Usak///64

ben avusturyadayim canim iki tane oglusum var zor ikiside saol tavsiyen icin aslinda benimde aklimdan gecti ama burdaki meslek kurslarini yapmaya karar verdim bende en azindan okuyamadiysam b ile acisini meslek kursuyla cikaririm diyorum

oooo gurbetettesin demek ne güzel
senin de böyle bir şansın var
gurbetlik zordur ama avusturya güzel ülke diye biliyorum :) meslek kurslarıda iii tabiki
senin kaderinde de oralara gitmek varmışş :)
herkes kaderini yaşıyorrr
zor mu oralarda yaşam
diileri,ni öğrendin mi
allah bağışlasın ayrıca 2 çocuğunu :)
ben de bir tane olsun diye uğraşıyommmm :) 7 aydır

insallah istegine kavusursun canim burasi güzel ama ot gibi yani hic kimsem yok bayram dügün yok hayat bunaltiyo insani bunalima giriyorum devamli
dilini ögrendim azda olsa evde kendim ayrica iki kez kurs yaptim ama sinirli ögretilenler cocuklarim hiperaktif canim iki tane oglan ve bir yas aralari cok zor biz zaten 7-8 yil sonra kesin ddönüs yapmayi istiyoruz burasi bana cok ters hayat gecerken ben evde esofmanla izliyorum sac bas daginik yasim 23 bu yasta böyle olursam ilerisini düsünemiyorum iste benim hayatimda böyle en azindan issizlik kurumunda hakkim olursa meslek yapcam insallah
Allah tez zamanda bebis nasip eder canim :)

yurt disi bi yönüyle iyi ve rahat insana deger veriyolar yayalara yol verir herkes trafik düzenlidir herkes kurallara uyar devlet dairelerinde isler sistemli bi sekilde yürür yani türkiyede kamu dairelerinde ordan oraya kosarsin isim bitsin diye burda yok en azindan bana denk gelmedi belki baska ülkelerde vardir ama avusturya cok sakin bi memleket saglik konusundada titizler türkiyede issiz kalinca evindende olursun burda devlet kira yardimi yapiyo ve daha bilmedigim baya bi kanun var galiba burasi iyi memleket ama bülbülü altin kafese koymuslar vatanimda vatanim demis bizimki o misal iste

ne olursa olsun türkiyem bi tane
benim amacim biraz birikim yapip evimi yaptirip is kurmak türkiyede kiyafet üzerine magaza aciyim diyom birikimimiz olmassa yine zor hayat sartlari türkiyede onun icin sabirr lazim

usaklilarrr nerdesiniz ben geldim yine :) mnyk okudum yasdiklarini üzüldüm kaynananla olan olaylari insallah hersey düzelir.. 23 yasindasin ve 7bucuk yasinda oglun var masallah ben 27 yasindayim ve 8 yasinda kizim ve 3 yasinda oglum var :) 9 sene oldu evleneli bende .:)

saol canim ugrasiyorum tek basima iste esim var saolsun cok iyidir yani beni hep savunur bizim kaynanamlarla isler ayni kalir artik düzelme imkani yok cok cektim 8 yildir izine geliyim dönünce hemen is ariycam ben yapamiyorum buralarda dönmek icin birikim sart onun icin ise girmeliyim
Allah bagislasin canim cocuklarini benimkilerin arasinda 13 ay var ve her dakika kavga halindeler oyunu bile kavgaya ceviriyolar ama zamanla uslanma var yillar gectikce düzeliyolar bide oglan olunca ikkiside cok hareketli bizim ev evdeki esyalarim hurda oldu izinden sonra tadilata gircek ev sen napiyosun hayat nasil

usakta ev yapi magazasi varmi canim ben evdeki esyalarim yenilenck ya bi tek portmantoyu degistirmiyim diyorum yeni ama kaplayip uygun bi renk yapiyim diyorum nerden bulurum

Allah sabir versin ulviyecim bende hep sinir oluyorum eve mobilya bakmaya gitttik gecen midem ve basim agrir halde eve döndük durmuyolar ya büyüdüler de aslinda benim sansima hic kafama göre insan cikmadi karsima cocuklarim zor esimin ailesi ayri bi zor Allah sabrini veriyo ´zaten sabrim olmasaydi simdiye kadar zor dayanirdim oglummu okula gidiyo benmi bilmiyorum o kadar titiz bi anneyim derslerin i hergün kontrol ederim yinede bir yildir cocuk toparlamadi kendini arkadaslarim o kadar rahatki cocuk konusunda 3-4 tane cocugu olan var bana hayret ediyo 10 cocuga bedelmis seninkiler diye

usakta ev yapi magazasi varmi canim ben evdeki esyalarim yenilenck ya bi tek portmantoyu degistirmiyim diyorum yeni ama kaplayip uygun bi renk yapiyim diyorum nerden bulurum

ev yapı mağazaları yok canım
mobilyacılar var
:)
izmirde daha çok ev yapı market

insallah istegine kavusursun canim burasi güzel ama ot gibi yani hic kimsem yok bayram dügün yok hayat bunaltiyo insani bunalima giriyorum devamli
dilini ögrendim azda olsa evde kendim ayrica iki kez kurs yaptim ama sinirli ögretilenler cocuklarim hiperaktif canim iki tane oglan ve bir yas aralari cok zor biz zaten 7-8 yil sonra kesin ddönüs yapmayi istiyoruz burasi bana cok ters hayat gecerken ben evde esofmanla izliyorum sac bas daginik yasim 23 bu yasta böyle olursam ilerisini düsünemiyorum iste benim hayatimda böyle en azindan issizlik kurumunda hakkim olursa meslek yapcam insallah
Allah tez zamanda bebis nasip eder canim :)

inşallah sen de birkimini yapar 8 seneye dönersin memleketine
şöyle sahil kenarında bir dükkan açar kafanı dinlersin :)
evini de alcak kadar paran olsa ohhh :)

mafoldumben
inşallah sen de birkimini yapar 8 seneye dönersin memleketine
şöyle sahil kenarında bir dükkan açar kafanı dinlersin :)
evini de alcak kadar paran olsa ohhh :)

insallah canim arsamiz hazir ama ev yok daha gönlümüze göre evde 200 bin tlyi bulur kaloriferli 3-4 katli falan daha cok disimizi SIKMAMIZ gerekecek anlasilan

merhaba hanımlarrr bende uşaklıyımm çok özlüyorum uşağı:KK43:((((((iş dolayısıyla da çok az gidebiliyorum.

merhaba hanımlarrr bende uşaklıyımm çok özlüyorum uşağı:KK43:((((((iş dolayısıyla da çok az gidebiliyorum.

selamlar canim aramiza hosgeldin ugra devamli topigimiz yalniz kalmasin bende cok özlüyorum memleketimi izinde geliyorum ancak avusturyadayim bende tüm ailem orda ben usagin ilcasindeyim canim ama usaga haftada iki -üc kez giderim caddesi bile ayrei güzel

canım senın aradığın malzeme artık marketlerde dahi var benim tahmin ettiğim malzemeyse tabi, sanırım zorlanmazsın bulmakda.Ev yapı mağazalarıda var ama öle cok aman aman değiller .illa bulursun aradığını ama araştırman gezman lazım.

X