V160 kullanan oldu mu?

Kızlar ben aldığım günden beri her gün kullanıyorumV160ı bi de günlük yürüyüşlere başladım diz ağrılarım hafiflemeye başladı valla şekerim de daha düşük çok şükür böyle devam edicem nasıl sevindim anlatamam

Kızlar ben aldığım günden beri her gün kullanıyorumV160ı bi de günlük yürüyüşlere başladım diz ağrılarım hafiflemeye başladı valla şekerim de daha düşük çok şükür böyle devam edicem nasıl sevindim anlatamam
Geçmiş olsun dizinde ne vardı?

İki dizimde de kireçlenme var sağ dizimdeki daha yoğun gece ağrıdan uyutmuyodu doktor bu takviyeyi V160 I önermişti
Aa sevindim senin adına annemde de var bilirim ağrısını kadın merdiven çıkmakta zorlanıyo. Bende burda görünce araştırıp web sayfasına da baktım aldım v160' ı kireçlenmeye iyi geliyosa anneme de kullanırım onun için sordum.

Aa sevindim senin adına annemde de var bilirim ağrısını kadın merdiven çıkmakta zorlanıyo. Bende burda görünce araştırıp web sayfasına da baktım aldım v160' ı kireçlenmeye iyi geliyosa anneme de kullanırım onun için sordum.
Sorma bende zorlanıyorum inip çıkarken bi de erken başladı bende maalesef bence annene de dene derim zaten doğal genel sağlığına da iyi gelir. Ama beni en çok sevindiren şekerimin düşmesi oldu birazda iradeli olup boğazımı tutarsam çok iyi olcak

Yaa çok sevindim işe yaramasına 🧿 bizde eşimle devam ediyoruz hala söylemiştim sedef başlamıştı onda hafifledi baya çok şükür

Selam herkese, başlıkta da söylediğim gibi V160 kullanan oldu mu aranızda? Zeytin yaprağının bi çok şeye faydası olduğunu duydum daha önce çayını duymuştum zaten ama V160 hali daha etkiliymiş kullanan olduysa yorumlarınızı bekliyorum.

O ney kızz. Bende dyson modeli sandım🤣🤣

Sedefte de suya karıştıırıp içiliyo mu yoksa o sedefli bölgeye mi sürüyosunuz?
Sabah akşam 1 bardak suya 10 damla damlatıp içiyo bende öyle kullanıyorum ama bilidğim kadarı ile sedefli olan bölgeye da sürülüyormuş daha ii etki ediyomuş bunu yeni öğrendim bende

X