Yardım lütfen

Nemesiss10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2023
46
11
32
Merhaba oğlum 5 günlük ve sütüm çok az geliyor devamlı emziriyorum ama hala istediğim seviyede değil o yüzden golden goat mama takviyesi yapıyorum,, bugün 3. Gün olmak üzere dışkılama yapmadı, ilk 2 gün dışkılamıştı,, ve 2 gündür bezinde pembemsi lekeler görüyorum,, sormak istediğim şey acaba yetersiz mi besleniyor ve kaka yapamaması bir sorun sebebiyle mi,, çok tecrübesizim ve endişeleniyorum doktor kontrolümüzde perşembe günü

1 haftaya kadar doktorlar normal kabul ediyor.bacaklarını pedal çevirir gibi hareket ettirin,karnına masaj yapın ben kendi çocuklarıma kimyon kaynatıp tülbentte süzüp ılık ılık içirirdim doktorlarda sordum bi zararı yok bi deneyin. Sütünüzün gelmesi için 10 dakikada bi emzirin rezene çayı için yemeğinizi yiyin ve en önemlisi bol bol sıvı tüketin bol su için

Merhaba oğlum 5 günlük ve sütüm çok az geliyor devamlı emziriyorum ama hala istediğim seviyede değil o yüzden golden goat mama takviyesi yapıyorum,, bugün 3. Gün olmak üzere dışkılama yapmadı, ilk 2 gün dışkılamıştı,, ve 2 gündür bezinde pembemsi lekeler görüyorum,, sormak istediğim şey acaba yetersiz mi besleniyor ve kaka yapamaması bir sorun sebebiyle mi,, çok tecrübesizim ve endişeleniyorum doktor kontrolümüzde perşembe günü
Daha sık besle . Sık sık emzir sütun artar.ne kadar emerse okadar süt. Mama vererek emmesini geciktirirsin olması gerektiği gibi olmaz süreç. İstediğin seviye nedir. bebeğin migdesi şuan kiraz kadar musluk gibi akmaz damla damla konsantre süt gelir zaten ilk günler. pembemsi leke biz hastaneden çıkarken de oldu Doktor sık sık emzir düzelir demişti. Biberon kullanma meme reddine neden olur. Kaşık biberonla verebilirsin

Bezini idrarla dolduruyorsa doyuyordur mamadan sonra mi böyle bir kaka problemimi oldu eğer öyleyse mamadan kaynaklıdır

1 haftaya kadar kaka yapmazsa normalmiş. Siz sık sık emzirip bol su sıvı tüketin.

X