Ver Elini Hayat'in muhterem gunlugu :)

yok onun icin degil kilo verdiriyormus ben denedim migdem agridi ama sirkeden degilmiss

evet, o yontemle zayifladigini soyleyenler de var, ben de arastirdim bi ara, galiba metabolizmayi ve sindirim sistemini iyi calistiriyormus. ne derece dogru bilmiyorum.ama bende pek ise yaradigini soyleyemem. ama faydasini gorenler var. bal da karistirinca , o zmn yakmiyormus mideyi diye okumustum forumdan.

aminn canim sen bariii söylee esim sen 100kilo olsanda ben seni begenirim diyor nezaman baslasam beni kandirip vaz geciriyorr kendimden tiksiniyorummm esimdende utaniyorumm hadi canim yarindan itibaren baslicam söz sende bana destek cik

aminn canim sen bariii söylee esim sen 100kilo olsanda ben seni begenirim diyor nezaman baslasam beni kandirip vaz geciriyorr kendimden tiksiniyorummm esimdende utaniyorumm hadi canim yarindan itibaren baslicam söz sende bana destek cik

Tabi ki seni seven kilolarinla da sever, bir tarafda da kilolu, bakimsiz, genis kalcali, gobekli, kendini salmis bir es, diger tarafda incecik, zarif, giydiyi her sey uzerine cuk oturan, bi yere gittiginde kimsenin gozlerini alamadigi , 2 cocugum var diyince her kesin sok oldugu, civil civil parlayan bir es.. sence hangisi daha iyi? :KK31: sakin kanma esine, kilolardan kurtulmaya bak sen, biran once basla. ben de her zaman destekcinim cnm.

sabah kahvaltim olarak bunlari yedimm 3tane yumurta yarim domates 3dilim sucuk az birseyde beyaz peynir ekmek yokkk bide sirkeli su ictim nasil sencee

sabah kahvaltim olarak bunlari yedimm 3tane yumurta yarim domates 3dilim sucuk az birseyde beyaz peynir ekmek yokkk bide sirkeli su ictim nasil sencee

supersin cnm. ayneeen devam. kahvaltin cok guzel. inan bu sekilde 3-4 gun devam edersen sonra istesen bile fazla yemeyeceksin. sakin aksam kacamak yapma cnm. bol bol su ic, bitki cayi icc. baslamak basarinin yarisidir, artik baslamis bulunuyorsun geriye donuss yoook :KK64:

saat 16-30 ve su saate kdr cok iyi geldim . artik 3. gunum ve cok zorlanmiyorum sukurler olsun Rabbime. suyu da artirdim bugun. simdi kutuphaneye gidicem ders calismaya, evde bir turlu konsantre olamadim. gece gelince menumu de yazarim insaallah. :KK49:

offff canim ya evlilik yildönümümüz vardi esim beni gine kandirdi yagli yagli yemeklerr pastalarr ee tabi bende bozuldu diyee vazgecilmezimm olan redbullum ve cikolatalrimi birgüzelll yedimmm pismanimmm sistikce sisiyorummm napcami bilmiyorummm offfff

Merhabaa sevgili gunlugum :KK16:
3. gunumu de bitirmis bulunuyorum nerdeyse. cok sukur bugun de bozmadan cok iyi devam ettim maratonuma :) cok uzatmadan yazayim gunumu :)

8 aralik 2012 - 3. gun

SABAH (10-40): 1 brdk su
2 yumurta ve yesil sogan, maydanoz ve dereotulu omlet.
yarim dilim cavdar ekmegi
3 parca et (ozel yapim kavurmam :)))
OGLEN (13-30) : 2 parca et
1 kupa sekersiz nescafe
AKSAM (17-00): 1 kucuk kase yogurt
(17-30): 3 parca et

20-30: 1 brdk sutlu kahve + 1 kup seker (!)
23-50: 1 kupa yesil cay
00-30: 1 kupa form cayi + 4 kayisi

Gunun degerlendirmesi: bugunden itibaren biraz yemeye basladim. yarindan itibaren saglikli beslenmeye basliyorum. artik cok sukur midemi kucultmeyi basardim, 3. gunumde hic zorlanmadim, Allah guc verdi bana . Bugun su miktarini baya artirdim. 2 litre su ictim bugun :KK19: 20 dk sabah yurudum ( cumartesi bize yakin bi pazar oluyor, oraya gittim yuruyerek, saglikli beslenme icin alisveris yaptim biraz, brokoli, marul, domates, salatalik, maydanoz, balik falan aldim :) sonra izgara tavasi almak niyetiyle tabak canak tencere satilan bi magazaya girdim. izgara tavasi kalmamisti malesef alamadim ama, bir suru beni motive edecek sey aldim, cok guzel kahvalti tabagi, yeni su bardaklari falan aldim. sonra da market alisverisi yaptim, ordan da peynir, zeytinyagi, yogurt ve et aldim :)) 2 kilo etle ve tereyagiyla gene ozel yemegim olan kavurmayi yaptim, buzdolabina koydum. gercekten cok tok tutuyor ve coook lezzetli :) Gece de 22-20de yuruyuse ciktim, 30 dk yurudum tempolu sogukta,bi guzel dondum :KK70:, eve de gelip 10 dk dans ettim.
bugun toplamda 2 lt su, 50 dk yuruyus + 10 dk dans . gayet ic acici bir gundu benim icin :21: sukurler olsun. insaallah boyle devam ede bilirim onumuzdeki gunlerde de:)
bagirsaklarima da 5 uzerinden 3 veriyorum bugun icin :)
Bugunku hatalarim : 1.aksam kantinde ictigim o sutlu kahveye 1 kup sekeri atmayacaktim !
2. et agirlikli beslenmem de yalnis bence, ama yarindan daha renkli beslenmeye caliscam insaallah

Bir de karar verdim, her gunumu menu, hareket, su, bagirsak , hatalar ve s. acisindan genel olarak 10 puan uzerinden degerlendircem.
Bugun kendime verdiyim puan : 10 uzerinden 6 :)
bugunluk bu kadar :KK42:

offff canim ya evlilik yildönümümüz vardi esim beni gine kandirdi yagli yagli yemeklerr pastalarr ee tabi bende bozuldu diyee vazgecilmezimm olan redbullum ve cikolatalrimi birgüzelll yedimmm pismanimmm sistikce sisiyorummm napcami bilmiyorummm offfff

tabi diyete veya saglikli beslenme diyelim suna, evlilik yildonumu gununden baslamak belki pek dogru olmamistir cnm. o yuzden sucluluk duyma sakin. kim olsa ayni sey olurdu. demek ki bugunu unutuyoruz 1 defaya mahsus olmak sartiyla, yarindan Bismillah diyerek basliyoruz tmm mi? Bu arada evlilik yildonumun kutlu olsun. Hep birlikte mutlu ve huzurlu bir omur gecirin insaallah:)

tabi diyete veya saglikli beslenme diyelim suna, evlilik yildonumu gununden baslamak belki pek dogru olmamistir cnm. o yuzden sucluluk duyma sakin. kim olsa ayni sey olurdu. demek ki bugunu unutuyoruz 1 defaya mahsus olmak sartiyla, yarindan Bismillah diyerek basliyoruz tmm mi? Bu arada evlilik yildonumun kutlu olsun. Hep birlikte mutlu ve huzurlu bir omur gecirin insaallah:)

cokkk tsklerr canimm ama ben en iyisi pazartesi basliyimm senii de tebrik ederimm iyiii gidiyorsunnn

X