Umudunu kesmeyen anne adayları paylaşımlarınızı bekliyorum

slm arkadarlar ben araniza yeni katildim burda olumlu seyler okudugum zaman insana morel oluyo ben 6 yillik evliyim agusdosta 6 sene bitecek simdiye kadar hic problemimz cikmadi nisanin 29 hamile oldugumu ogrendim ve 3 mayista dusuk yaptim doktor korunun falan demedi zaten bebekte 3 haftalik falandi bu ay yine umutluyum ALLAHTAN hic bir zaman umut kesilmez bunu unutmyalim birde dusunelimki bazi insanmlari skintilari bizimkinden dahada zor ins bizde istedigimize kavusuruz

geçmiş olsun arkadaşımm... en azından hamile kalabiliyorsun bunu biliyorsun.. inşallah en kısa zamanda tekrar bebişin olur..a.s. a.s. a.s.

merhaba arkadaşlar bende umudunu kesmeyenlerdenim... 2 yıldır uğraşıyorum halende uğraşmaya devammm... inşallah bizimde bebişimiz olcak..

merhaba canım.. Allahım tez zamanda bebişine kavuştursun inşallahh.. Tez zamanda burdaki herkes ve tüm isteyenler hamiş olsun inşallahhh

bende buay da fos ama vaz geçmek yok durmadan yola devam allah elbet birgün verecek ben inanıyorum hayırlısıyla inşallah

ben de 13 aylık evliyim hiç korunmadıkbir ameliyat geçirdim umudumu yitirmedim inşallah hepimizin bebişi olur kızlar o kadar çok istiyorum ki ama hayırlısını diliyorum hadi kızlar müjdelerinizi bekliyorum
:emir_bebek:zemuszemusopuyorumnanaktan

ben de 13 aylık evliyim hiç korunmadıkbir ameliyat geçirdim umudumu yitirmedim inşallah hepimizin bebişi olur kızlar o kadar çok istiyorum ki ama hayırlısını diliyorum hadi kızlar müjdelerinizi bekliyorum
:emir_bebek:zemuszemusopuyorumnanaktan

İnşallah tez zamanda bebişine kavuşursun bitanem.. Bu arada geçmiş olsun.. hayırdır ameliyat sebebin ne?

X