yardım edebilirmisiniz???

N

naughtyyy

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi naughtyyy
merhaba kızlar. ben ilk defa gebelik testi yaptım. testin içinden küçük bir poşette toz çıktı. bu tozu katmadan yaptım testi negatif... acaba toz kullanılcakmıydı testin talimatında bişey yazmıyodu. cevap yazarsanız sewinirim =)

• Konu Sahibi naughtyyy
O toz dedigin sey nedir? Yani böyle kagit parcasi icinde kücücük toplar gibimiydi? Sayet öyleyse o nemlendirici yani satilan mallar bozulmasin diye cogu kutularin icine koyuyorlar. Onun kesinlikle testlerle bir alakasi yoktur.

• Konu Sahibi naughtyyy
o toz tatlım nem kapmasın dıye test merak etme etkılemez

• Konu Sahibi naughtyyy
evet küçük top gibi şeyler küçük bi kağıdın içindeydi :)) bide bişey daha sorucam sanırım son kullanma tarihi qeçmiş.eve qeldiğimde farketmiştim eczaneye qidip söylediğimde birşey olmaz sonuçlar doğru çıkar dediler iade edemedim. sizce sonucum doğrumudur ?

• Konu Sahibi naughtyyy
SKT gecmis mallari niye satiyorlar sonrada hic birsey olmaz gibisine takiliyorlar anlamiyorum. Keske sen yinede israr edip yenisini alsaydin.

• Konu Sahibi naughtyyy
başka bi test alsam iyi olcak sanırım. tam olarak güvenilirmidir bu testler ? 3 haftadır adet görmüyorum neredeyse.

• Konu Sahibi naughtyyy
canım adetlerin düzenliyse ve ilk defa böyle gecikme varsa testi tekrarla tabiki 3 haftadır adet görmemek önemli bi durum bence

• Konu Sahibi naughtyyy
Bahsettiğin toz ,testi korumak amaçlı olan bir kimyasal karışım.Onunla işin yok cnm,çöpe atabilirsin

• Konu Sahibi naughtyyy
teşekkür ederim cevaplarınız için çok saolun :1rolleyes:

canım o toz paketi sadece gebelik testlerinde değil dikkat ettiyseniz hemen hemen bütün ürünlerde olur ve nem önleyicidirr...

tozla bir ilgisi yok testin.bir kan testi yaptırsan canım bukadar endişeliysen.3 hafta ciddi bir gecikme çünkü.

X