Umudunu kesmeyen anne adayları paylaşımlarınızı bekliyorum

canım doktor bi krem ve losyon verdi.kremi 1 kez losyonu bikaç kez kullandım.çünkü kullanırken hep aklıma geliyor ağlıyordum.eşimde kızıyodu :) bende kullanmayı bıraktım.kendiliğinden çıktı saçlarım.minik minik tüyler var şimdi.aklımdan çıkarmaya çalıştım sadece.bende açığım ama arka tarafta olduğu için gözükmüyor saçlardan.
bende 4 mayısta çatlatma iğnesi oldum hala adet olmadım.beklemedeyim hala.çarşamba dr a gitmeyi düşünüyorum.

arkadaşlar benim kardeşimde stresten saçkrana yakalandı bayada bir açılma olmuştu.. doktora gitti doktor deri altından iğne vurdu.. ve bir krem verdi.. birde stresten uzak durmasını söyledi.. şimdi iyi çok şükür yerlerine saçta geldi.. Rabbim şifanızı versin inşallah.. Kızlar alternatif tıp denedinizmi hiç... yani otlar felan..

Arkadaslar bende varim tam 72 ay oldu hala cocuk icin ugrasiyoruz. Yapmadigimiz tedaviler, testler, hsg, laparoskopi kalmadi. ,Yorulduk, usandik, yiprandik, agladik, esimden ayrilmaya kalktim, kafayi yedim, depresyona girdim kilo aldim kendimden gectim ama bebekten vazgecmiyecem. Bu dünyada nefes aldikca hala umudumuz var, vakti zamani gelmemis rabbim hepimizin bebegini bekletiyor bizlere ama biliyorumki en saglikli ve en dogru zamanda gelecek insallah. Adak adadim, bebegimin odasi bile hazir, bahceli ev aldik güle güle kosup oynasin diye. Hatta esim bana araba bile aldi bebegimizle gezip tozarsiniz diye. Hepsini yasayacagiz insallah, güzel günler bizi bekliyor. Hayal degil gercek olacak. Hep sabir, sabir, sabir, sabir, bazen biktim, allahimin gücüne gitmesin ama ona inancim ve güvencim sonsuz. Sana cok muhtaciz rabbim duy sesimizi hepimize hayirli, saglikli, sihhatli evlat nasip eyle....

geçmiş olsun canımmm:teselli: sen ne aşamalardan geçmişsin böyle.. inan ben inanıyorum hepimizin bebişi olacakta şu STRESTEN bir kurtulsak.. stres baş düşman..Yanlız sen önce biraz at kafandan araba sür bak bahçen varmış biraz bahçeyle ilgilenki aklın boş olsun.. İnşallah rabbim en kısa zamanda bebişine kavuştursun :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Ben artik stresten olduguna inanmiyorum, öyle olsaydi stres kolik olurdum, sadece cok istiyorum ama inan öyle kendimi karsmiyorum hep dua ediyorum. Allahim bu yoldaki bütün kadinlarin kucagini bos birakmasin. Herseyi olacagina birak lazim demeklede olmuyor illaki insanin hep aklinin ucunda. Diyecegim sadece vakti zamani gelmemis. Vakti gelene kadar bizlerde gezip tozalim arkadaslar, demekki cocuk olmadan önce daha cok yasayagimiz, görecegimiz yerler varmis diyerekten kari-koca gezelim sürtelim eglenelim :) Ancak böyle kafadan atariz hehe

