Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Vajinadaki yanma geçmiyor!

niyaa

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2012
61
0
ne yaparsam yapayım 3 ay oldu geçmiyor..idrarımı yaparken resmen ağlıyorum ..antibiyotik,fitil,netten bulup yaptıgım sirke sarımsak limon,,yok yok yok...artık delirecem.dün tuvaletten kalkamadım acıdan ..eşim götürdü odaya..ne olur yardım edin..yarın doktora gidicem artık...üniversite zamanında yanı 4-5 yıl evvel arada bi olurdu ketoral krem kullandıgım anda geçerdi..evlendim,çocugum oldu,,yine arada bi olurdu ama son 3 aydır mahvoldum..bu arada ababdan ırsi böbrek taşlarımda var düşürdüklerim,kum dökmelerim,,halen sol ve sağ böbrekde 3-5 taşım var en buyugu 5mm ,,,acaba ondanmı bilmiyorum,,düzenli 3 litre suyumu içerim sporumu yaparım ama su bile içemedim bugün idrara çıkma korkusundan...allahım yardım et nolur..

canım idrar yolu enfeksiyonu olmussundur üsütme ne penotran diefitil var al kullan

kaç fiitill kaç... kaçç kremm..biteral bitirdim 2 kutu..yine yok...az önce 4 kremi peşpeşe sürdüm ketoral cennesten,tromozom..... biterall,,,sonra 1 defalık kullanımı olan gece yatmadan hemen önce içilen suda çözüp içilen bi sıvı verdi eczacım..yine yok..yürüyemiyorum..bugün araba kullanırken çıldırıcaktım acıdan...artık sadece tuvalette değil normal gunluk yasantımdada yanıyor içi..

Üzüldüm durumunuza..
Sistit ama ilerlemiş hayli demek..
Belki kum döküyor da olabilirsiniz..
Keşke bu kadar ilerlemeden ve acı çekmeden bir doktora gitseydiniz..
İyi haberlerinizi alalım inşallah..

işte suç bende zaten..kendim ettim kendim buldum..ben doğum anına kadar doktorumun kızım açmassan nasıl çocugu çıkarıcam diyesiye kadar açamadım..9ay alltan muayene bile yaptıramadım..bende ne bilim bi utanma oldu bu alttan muayene olayı..doktora gitmek yerine paso eczacıma gittim ilaç verdi içtim,krem verdi sürdüm fitil verdi koydum..bugün tekrar gittim kadın şaşırdı kaldı..sistik yada idrar yolu enfeksiyonu reçetelerine verdiğim tüm ilaçları verdim hayret bişeyy yaa,yarın gidiyosun dedi,,artık çarem kalmadı,,az önce binbir bagırtıyla duşumu aldım temizledim bakalım..eşimede şart koştum tabii,,muayene olurken elimi tutmazsan çıkarım hastaneden diye..tamam aşkım dedi....offf düşünebiliyomusunuz,,oğluma mama hazırlıyamadım eşim hazırladı bu akşam yattıgım yerden kalkıp mama sandalyesine doğrulabildim..

valla kendın yapmıssın ya ilerlemeden gitseydınya inş önemli bişi yoktur yarı n sonucu bildir cnm gecmıs olsun

inşallah yoktur bişey..burasıda allahın unuttugu bi yer...töbe töbe..(kıbrıs) ...yakın doğu hastanesine gidiyim diyorum daha kapsamlı orası..kadın doğumamı ürolojiyemi bilmiyorum,sorarım artık..haber veririm tabi..raporu bile yazarım..allah razı olsun cvp verdiniz okudunuz..çok sağolun..allah sağlık versin hepimize gerisi boş..

