Yardım edermisiniz

gulsenay

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
148
11
22
Öncelikle merhaba 15 -19 Ocak regldim 28-33 gün döngü sürem varmış FLO uygulamasi öyle diyor 8 gün sonra yumurtlama günü gösteriyor 31 Ocak ovulasyon başlamasına iki gün kalmış yarın kadın doğuma gideceğim hiçbir sorun yok çatlatma iğnesi yazarmi çünkü doğal yollarla deniyoruz bir sorun yok ama olmuyor aynı zamanda bifolic kullaniorum folik asit olarak birde çok araştırdım hayıt macunu kullaniorum öyle çok hamile kalan var bana yardımcı olurmusunuz birde ben hesapladigim zaman 1 Şubat yumurtlama günü gösteriyor test pahalı değil ama eşim evlendigmizden bu yana çalışamıyor haliyle test biraz tuzlu oluo bana bir sonraki sorumda şu bildigniz uygun marka test adı varmı şimdiden tessekur ederim.

Öncelikle merhaba 15 -19 Ocak regldim 28-33 gün döngü sürem varmış FLO uygulamasi öyle diyor 8 gün sonra yumurtlama günü gösteriyor 31 Ocak ovulasyon başlamasına iki gün kalmış yarın kadın doğuma gideceğim hiçbir sorun yok çatlatma iğnesi yazarmi çünkü doğal yollarla deniyoruz bir sorun yok ama olmuyor aynı zamanda bifolic kullaniorum folik asit olarak birde çok araştırdım hayıt macunu kullaniorum öyle çok hamile kalan var bana yardımcı olurmusunuz birde ben hesapladigim zaman 1 Şubat yumurtlama günü gösteriyor test pahalı değil ama eşim evlendigmizden bu yana çalışamıyor haliyle test biraz tuzlu oluo bana bir sonraki sorumda şu bildigniz uygun marka test adı varmı şimdiden tessekur ederim.
31 ve 1 olması bisey etki ermez ki canım o yuzden zaten gun aşırı birliktelik oluyor ya mesela 28 29 30 31 1 2 3 bu gunleri degerlendir de yanlis anlamazsan bisey sormak istiyorum. Esinin çalışmadığını soylemissin testler pahalli falan gibisinden. Çocuk yapmaya nasil karar verdin bu donemde onun ihtiyaclarini nasil karsilayacaksiniz

31 ve 1 olması bisey etki ermez ki canım o yuzden zaten gun aşırı birliktelik oluyor ya mesela 28 29 30 31 1 2 3 bu gunleri degerlendir de yanlis anlamazsan bisey sormak istiyorum. Esinin çalışmadığını soylemissin testler pahalli falan gibisinden. Çocuk yapmaya nasil karar verdin bu donemde onun ihtiyaclarini nasil karsilayacaksamileya

Eşin evlendiğinden bu yana çalışmıyorsa, test almaya harcanan parayı bile hesaplıyorsan neye güvenip çocuk yapmaya kalkıyorsunuz çok merak ediyorum gerçekten.
Telefon uygulaması sizin bedeninizde olanı bilemez, uygulamaya güvenmeyin.

Amileyat oldu bu hafta çalışma raporu çıkarsa işine devam edicek zaten böyle bir durum olursa yani hamile kalırsam Allah onun rızkını verir inşallah eşimin yaşama sevinci gibi birşeyi yok yeni evli olmamıza rağmen ve kendisi de çok diyor evimize neşe gelir dünyanın en mutlu insanı olurum falan diyor böylelikle bende çok umutlaniorum birazda ailesinin baskısından stres yapıyorum.o nedenle çok istiyorum

Eşin evlendiğinden bu yana çalışmıyorsa, test almaya harcanan parayı bile hesaplıyorsan neye güvenip çocuk yapmaya kalkıyorsunuz çok merak ediyorum gerçekten.
Telefon uygulaması sizin bedeninizde olanı bilemez, uygulamaya güvenmeyin.
Fazla sert bir yorum yappmissiniz sabırla cevap veren onca insan umarım size örnek olur Allah veridgi boğazı aç koymazmis keşke insanlarin böyle heveslerini kirmasaniz .eğer tartışma arıyorsanız benim yazdıklarıma cevap yazmassiniz tessekur ederim .

X