Vajinal Orgazm sorunu !?!

Bu konuyu konuşmuştuk bı gelişme olunca yazmak istedim. Vajinal orgazm oldum çok şükür ilk defa 1 yıl 8 ay sonra 😂 klitoris orgazm da daha uzun ve daha derin hissediliyor 3 kati daha fazla zevk gibi 😂 ustteyken oldu ve biraz kendini rahat bırakıp daha fazla ön sevişme sayesinde oldu. Haber vermek istedim nasıl olduğunu mesaj da anlatırım yazarsanız güzel deneyim herkesin eşiyle yaşaması lazım inşallah yaşarsınız

Bu konuyu konuşmuştuk bı gelişme olunca yazmak istedim. Vajinal orgazm oldum çok şükür ilk defa 1 yıl 8 ay sonra 😂 klitoris orgazm da daha uzun ve daha derin hissediliyor 3 kati daha fazla zevk gibi 😂 ustteyken oldu ve biraz kendini rahat bırakıp daha fazla ön sevişme sayesinde oldu. Haber vermek istedim nasıl olduğunu mesaj da anlatırım yazarsanız güzel deneyim herkesin eşiyle yaşaması lazım inşallah yaşarsınız
Rica etsem bana da bı anlatsaniz 10 sene olduda hiç bilmiyorum😔

Aynı sorun bendede var cinsel ilişki sırasında bir an zevk aliyomusum gibi oliyor sonra gidiyor bosalamiyorum hiç doktora giittim enfeksiyon var dedi reçete yazdi fitil ama alamadım kullanan varmı fitili hangisini kullandınız bende eczaneden alayım

Aynı sorun bendede var cinsel ilişki sırasında bir an zevk aliyomusum gibi oliyor sonra gidiyor bosalamiyorum hiç doktora giittim enfeksiyon var dedi reçete yazdi fitil ama alamadım kullanan varmı fitili hangisini kullandınız bende eczaneden alayım
doktorunuz vermiş işte alıp kullansanıza

Fitil ne alakaya başından atmak için bence yani senin sorunun uzunsüreden berimi var yeni olan bişeymi
Uzun süredir var şöyle diyeyim 4, 5 sendir bitmeyen akıntı problemim vardı kötü kokulu fln cinsel ilişki de aynı şekilde yanma fln oluyordu bunuda doktora söyledim tek bir doktora da gitmedim yani utrasyinla Altan muane yaptı enfeksiyon varmış

Arkadaslar direk konuya girmek istiyorum. 3 yildir evliyim cinsel iliskimizde hicbir problem yok. Uyumumuz guzel esim anlayisli isteklerimiz karsilikli herhangi bir aci falan hissetmiyorum hersey normal anlayacaginiz fakatkusura bakmayin biraz ozel olacak ama bo.alamiyorum. surtunme yoluyla oluyor fakat iliskiye girdigimizde olmuyor. Gayet rahatim gayet istekliyim ama olmuyor. Hep olmus gibi rol yapiyorum. Nedeni ne olabilir ?
Bende çok istekliysem bosalamiyorum.ama isteksizsem bosaliyorum. ....😕ne yaman bir çelişki bu .sebebini de merak ediyorum

Arkadaslar direk konuya girmek istiyorum. 3 yildir evliyim cinsel iliskimizde hicbir problem yok. Uyumumuz guzel esim anlayisli isteklerimiz karsilikli herhangi bir aci falan hissetmiyorum hersey normal anlayacaginiz fakatkusura bakmayin biraz ozel olacak ama bo.alamiyorum. surtunme yoluyla oluyor fakat iliskiye girdigimizde olmuyor. Gayet rahatim gayet istekliyim ama olmuyor. Hep olmus gibi rol yapiyorum. Nedeni ne olabilir ?
Daha uzun sürer bayanda. Ve bazı bayanlar bu konuda çok dikkati dağılabilir. Benim öyleydi. Anlık kötü birşey yapsa en son noktada olsa anında başa sarardım. Üste olmayı deneyin. Eşiniz ön sevişmeyi uzatsın. Bazı kadınlar erkeğin ses veya nefeside aynı şekilde orgazm için iyi gelebiliyor.

Merhaba ben 16 yildir sex yapiyorum 2 kere bile olmadim nasil badardin anlatir misin gercekten cok istiyorum. Çünkü sevisirken kendime dokunmadan rahatkayamiyorum

Kocandan ayrıl ve vibratör al.

X