Yarın doktora gidiyorum

senadx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2018
65
71
24
konuyu farklı bir baslık altında açmıştım ama buraya da yazmak istedim.
Merhabaalar iyi aksamlar. umarım yanlıs bir şey yazmıyorumdur lütfen uyarın :) 24 yasındayım üni son sınıf öğrencisiyim ve kendimi bildim bileli her şeyi cok kafama takıyorum. stres yönetimim asla ama asla yok. istemedigim bir olay oldugunda hemen mideme vuruyor zaten midem bulanıyor böyle yemek boruma sanki öküz oturuyor gibi. psikolojik mide bulantısı galiba bu. artık normal insanlar gibi zevk alarak yemek yemek istiyorum hicbir şeyi kafaya takmadan mutlu olmak gülmek eglenmek istiyorum. hem okul hayatım hem dersler sınavlar hem de iliskiler derken son bir kaç aydır kendimi cok kötü hissediyorum. mutlu olamıyorum bildiğiniz, mutsuz oldugum icin de yemek bile yiyemiyorum iştahsızlık boyut atladı. annemle babamdan farklı sehirde yasıyorum geçen ay memlekete gittim babam dedi ki nasılsın kızım napıyorsun koyverdim ağlamaya :) hani ben de bilmiyorum noldugunu ama dedim iyi değilim ben. her şeyi kafama taktıgım icin artık patlak veriyor olabilir bünyem. bu yüzden randevu aldım yarın psikiyatriye gideceğim. ilaç vereceğini biliyorum kullanacagım da belki kaygılarımı stresimi azaltır daha mutlu olabilirim. ilaç kullanan cok arkadasım var ama buraya da yazmak istedim. kendim halletmeye calıstım çözmeye calıstım ama başaramadım artık hayattan zevk almak istiyorum. en azından zevk alarak yemek yemek. fikir vermek yasak mı bilmiyorum ama en azından ilaç kullananlar gerçekten faydasını gördünüz mü? teşekkür ederim yazacak olanlara.. sağlıklı kalın

Kendin için çok doğru bir karar vermişsin umarim bu durum geçici bir dönem olur ve mutlu olursun 🥰🥰

7 aydır ilaç kullanıyorum. hafif dozda bir şey benimki. kendime geldim. pek yan etki de yaşamadım. dr ilaç kullanmanı uygun görürse kullan. ben de keşke daha erken başlasaymışım.

X