Ben artik stresten olduguna inanmiyorum, öyle olsaydi stres kolik olurdum, sadece cok istiyorum ama inan öyle kendimi karsmiyorum hep dua ediyorum. Allahim bu yoldaki bütün kadinlarin kucagini bos birakmasin. Herseyi olacagina birak lazim demeklede olmuyor illaki insanin hep aklinin ucunda. Diyecegim sadece vakti zamani gelmemis. Vakti gelene kadar bizlerde gezip tozalim arkadaslar, demekki cocuk olmadan önce daha cok yasayagimiz, görecegimiz yerler varmis diyerekten kari-koca gezelim sürtelim eglenelim :) Ancak böyle kafadan atariz hehe

gezelim sürtelim eğlenelim :roflol: :roflol: :roflol: süpper yaa

Hehe bunun baska yolu yok sekerim.. Zaten kari-koca calisiyoruz artik bos zamanlarimizda daha cok gezmeye vakit ayiracaz. Esime diyorum artik seni arabamla gezdiririm diye gamyoncuiremsu Canlarim sizde eslerinizle daha vakit ayirin, birbirimizden baska kimsemiz yokki. Cocuklari olmuyo diye bir sürü kocalar karilarinin üstüne kuma getiriyor. Bizdekide el oglu sanki cekmeye mecbur degil bizleri, iste askin gözü kör olsun sengözlerimebaksanab esime bazen sakadan söylerim sana yeni kari bakayim diye, oda kiziyor illa cocuk olmasi sart degil seninle bir ömür olsam bana yeter diyo. Bende diyom hadi hadi atma 40 yasi doldurunca bakalim ayni fikirdemisin diye yerimseniben

bugün doktora gittim. hamile değilsin kistte yok dedi. farlutal verdi.adet olup tekrar klomen kullanacağım.bakalım haziran ayı uğurlu gelecekmi bana. bide kilo vermen gerekir dedi. eşim koşu bandı alalım eğer yaparım dersen diyor. acilen kilo vermem lazım :KK43:

bugün doktora gittim. hamile değilsin kistte yok dedi. farlutal verdi.adet olup tekrar klomen kullanacağım.bakalım haziran ayı uğurlu gelecekmi bana. bide kilo vermen gerekir dedi. eşim koşu bandı alalım eğer yaparım dersen diyor. acilen kilo vermem lazım :KK43:

canım benim çok geçmiş olsun.. inşalahh haziran ayı senin ayın olacak.. hem yaz geldi gezin dolaşın eğlenmenize bakın... bak çok şükür kistte yokmuş.. :dance: :dance: :dance: bol bol koşu yap yürüyüş yap hatta azcık diyet yaptınmı şu fazlalıklardanda kurtulursun inşallah.. kilo olunca hamile kalmayı biraz zorlaştırıyormuş bende duydum.. ama benim azimli arkadaşım bir defada atacak fazlalıkları haziranda burda bağıracak bende HAMİLEYİMM diye..kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

Hehe bunun baska yolu yok sekerim.. Zaten kari-koca calisiyoruz artik bos zamanlarimizda daha cok gezmeye vakit ayiracaz. Esime diyorum artik seni arabamla gezdiririm diye gamyoncuiremsu Canlarim sizde eslerinizle daha vakit ayirin, birbirimizden baska kimsemiz yokki. Cocuklari olmuyo diye bir sürü kocalar karilarinin üstüne kuma getiriyor. Bizdekide el oglu sanki cekmeye mecbur degil bizleri, iste askin gözü kör olsun sengözlerimebaksanab esime bazen sakadan söylerim sana yeni kari bakayim diye, oda kiziyor illa cocuk olmasi sart degil seninle bir ömür olsam bana yeter diyo. Bende diyom hadi hadi atma 40 yasi doldurunca bakalim ayni fikirdemisin diye yerimseniben

valla çok haklısın canım.. ya birde yaş geçiyor gez dolaş zaman ayıralım birbirimize ozaman belki bebişte bize süpriz yapar... eşlerimizde bizim gibi aslında onlarda çok üzülüyorlar ama çaktırmıyorlar :jeyyar: gerçekten göreceksin bizde hamile kalacaz.. :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

