Yardımcı olur musunuz lütfen,

Leviosaa

Gül, güldür, güzelleştir 🪷
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
877
665
27
İyi geceler kızlar, morelim çok bozuk.

İster ağda yapayım ister jilet bıçağı ile alayım, ne yaparsam yapayım bikini bölgemde hep bir sivilcelenme hep bir kıl dönmesi ve batık oluşumu. Çıldıracağım artık ya!
Kese yapıyorum, krem ve jeller sürüyorum.
Bu aptal kıllar sivilce ve batık yapmadan çıkamaz mı artık?
Bir de hepsi neden aynı anda çıkmıyor, aynı anda aldığım tüylerin yarısı çıkıyor yarısı 2 gün sonra çıkıyor, özgüvenimi aşırı zedeliyor bu konu, nolur bir bilen ve bu durumu aşan birisi yardım edebilir mi?

İyi geceler kızlar, morelim çok bozuk.

İster ağda yapayım ister jilet bıçağı ile alayım, ne yaparsam yapayım bikini bölgemde hep bir sivilcelenme hep bir kıl dönmesi ve batık oluşumu. Çıldıracağım artık ya!
Kese yapıyorum, krem ve jeller sürüyorum.
Bu aptal kıllar sivilce ve batık yapmadan çıkamaz mı artık?
Bir de hepsi neden aynı anda çıkmıyor, aynı anda aldığım tüylerin yarısı çıkıyor yarısı 2 gün sonra çıkıyor, özgüvenimi aşırı zedeliyor bu konu, nolur bir bilen ve bu durumu aşan birisi yardım edebilir mi?
birçoğumuzun da pürüzsüz değil inanki çoğumuzun öyle zaten… benm de hep iğne izleri var kıl dönmelerini çıkarmaktan😂 çok zevk alıyorum mahvettim yola yola. ama yeni lazer epilasyon aleti aldım o biraz çözdü gibi oldu bu batık olayını sanki . henüz çok kullanmadm 3-4 kere kullandım ama azaldı gibi geliyor gözüme

benim de genitalda çok batık oluyordu. çoğu kişi dar, ağı sıkan pantolonlar sebebiyle olduğunu söylüyor. lazere gittim ve 4-5.seanstan sonra bbeebbek gibi oldu 😂

X