Çene Estetiği Vaser Liposuction ile gıdı aldırma

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
3 aydan fazla oldu ama eski dalgasi yok.ozellikle sol taraf yok denecek kadar az. Benim yukarda attigim resimde 2 tane cizgi var. Sanirim cok sikilastirmis orada ve o iki tane cizgi hala duruyor ve gecmeyecek galiba. Ama goruntu olarak cok memnunum. Cene dolgu yaptirdim cene hattim daha ortaya cikti.
merhaba, ben gıdıdan lipomatik oldum 15gun once cok minikti benim gıdım şuan görüntüsü ameliyat öncesinin aynısı dokununca sertlik var ne kadar surede toparladınız düzelecek mi boyle mi kalacak diye endiselerim var

Merhaba ben 24 aralıkta 2018 akif mehmetogluna yaptırdım.yaninda kol vaser de yaptırdım.evet gidim gusel oldu ama hissiz ve kaskatı hala şiş ama en az 3 ayda iyilesiyormus dalgalanma ve yer yer şişlikler var ilk günler çok zor mosmor oluyor sanki biri boğazından sıkmış gibi ama 1 haftaya geçiyor kolda hala korse kullanıyorum bence hiç akıl kârı işlemler değil bunlar bile isteye cildinizi kat kat ayirttirip sonrada vücudunuz iyilestirsin diye aylarca bekliyorsunuz.sanki gıdimda tahta var ve içi dolu gibi müthiş bir hissizlik yani tavsiye etmem
Merhabalar ne yazık ki bende 2 haftaönce aynı doktora gidi estetiği oldum psikolojim sıfır taş gibi boynum masaj falan fayda etmiyor ilk korse çıkınca muhteşem dedim ama eski halime dönüyorum hep böyle mi kalacak lütfen bilgi verir misiniz teşekkürler

Merhabalar ne yazık ki bende 2 haftaönce aynı doktora gidi estetiği oldum psikolojim sıfır taş gibi boynum masaj falan fayda etmiyor ilk korse çıkınca muhteşem dedim ama eski halime dönüyorum hep böyle mi kalacak lütfen bilgi verir misiniz teşekkürler
Merhaba. Nasıl bir gıdı estetiği oldun ? Şimdi nasılsın?

Merhaba, Ben 45 yaşımdayım, 25 yaşında bir kızım var. hem burun estetiği hem de gıdı vaser liposuction yaptırdım, aynı ameliyatta 2 doktor yaptı. Gıdı estetiği yapan Dr Cengizhan Ekizceli. Burnumdan memnunum (nihat kaya). Fakat dün gıdı için biraz tedirginim. 9. günüm bugün, biliyorum çok erken. İlk başta boynumun sol tarafı çok şişti, 2.gün indi ve boğazımı iple sıkmışlar gibi mordu. Korse takıyorum, gün gün düzeliyor. Benim cildim de oldukça kalitesiz. Dr un dediğine göre sarkma fazla olduğu için çok uğraşmışlar. Şimdi o morluklar epey geçti, genel görünümünden memnunum ama boynumun çene altı hizasında 5 tane çökme gibi, dalga gibi bir şey var. En az 3 ayda boyun düzeliyormuş. Kızım ilk günden beri sabah akşam korseyi çıkarıp, boynumu havalandırıyor ve 10 dakika masaj yapıyor, bu masada doktorun verdiği merhem ve sarı kantoron yağına ek, ben soğutucu krem ve Vela contour denilen bir serum da kullanıyorum. Bilmiyorum, tecrübeli arkadaşlar bir şeyler yazsın lütfen. Şimdi ilk yapıldığı ilk üç gün ve bugün çekilen fotoları paylaşacağım, zaten hemen anlaşılıyor, konu açtım ve yorum yaptığım başka başlıklar oldu, oradan detaylı resimlere ulaşabilirsiniz

Eklentiler

• PhotoGrid_1600336211132.jpg
    PhotoGrid_1600336211132.jpg
    568,9 KB · Görüntüleme: 788
  • PhotoGrid_1600336130285.jpg
    PhotoGrid_1600336130285.jpg
    625 KB · Görüntüleme: 700
Merhaba, Ben 45 yaşımdayım, 25 yaşında bir kızım var. hem burun estetiği hem de gıdı vaser liposuction yaptırdım, aynı ameliyatta 2 doktor yaptı. Gıdı estetiği yapan Dr Cengizhan Ekizceli. Burnumdan memnunum (nihat kaya). Fakat dün gıdı için biraz tedirginim. 9. günüm bugün, biliyorum çok erken. İlk başta boynumun sol tarafı çok şişti, 2.gün indi ve boğazımı iple sıkmışlar gibi mordu. Korse takıyorum, gün gün düzeliyor. Benim cildim de oldukça kalitesiz. Dr un dediğine göre sarkma fazla olduğu için çok uğraşmışlar. Şimdi o morluklar epey geçti, genel görünümünden memnunum ama boynumun çene altı hizasında 5 tane çökme gibi, dalga gibi bir şey var. En az 3 ayda boyun düzeliyormuş. Kızım ilk günden beri sabah akşam korseyi çıkarıp, boynumu havalandırıyor ve 10 dakika masaj yapıyor, bu masada doktorun verdiği merhem ve sarı kantoron yağına ek, ben soğutucu krem ve Vela contour denilen bir serum da kullanıyorum. Bilmiyorum, tecrübeli arkadaşlar bir şeyler yazsın lütfen. Şimdi ilk yapıldığı ilk üç gün ve bugün çekilen fotoları paylaşacağım, zaten hemen anlaşılıyor, konu açtım ve yorum yaptığım başka başlıklar oldu, oradan detaylı resimlere ulaşabilirsiniz
Yanıtınız için çok teşekkür ederim, geçmiş olsun

arkadaşlar kollar için bir tavsiyeniz var mı?
Ben bu ameliyatlardan sonra, iyice iyileşince, sarkan kollarım için Dr Murat Sarıcı 'ya gideceğim. Hem obezite konusunda uzman, hem Fiyatı uygun, aslında sene başında olacaktım ama 73 kg den 85 e çıkınca kilomu düşürmemi istedi, bu kilo da yapmadı. Şimdi pandemi dolayısıyla yürüyüş falan yapamadığım için diyetle 1sene içinde inip yaptıracağım inşallah.

X