Esra yas kac ve nerde kaliyorsun sen? Benim yasim 28 esim 30 olacak. Artik gelirmi gelmez ancak allah bilir ama ben tedavilere 1 sene ara vermek istiyorum. Bitki kurlarina taktim kafayi bide öyle deneyeyim :)

kıslar ben de bir ay önce sizin hissettiklerinizi hissederken hiç ummadığım bir anda sızıverdi bebeğim hayatımıza, eşim askerdeydi ve sadece bir gün gitmiştim evci bile çıkamadı, çarşı iznine çıktı ve o gelmeden bir gün önce hamile olduğumu öğrendim. ınanamadım çünkü 18 aydır olmuyordu.Artık tüp bebek merkezleri araştırıyordum meğer araştırken hamileymişim. Lütfen ümidinizi kesmeyin ve takıntı haline getirmeyin, takıntı olunca olmuyor olmuyo. Ben diyete girmiş, kendime yeni pilates seti almışken ve yoğun spor yaptığım yani geriye attığım bir dönemde hamile kaldım. Lütfen yaşamınızın odak noktasını değiştirin o zaman oluyor....sevgiler.

Esra yas kac ve nerde kaliyorsun sen? Benim yasim 28 esim 30 olacak. Artik gelirmi gelmez ancak allah bilir ama ben tedavilere 1 sene ara vermek istiyorum. Bitki kurlarina taktim kafayi bide öyle deneyeyim :)

benim yaş 27 eşim 31 yaşında.. ben hiç tedavi görmedim.. doktor 1 yıl dolmadan bişey yapamayız dedi.. bende alternatif tıpla şuan için bişeyler yapmaya başladım.. sendeki sorun ne canım.. o kadar çok bitki kullandımki ve sonuç alanlarıda gördüm.. ama bu ay tam teşkilat hazırlıklıyım.. olacak inşalllah pozitif düşünmek gerek..

kıslar ben de bir ay önce sizin hissettiklerinizi hissederken hiç ummadığım bir anda sızıverdi bebeğim hayatımıza, eşim askerdeydi ve sadece bir gün gitmiştim evci bile çıkamadı, çarşı iznine çıktı ve o gelmeden bir gün önce hamile olduğumu öğrendim. İnanamadım çünkü 18 aydır olmuyordu.Artık tüp bebek merkezleri araştırıyordum meğer araştırken hamileymişim. Lütfen ümidinizi kesmeyin ve takıntı haline getirmeyin, takıntı olunca olmuyor olmuyo. Ben diyete girmiş, kendime yeni pilates seti almışken ve yoğun spor yaptığım yani geriye attığım bir dönemde hamile kaldım. Lütfen yaşamınızın odak noktasını değiştirin o zaman oluyor....sevgiler.

Tebrikler canım.. Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınada almayı nasip etsin inşallahh..a.s. a.s. a.s.

benimde olmuyor önce tüplerimde yapışıklık vardı açıldı tam hamile kalırım dedim şimdide tsh yüksek hepimizim inş olur

umudumuzu kesmiyoruz ama bazende kesiyoruz öyle bian geliyoki benim tüplerim yapışıkdı karnımda 6 haftalık bebeğim lmüşdü dokto alıyım derken rahmimi delmiş rahime dikiş atmış ve bu esnada enfeksiyondan tüplerim yapışmış hsg çekildi ve basınçla açıldı tam herşey düzeldi dedim tsh 8.59 çıkdı şimdi bekliyorum inş hepimizin olur hayıt tohumu kullanan varmı nezaman kullanılıyo biz korunmuyoruz gebelerin kullanması zararlı diyorlar :uhm:

umudumuzu kesmiyoruz ama bazende kesiyoruz öyle bian geliyoki benim tüplerim yapışıkdı karnımda 6 haftalık bebeğim lmüşdü dokto alıyım derken rahmimi delmiş rahime dikiş atmış ve bu esnada enfeksiyondan tüplerim yapışmış hsg çekildi ve basınçla açıldı tam herşey düzeldi dedim tsh 8.59 çıkdı şimdi bekliyorum inş hepimizin olur hayıt tohumu kullanan varmı nezaman kullanılıyo biz korunmuyoruz gebelerin kullanması zararlı diyorlar :uhm:

çok geçmiş olsunnn.. hayıt tohumu ben kullanmadım ama alternatif tıp bölümünde kullanan arkadaşlar var.. hemde orda topicide var.. inşallah sana bir faydası olur canım.. bu arada tüplerin tedaviylemi açıldı.. nasıl bir tedavi uyguladılar.. inşallah rabbim yüzünü güldürsün.. tez zamanda burda bağırırsın arkadaşlar hamileyimmmm diyee..