allahım şükür diyerek başlıyorum,,gittim doktora,biraz tuzluydu prof.dr ama değdi:) hem kadın doğuma muayene oldum,hem ürolog gördü,kadın doğumda muayene oldum ultrason dahil..hiçbir sorun yok ultrasonla baktıgında,sadece sirkeli yöntemden dolayı içini değil allahtan ama görülen yerleri mahvetmişim tahriş etmişim:KK66:) ürolog röntgen filmlerde temiz idrar yolu enfeksiyonu bile yok dedi,,peki bu yanma neden dedim,bunun için haftaya idrar kültürüne gidicem mens oldugum için şimdi bugün yapamadı..ama filmden dediği temiz sımkıntı yok,böbreğindeki taşların bir kısmını kullandıgım bi ilaç ve karışımdan ötürü yerinde parçalamışım,bunlarda idrar duvarını biiraz zedelemiş ve mesaneden geçerken biraz hasar vermiş,tehlikeli değilmiş ama işte yanma kaşıntıya biraz sebep olmuşş...kadın doğum doktoru 2 krem yazdıı mucizee Yemin Ederim.. arabaya bindim kontagı çevirdim sövüp duruyodum,çocugu oto koltuguna oturtturup emniyet kemerini takmayı unutmuşum,kalkarken farkettim o dereeceee umutsuzz çıktımm 2 kremmiii yanii,,10 tanee uzmanı reddedipp prof.olsun diyip 300 tlyi 2 krememi verdim diyee söyleniyodumm,bi hışım bastım gaza eve geldim kremi sürdüm,,eşim geldi şokk:)) ilk defa 2 ayın sonunda idrarımı yaparken azcıkk minnakkk yandı,,kremin uyuşturma etkisi var dış yüzeye sürdüğümün,,süperr ,,,2. si vajinaya enjekte edilen oda içerdeki işleri hallediyo heralde:))) sonuç muhteşem:) ilk uyuşturan kremin içeriğine baktımmm ee normall ameliyat esnasında uyuşturucu kaygan jel olarak soluk borusuna takılan tüp takımında sürülen jelmiş:KK66:)) bırakda uyuştursun dimi ama,,ohh allahımmm sana şükürler olsunn sen sağlık ver gerisi boş...işte böyle....

Sevindim sizin için..:KK19:
Geçmiş olsun..

Ayy canım cok sevindim bak gördunmu bişi yokmus akıllandın artık gidersın doktora dımııı

ahh evet çok şükür allahımaa çoook mutluyumm sağolun walla..gitmemmii koşa koşaa:)))

merhaba, ben de aynı sorunları sık sık yaşıyorum kremlerin adını söylersen çok sevinirim :)

Bendede var yanma hiç geçmiyor he yapmam lazim. Yarın enfeksiyon hastalıkları Bölümü ne gitcem. Ağlıyorum yanmadan :KK43:

meraba arkadaslar bende 1,5 yıldır aynıyım bı yanma şikayetinden.dr lar enfeksiyon diyip ilaç yazıp gönderiyolar ama bu başka bişi ya.1,5 senedelr bu illet geçmezmi ya.aha da demin yine geldi yanma.antibiyotik, fitil falan bi süreliğine fayda ediyo gibi ama tekrar yine başlıyo yanma. 7-8 dr a göründüm bunun için ama faydalarını göremedim yaa.testler falanda şu son aylarda temiz çıkıyo bişi görünmüyo.neyin nesi olabilir,,aylarca dr lardan neden bi netice alamıyorum anlamıyorum ya.böyle sıkıntı yaşayıpta çaresini bulabilen arkadasların yorumlarını istiyorum canlar.yani böyle yanma şikayeti olpta dr unuz başka bi test falan istedimi sizden.sonuç ne çıkmıştı.benm aklıma idrar duvarı zedelenme falan mı oluyo acaba die düşünüyorum.bunuda bi arkadastan duymuştum ama.olablirmi ki acaba diyorum.bu durum çok canımı sıkıyo:110::KK61:ayrıca 1 yıldır bebek de istiyoz ama olmuyoo :KK43::KK43::KK43:yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorm.

Son düzenleme:
Niyaa hanım benımde yanmalarım geçmiyor 15 senedir çekıyorum. Gitmediğim doktor kullamadıpım ilaç kalmadı herşey temiz ürolog kadın doğum daha yenı gittim sistoskopi yapıldı hiç birşey yok ama yanmalar beni mafediyo
Size yazılan ilaçların ismini bana verebilirmisiniz
Allah razı olsun

Niyaa hanım benımde yanmalarım geçmiyor 15 senedir çekıyorum. Gitmediğim doktor kullamadıpım ilaç kalmadı herşey temiz ürolog kadın doğum daha yenı gittim sistoskopi yapıldı hiç birşey yok ama yanmalar beni mafediyo
Size yazılan ilaçların ismini bana verebilirmisiniz
Allah razı olsun

Isırgan otunu denediniz mi?

X