Ya benim lise mezuniyetim var da hangi elbiseyi giysem karasızım yardım eder misiniz

Hangisi

• Ankete Katılan
    21

semsem4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
5
1
18
Bu ikisinden hangisini giymeliyim. Siyah olanı bi düğünde giymiştim ve herkes inanılmaz yakıştırmıştı ama çok kapalı olduğu için okul ortamında da pek giymek istemiyorum. Yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20240430_140905.jpg
    IMG_20240430_140905.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 113
  • IMG_20240428_162611.jpg
    IMG_20240428_162611.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 114
Bu ikisinden hangisini giymeliyim. Siyah olanı bi düğünde giymiştim ve herkes inanılmaz yakıştırmıştı ama çok kapalı olduğu için okul ortamında da pek giymek istemiyorum. Yardımcı olur musunuz
Tabikide tartışmasız mavii

Yeşil çok kapatmış ben maviye bayıldım

Cübbeniz kısa ise mavi, cübbe olmayacak ve bu bir balo ise o zaman uzun olanı tercih edin bence

Bu arada tebrik ederim Allah nice başarı dolu eğitim yılları nasip etsin ❤️

Cübbeniz kısa ise mavi, cübbe olmayacak ve bu bir balo ise o zaman uzun olanı tercih edin bence

Bu arada tebrik ederim Allah nice başarı dolu eğitim yılları nasip etsin ❤️
Aslında bi okulda bir de dershanede olacak. okulda cübbe var. Dershane sadece eğlence amaçlı müzik eşliğinde oyun falan. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim ❤️

Mavi tam çıtı pıtı, çok da yakışmış sizseniz eğer 💐

Siyah yaşına da uygun değil bence. Kesinlikle mavi. Hem daha güzel hem daha genç işi

X