Herkese merhaba bende umutla bekleyenlerdenim. 2 senedir istiyoruz evlat sahibi olmayı. Geçen yaz hamile kaldım ancak 2.5 aylıkken bebeğimizi kalp atışı durduğu için kaybettik. Şimdi tekrar istiyoruz. 2 ay öncesine kadar doktordaydım kürtajdan sonra yumurtlama sorunu yaşadım. Adetlerim 40 günde bir olmaya başlamıştı. Tedavi sonucu düzeldi adetim birde stres yapmayı başarabilsem :))
Benim gibi bekleyen umutlu anne adayları Allah daha fazla bekletmesin inşallah.
Bebek bekleyen arkadaşlarda sağlıkla hayırlısı ile evlatlarını kucaklarına alırlar inşallah...

Herkese merhaba bende umutla bekleyenlerdenim. 2 senedir istiyoruz evlat sahibi olmayı. Geçen yaz hamile kaldım ancak 2.5 aylıkken bebeğimizi kalp atışı durduğu için kaybettik. Şimdi tekrar istiyoruz. 2 ay öncesine kadar doktordaydım kürtajdan sonra yumurtlama sorunu yaşadım. Adetlerim 40 günde bir olmaya başlamıştı. Tedavi sonucu düzeldi adetim birde stres yapmayı başarabilsem :))
Benim gibi bekleyen umutlu anne adayları Allah daha fazla bekletmesin inşallah.
Bebek bekleyen arkadaşlarda sağlıkla hayırlısı ile evlatlarını kucaklarına alırlar inşallah...

Merhaba canım hoşgeldin.. İnşallah tez zamanda bebişine kavuşursun.. İnan burdaki herkes çok stresli.. Streste baş düşman.. 1 dk aklımızdan atamıyoruzki.. Bebeğinin kalbi durmuş kürtaş olmuşsun büyük geçmişler olsun.. Rabbim hiçbirimizi evlat hasretiyle imtihan etmesin...İnşallah tez zamanda :CüvCüv: böyle olalım emiii...

Merhaba canım hoşgeldin.. İnşallah tez zamanda bebişine kavuşursun.. İnan burdaki herkes çok stresli.. Streste baş düşman.. 1 dk aklımızdan atamıyoruzki.. Bebeğinin kalbi durmuş kürtaş olmuşsun büyük geçmişler olsun.. Rabbim hiçbirimizi evlat hasretiyle imtihan etmesin...İnşallah tez zamanda :CüvCüv: böyle olalım emiii...

Hoşbulduk canım. Geçmiş olsun dileklerin ve güzel duaların için teşekkür ederim. Anne karnına düştükten sonra küçük yada büyük farketmiyor evlat acısı.. Allah kimselere göstermesin. :Saruboceq:İnşallah en kısa sürede bekleyen herkese nasip etsin Allahım.:CüvCüv:

merhaba arkadaşlar bende umudunu kesmeyenlerdenim... 2 yıldır uğraşıyorum halende uğraşmaya devammm... inşallah bizimde bebişimiz olcak..

slm arkadarlar ben araniza yeni katildim burda olumlu seyler okudugum zaman insana morel oluyo ben 6 yillik evliyim agusdosta 6 sene bitecek simdiye kadar hic problemimz cikmadi nisanin 29 hamile oldugumu ogrendim ve 3 mayista dusuk yaptim doktor korunun falan demedi zaten bebekte 3 haftalik falandi bu ay yine umutluyum ALLAHTAN hic bir zaman umut kesilmez bunu unutmyalim birde dusunelimki bazi insanmlari skintilari bizimkinden dahada zor ins bizde istedigimize kavusuruz

X