor hem genc. Bu ozelliklere deger veren birisiyle gorusmeli. Ben de 37yim. Bekar olsam 32 yasindaki erkegi tercih ederim yasitim veya daha yasli bir erkege. Ayrica aksine, yemek yapmayi bilmeyen erkege de erkek demem. Bana gore evdeki yemekleri esim yapmali. Bizim evde oyle ve cok sansliyim.
sizin tercihiniz böyle olabilir saygı duyarım, mevzu sadece yemek yapması değil açıkladım yorumlarda, adam ilk görüşmeye içli köftesini saklama kabına koyup gelmeyi düşündü mesele bu. bana feminen geldi. yani hemen çocuğun kısmetini kapamayın falan diye linçlemeyelim lütfen. soru işaretlerim var ve değerlendiriyorum doğal olarak

mesele sadece yemek yapması değil, adamın muhabbetinin yarısı da yemek üstüne dönüyor, tarif vermeye bile kalktı😂 yani bu da haliyle bana tuhaf geldi, hobisidir falan diye düşünmek istiyorum ama bilemiyorum

Muhabbetin yarisi yemek mi😑😑😑😑
Ben buluşmaya filan gitmezdim. Hobi de olsa nebileyim benim ilgi alanim degil bu kadar yemek konuşmak sıkılırdım.

Evdeki yemekleri de erkek yapmaz yaaaa kimsenin ortası yok of 😂

yüz yüze görüşmeden kestirip atmak istemedim

Hiçbir şekilde beğenmediğiniz adamla yüz yüze görüşmekte ısrar etme nedeniniz ne peki ?

Adamı madem beğenmediniz, bayram günü şehir dışından kalkıp gelmesin boşu boşuna.

Hiçbir şekilde beğenmediğiniz adamla yüz yüze görüşmekte ısrar etme nedeniniz ne peki ?

Adamı madem beğenmediniz, bayram günü şehir dışından kalkıp gelmesin boşu boşuna.
benim için gelmeyecek, zaten gelip gidiyormuş ist.a ve gelecekti bayramda. hiç görmeden karar vermek istemememin nesini anlamadınız? yani en azından bir kahve içer daha iyi tanırız birbirimizi diye düşünüyorum. mesaj dili de bazen yanıltıcı olabiliyor. hiç bir şekilde beğenmedim demedim, olumlu yönleri de olduğunu söyledim benim için

X